▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

eeeeeeehsan

New member
بچه ها مارکرای nkt فقط اینا هستن؟ cd16-cd56-cd3
cd 4 وcd 8 هم بروز میده؟
16 , 56 رو به خاطر nk بودنش داره. 3 رو به خاطر T بودنش داره.
4 رو هم به خاطر T بودنش کمی داره، ولی 8 رو نداره.
این + و - بودن داشتن و نداشتن اون سی دی مارکر یا ملوکول سطحیه.

eeeeeeehsan

New member
:|
بابا من دارم بی طرفانه نظرم رو میگم به بنده خدا.. مسخره چیه!
حتی بشـاش منم نوشته کشته شده، ولی وقتی یکی از منابع بگه تضعیف شده و شما اونو بزنید بازم درسته.
شک نکنید اینطور سوالاتی که منابع باهم اتفاق نظر ندارن رو نمیدن. خود طراح سوال میدونه اینا رو.

eeeeeeehsan

New member
بچه ها یه سوال، یکی که ارشد میکروبیولوژی دانشگاه آزاد داشته باشه می تونه دکترا میکروب پزشکی بهداشت شرکت کنه؟

sohiii

New member
اره منم تو ابوالعباس ديدم تضعيف شده ولي تو تستا کشته شده جواب بود! ...واسه همين شك كردم.
ايشالا كه اينو سوال نميدن.

eeeeeeehsan

New member
ابوالعباس 2015
تغییر چندانی نداشته، فقط یکم منسجم تر شده، شکلکاش ترجمه نیست، دسته بندی جدول هاش بهتر شده.

P5174073.JPG

P5174046.JPG

P5174069.JPG

P5174053.JPG

vet lab sciences

New member
این خب اگه اسمشو میذاشت ویروس شناسی سلولی و مولکولی ابوالعباس، قشنگتر بود که!:black_eyed:
چه ویروس تپل مپلی ای گذاشته برا جلدش!:(40):

ببینید دوستان هاری همه رقمه واکسن داره ولی خب به فرمایش مدیرجان عمل کنید.:riz277:
چون اگه بر فرض این سوال رو بدن و شما تخفیف حدت یافته رو بزنید و کلید زده باشه کشته، با استناد به ایمونولوژی ابوالعباس که رفرنستونه می تونید اعتراض کنید.

lala

New member
چه بحثی شد سر هاری ولی من میزنم کشته شده
love virologyبی زحمت سوال فک کنم 112 دترا بیوتک 93 رو میگی جوابش چی میشه زده عامل محرک توید noدر سلول؟بعد گزینه 4 که جوابشه واسه من تو pdfب صورت نقطه چین در اومده!!!!

دوستان احیانا هدفشون از گروهی کردن رشته ها و فرصت ب داوطلا در اینکه در رشته دیگه هم بتونن شرکت کنن و ... چی بود زمان که همون ؟

The Guy

Well-known member
دوستان کارتا اومد
اگه یه نفر لطف کنه بگه حوزه بچه های ایمونو تو تهران کجاست ممنون میشم.

love virology

New member
من اصفهانم کسی نیست / شماره خوبی هم بهم خورده

- - - Updated - - -

اخر صفحه چک کن تا پایین/ همه چیو گفتن الا نحو سوالاتووو

ati1408

New member
من خودم تهرانی نیستم . اینو پایین کارت ورود به جلسه زده بود . برای شهر من همین آدرس بود . گفتم شاید بقیه شهرا هم همینن آدرس های اعلام شده باشه . ولی ظاهرا برای تهران فرق داره. به هر حال من خواستم کمکی کرده باشم .

The Guy

Well-known member
من خودم تهرانی نیستم . اینو پایین کارت ورود به جلسه زده بود . برای شهر من همین آدرس بود . گفتم شاید بقیه شهرا هم همینن آدرس های اعلام شده باشه . ولی ظاهرا برای تهران فرق داره. به هر حال من خواستم کمکی کرده باشم .
مرسی دوست عزیز.
البته الان فهمیدم بچه های ایمونو و هماتو هم دانشگاه ایرانن... واقعا بد مسیره. حالا موندم چجوری برم

love virology

New member
چه بحثی شد سر هاری ولی من میزنم کشته شده
love virologyبی زحمت سوال فک کنم 112 دترا بیوتک 93 رو میگی جوابش چی میشه زده عامل محرک توید noدر سلول؟بعد گزینه 4 که جوابشه واسه من تو pdfب صورت نقطه چین در اومده!!!!

دوستان احیانا هدفشون از گروهی کردن رشته ها و فرصت ب داوطلا در اینکه در رشته دیگه هم بتونن شرکت کنن و ... چی بود زمان که همون ؟

درود برشما اینجا چیزی نگیم بهتره/ سوال 112 / دقت کنید گیرنده استیلن کولین در اندوتلیال باعث افزایش کلسیم میشه و کلسیم تولید no افزایش میده no در کنار عضلات صاف گوانیلات سیکلاز را فعال میکنه که باعث سنتز cgamp میشه و اقزایش این cgamp باعث فعال شدن کیناز جی میشه و در نهایت باعث استراحت عضله و اتساع عروق میشه / پس کلسیم no تولید میکنه / اشتباها اکثرا cgamp مد نظر دارند/ پیروز باشید

Sahar_az

New member
بچه های ایمونو هماتو همه دانشگاه ایرانن:ph34r-smiley:احتمالا البته
خب چی مشد عین پارسال میبود؟ مسخره ها
بعد الان دقیقا چرا دفترچه ها ادغام شده؟:5:
یعنی یکی ممکنه انقدددرررر استاد باشه که مثله ایمونو رو تو 100 دقیقه جواب بده بعدم بره سراغ هماتو یا برعکس؟:5:
آدم تو حکمت نداشته ی کارای اینا می مونه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا