▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

اوین

New member
ضروریات بیوشیمی - دکتــر رضا محمدی - انتشارات آییــژ

بیوشیمی - دکتــر احسانی - پوران پژوهش

ایمونولوژی 4 استـاد - دکتـر وجگانی - انتشارات آییــژ

میکروب شناسی پزشکی - دکتــر بهادر و طاهری - کتابخانه فرهنگ

_____

معمولاً توی سایت انتشارات خریـد اینترنتی هم هست. از طریق سایت می تونیـد تهیه کنیــد.

ممنون عزیزم:thanks:

love virology

New member
سلام دوستان . منم به صورت خیلی پراکنده شروع کردم .چون یه سری کتابارو ندارم و تصمیم دارم همزمان از چندتا کتاب برا یه درس استفاده کنم.اگه کسی انتشارات این کتابارو میدونه لطف کنه بهم بگه و همچنین اگه لینکی واسه خرید اینترنتیشون دارین بذارین.
ضروریات بیوشیمی احسانی.
میکروب بهادر
ایمونو چهار استاد

درود بر شما ایمنی 4 استاد دارم نو چاپ 1392 اخرین چاپ با تخفیف خیلی خیلی خوبی بهتون میدم

negin ka

New member
دیر اومدم گزارش بدم چون این دو روز خوب نخوندم
فصل 7 ایمنیو دارم فقط تجزیه تحلیل میکنم وای ک چقد نکته داره!!!!!!!!!
زیست مهدوری فصل 3وسطاشم
زبانم ک هرشب میخونم
من زبانو تفریحی میخونم نمیدونم چرا!!!با اینکه زبانم خوب نیس ولی اعتماد ب نفس بالایی دارم تو زبان خدا بخیر کنه:33:

Sahar_az

New member
منم هنوز رو دور نيفتادم
نمي دونم چرا
اولش اينه واي به حال اخرش:smilies-azardl (12):sad:
ديروز ايمني مباحثي كه خونده بودم رو دوره كردم... يه سري در مورد كليات و يه سري هم در مورد ايمني غيراختصاصي مثل مولكولهاي شناساگر و غيرشناساگر
زبان هم خدا رو شكر تافل آخراشه

90afshin

New member
سلام بچه ها پر انرژی باشید . میخواستم بدونم سلولی مولکولی مهدوی واسه من سنگینه؟ یا نه وافعاً سنگینه؟اصلاً پیش نمیره و هرچی هم می خونم یام میره:wacsmiley:

Immunity

Well-known member
سلام بچه ها پر انرژی باشید . میخواستم بدونم سلولی مولکولی مهدوی واسه من سنگینه؟ یا نه وافعاً سنگینه؟اصلاً پیش نمیره و هرچی هم می خونم یام میره:wacsmiley:

سلام افشین جان نه سنگین نیس..تندتند بخون..برای کنکور سختراز مهدویه

ziba1371

New member
چقدقشنگ گزارش میدید.من امروزبازدوره 504کردم.ایمنی فصل7آخراشوک هیچی نفهمیدم روخونیش کردم مجبوریچرااینطسوربودفصلش.فصل6انقدشیرین اونوقت این اینطور.روان نبود.امروزکم خوندم چون زبان داشتم.

hhhmmm

New member
خسته نباشید...دوستان یه سوال دارم...fdc جز apc هست یا نه...در دو کتاب دو جواب مختلف دیدم...کلا apc سلول عرضه کننده آنتی ژنه...خوب مهمه که توی تعریفش بگیم آنتی ژن رو به tیاbمیده؟

Immunity

Well-known member
د
خسته نباشید...دوستان یه سوال دارم...fdc جز apc هست یا نه...در دو کتاب دو جواب مختلف دیدم...کلا apc سلول عرضه کننده آنتی ژنه...خوب مهمه که توی تعریفش بگیم آنتی ژن رو به tیاbمیده؟

سلام عرضه کننده به t cd4 رو apc میگن..fdc سلول apc نیست دوست خوبم

shoeleh.

New member
سلام گلم.بهتره دور اول فقط روخونی کنی.سعی کن سریع بگذری ازمطالبی که فهمش سخت تره.یادت باشه قرارنیس تو دوراول تمام مطالبو یادبگیری:)دور دوم شروع کن به علامت زدن و نوشتن نکته های بسیارخلاصه درحد کلمه تو همون صفحه کتاب.این گار تودورسوم و مرورخیلی بهت کمک میکنه
مرسی عزیزم:riz304:
خدایی ژنتیک یه جوریه

آسمون

New member
چقدقشنگ گزارش میدید.من امروزبازدوره 504کردم.ایمنی فصل7آخراشوک هیچی نفهمیدم روخونیش کردم مجبوریچرااینطسوربودفصلش.فصل6انقدشیرین اونوقت این اینطور.روان نبود.امروزکم خوندم چون زبان داشتم.

زیباجان فصل 7 ازنظر همه همینطوره...واگه درست یادم باشه فصل8 هم یک مقدار سخته.اینو گفتم که رفتی فصل بعدی نا امیدنشی کتابو ببندی...درعوض فصلای بعدی همه شیرین وقابل فهم هستن به سادگی.
موفق باشی:)

آسمون

New member

محمد راس میگه افشین جان.برای کنکور سخت تره.اگه میخاسی لودیش بخونی چی میگفتی پس؟؟فکرشو نکن دور اول همه همین نظرو دارن...

Sahar_az

New member
گزارش دیروزمو بدم علی الحساب تا ببینم تا شب چی کار می کنم
دیروز فصل اول مهدوی رو خوندم و به نظرم متنش خیلی هم بد بود... البته این فصلش اینطوری به نظرم اومد چون قبلا مولکولی رو خونده بودم خیلی هم عالی بود... بازم اون قسمتایی که خودم اشنایی داشتم مثلا کروماتوگرافی خوب بود ولی امان از تهیه نمونه برای میکروسکوپ الکترونی:(((
من اصلا نمی تونم بخونم رد شم حتما باید درک کنم مطلب رو و همینم باعث شد برای فصل اول 2 ساعت و نیم وقت بذارم
یک ساعت و نیم زبان
یک ساعت مرور ایمنی

negin ka

New member
خوبه همه مث همیم
!!!!!!!
من تو فصل 7 ایمنی دارم دستو پا میزنم فقط زودتر تموم شه ک نمیشه لامصب سخته منم ک باید بفهممش وگرنه نمیچسبه...........:13:
دیروز نخوندم زیست مهدوی شب میرم فصل 4
پیروز باشید:thumbsupsmileyanim:

somaye 21

New member
سلام بچه ها
من خیلی عقبم ازتون،یعنی هنوز شروع نکردم،چیکار کنم؟؟ :14:

biologisst

New member
سلام بچه ها
من خیلی عقبم ازتون،یعنی هنوز شروع نکردم،چیکار کنم؟؟ :14:
منم تا حدی مثل تو هستم سمیه دلیلش هم مهمونی های بیخودی هست تفریحات الکی...:dadad4:
به نظرم اگر کسی هم مثل ما وضعیتش هست یا میخواد مرور کنه از امروز یا فردا اعلام کنین شروع کنیم از زبان تافل روزی یه درس بخونیم و ایمنی هم روزی بنا به وقتمون 10 الی 20 صفحه بخونیم. بیاییم حتما اعلام کنیم اگر پایه باشین خیلی خوبه به هوای همدیگه میریم جلو و به بقیه بچه ها برسیم.:smiliess (3):

nastaran8

New member
سلام دوستاى گلم من فصل ٧ رو تموم کردم امروز و مرور داشتم و فصل 8 رو شروع مى کنم و درضمن مى خوام بيوشيمى هم بخونم

shoeleh.

New member
fdc سلول دندریتیک فولیکولار هست که آنتی ژن رو به سلول b عرضه میکنه . Apc سلول عرضه کننده آنتی ژن هست که حرفه ای ترین آنها سلول دندریتیک هست که آنتی ژن رو به سلول t مبتدی عرضه میکنه. ازجمله apc های دیگه ماکروفاژ و سلول b هست که آنتی ژن رو به سلولt کمکی عرضه میکنه.

shoeleh.

New member
منم تا حدی مثل تو هستم سمیه دلیلش هم مهمونی های بیخودی هست تفریحات الکی...:dadad4:
به نظرم اگر کسی هم مثل ما وضعیتش هست یا میخواد مرور کنه از امروز یا فردا اعلام کنین شروع کنیم از زبان تافل روزی یه درس بخونیم و ایمنی هم روزی بنا به وقتمون 10 الی 20 صفحه بخونیم. بیاییم حتما اعلام کنیم اگر پایه باشین خیلی خوبه به هوای همدیگه میریم جلو و به بقیه بچه ها برسیم.:smiliess (3):
منم تقریبا تازه شروع کردم. با شما پیش میرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا