▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sasan71

New member
سلام ساسان جان
اول اینکه خوش اومدی به انجمن
دوم اینکه برای هر سوال یه پست نزن، همش رو داخل یه پست بپرس
در مورد سوال هات؛
ایمنی شناسی ابوالعباس 2015 و سرولوژی پاکزاد رو از تابستون شروع کن به خوندن + یه کتاب تست
زبان کتاب برای کنکور رو تهیه کن و روزی 30 لغت از طریق جعبه لایتنر حفظ کن، از تابستون. وقتی به سطح خوبی از لغت رسیدی شروع کن به تست زدن و خوندن متن. لغات و تست های کنکورهای سال های گذشته هم در کنارش بخون که هرسال سوال تکراری زیاد میدن.
بعد از تابستون زیست شناسی لودیش رو شروع کن + یه کتاب تست
بیوشیمی و میکروب رو هم از بعد از نوروز 95 شروع کن، میکروب کتاب بهادر خوبه، بیوشیمی هم کتاب برای کنکور + کتاب تست برای هرکدوم
سلام احسان مرسی از راهنمایت.
برای بیوشیمی دیر نیست که بعده نوروز شروع کنم.
برای میکروبو لوژی فکر کنم فقط قسمت باکتریش میاد اره?

atarod

New member
دوستان نمیدونم شمام مثل من هستین یا نه ولی من حس میکنم تو سراشیبی درس خوندن قرار گرفتم.!!! این هفته اخرو دیگه نمیدونم واقعا چی بخونم (البته بجز باکتری)

sasan71

New member
دوستان نمیدونم شمام مثل من هستین یا نه ولی من حس میکنم تو سراشیبی درس خوندن قرار گرفتم.!!! این هفته اخرو دیگه نمیدونم واقعا چی بخونم (البته بجز باکتری)
سلام موفق باشی.
برای میکروبیولوژی فقط باکتری رو خوندی?چه کتابی رو خوندی?

atarod

New member
سلام موفق باشی.
برای میکروبیولوژی فقط باکتری رو خوندی?چه کتابی رو خوندی?
سلام ساسان.ببین هرسوالی از هر درسی داشتی من درخدمتم بجز باکتری.خودمم نفهمیدم چی ازش خوندم و فهمیدم!!!...ولی اگه خدا بخواد و کنکورو خوب بدم و نتیجه دلخواهمو گرفتم ،بعدش حتمااا بهت مشاوره میدم.

lala

New member
سلام
دوستان این جمله ای رو که دارم میگم درسته نه؟بیشتر IELها در انسان از نوع TCR abهستند و البته CD8مثبت

sasan71

New member
سلام ساسان.ببین هرسوالی از هر درسی داشتی من درخدمتم بجز باکتری.خودمم نفهمیدم چی ازش خوندم و فهمیدم!!!...ولی اگه خدا بخواد و کنکورو خوب بدم و نتیجه دلخواهمو گرفتم ،بعدش حتمااا بهت مشاوره میدم.
انشالله موفق میشی

eeeeeeehsan

New member
سلام احسان مرسی از راهنمایت.
برای بیوشیمی دیر نیست که بعده نوروز شروع کنم.
برای میکروبو لوژی فکر کنم فقط قسمت باکتریش میاد اره?
میکروب و بیو ضریبشون یکه، زیست دو، زبان دو، ایمنی شش. دیگه خودت حسابش کن.. واسه ضریب یک همون دوماه هم زیاده، به شرطی که پرونده زیست و زبان و ایمنی رو خوب بسته باشی.

سلام
دوستان این جمله ای رو که دارم میگم درسته نه؟بیشتر IELها در انسان از نوع TCR abهستند و البته CD8مثبت
دقیقن درسته.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IL-2

mastane1369

New member
اقا تو چجوری 50میزنی این خیلی خوبه.
اره منم دوستام تقریبا سال دوم ارشدن.
من هیچ دری بری بلد نیستم بگم
همین ک ب خداتوکل کن(دری بریا نیس واقعیته)

آقا احسان ،شما چیو 50 میزنی؟زبان؟ایمنی؟اگه زبان رو میگید که خوش بحالتون!!!
[emoji4]
:smiliess (4):

eeeeeeehsan

New member
بردار cdمارکرها و ملوکول های چسبندگی رو حفظ کن.
تموم شد بیوشیمی بالینی رو بخون.

atarod

New member
بردار cdمارکرها و ملوکول های چسبندگی رو حفظ کن.
تموم شد بیوشیمی بالینی رو بخون.
اینا که یه هفته وقت لازم نداره.!!باکتری اونایی ک محمد گفتو میخونم بنظرم معقول تره.هفته اخر گیرم انداخت این باکتریه مزخرف ...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا