▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahar.zr93

New member
خسته نباشید همگی ....
من چند وقتی رو حسابی نبودم، درس هم هیچی نخوندم!! بجاش حسابی استراحت کردم!!! خخخخخخ
اما الان از ادامه ی مباحث یعنی فصل 4 ابوالعباس رو شروع کردم..
ازین به بعد هم میام برای گزارش.

Avid.93

New member
سلام بچه ها خسته نباشید...
منم تقریبا یک هفته، ده روزی نبودم یعنی نخوندم!!!!:painting: اگه خدا قسمت کنه دیگه میخوام بخونم، فعلا مشغول ایمنی و زبان هستم تا چند وقت دیگه زیست مهدوی هم میرسه دستم اونم شروع میکنم.

ایشالا همه موفق باشید...:rose:

nastaran8

New member
خسته نباشید همگی ....
من چند وقتی رو حسابی نبودم، درس هم هیچی نخوندم!! بجاش حسابی استراحت کردم!!! خخخخخخ
اما الان از ادامه ی مباحث یعنی فصل 4 ابوالعباس رو شروع کردم..
ازین به بعد هم میام برای گزارش.
بهار جان خوش اومدى خانمى ....
سلام بچه ها خسته نباشید...
منم تقریبا یک هفته، ده روزی نبودم یعنی نخوندم!!!!:painting: اگه خدا قسمت کنه دیگه میخوام بخونم، فعلا مشغول ایمنی و زبان هستم تا چند وقت دیگه زیست مهدوی هم میرسه دستم اونم شروع میکنم.

ایشالا همه موفق باشید...:rose:

اويد جان شما هم خوش اومدى

آسمون

New member
سلام به بچه های گل ایمنی...کیف میکنم میبینم اینجورپرانرژى میرین جلو...
ادامه بدین دوستای گلم...

kolouche

New member
آفرین آفرین.....موفق و پیروز باشین.....
از بچه های مشهد کسی اینجا هس ؟؟

negin ka

New member
من دوساعت زیست خوندم
ایمنی رو خیلی کند پیش میرم برام ثقیله
زبانم تافل میخونم شبا

- - - Updated - - -

خوشم میاد تو این تاپیک واسه خودم گزارش میدم
چاره چیه!!!!!

ziba1371

New member
آقامن عقب افتادم .بینشیفی هادنگرفتم میخوام کتابوعوض کنم ضروریات بخونم.زیست مهدوی هم فصل3.البته بچه هامن الان مطالبوحفظ نمیکنما.طوری میخونم ک مطلب ویادبگیرم داستان دستم بیاد.وقتی راهافتادم شروع میکنم ب حفظ.کاراشتباهی میکنم آیا؟؟؟شماچطورمیخونید؟؟خلاصه بندن وخفظ و...؟؟؟؟؟توضیح بدیداگه ممکنه..زبان504وکامل دوره کردم لغاتشو.ایمنی فصل7درحدیادگیزن دارم میخونم ایمنی رو.حفظ نکردما.بده.؟چون همین یادگیریشم کلی ازم زمان میبره.هیچی اهمنی یادم نبودوقتی شروع کردم

Mr.Beneficence

New member
عجب هفته ی بدی بود...حالا سال کنکور این همه مریضی رو کم داشتم...من فکر کنم بزودی کفشامو آویزون میکنم میدون برا جوونا باز شه

negin ka

New member
زیبا جان منم فعلا مفهومی میخونم ک اصل قضیه رو بفهمم
ام آر اینجور نگو ناراحت میشم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

milan94

New member
دوستان نظرتون راجب کتاب ایمنی احمد مسعود چیه؟

آخرین ویرایش:

آسمون

New member
آقامن عقب افتادم .بینشیفی هادنگرفتم میخوام کتابوعوض کنم ضروریات بخونم.زیست مهدوی هم فصل3.البته بچه هامن الان مطالبوحفظ نمیکنما.طوری میخونم ک مطلب ویادبگیرم داستان دستم بیاد.وقتی راهافتادم شروع میکنم ب حفظ.کاراشتباهی میکنم آیا؟؟؟شماچطورمیخونید؟؟خلاصه بندن وخفظ و...؟؟؟؟؟توضیح بدیداگه ممکنه..زبان504وکامل دوره کردم لغاتشو.ایمنی فصل7درحدیادگیزن دارم میخونم ایمنی رو.حفظ نکردما.بده.؟چون همین یادگیریشم کلی ازم زمان میبره.هیچی اهمنی یادم نبودوقتی شروع کردم

عزیزم شک نکن کارت درسته.اشتباه محضه دوراول بفکرخلاصه نویسی و حفظ کردن باشی.چون هنوز نمیدونی چه قسمتایی مد نظر طراحان گرامی هستش

- - - Updated - - -

عزیزم شک نکن کارت درسته.اشتباه محضه دوراول بفکرخلاصه نویسی و حفظ کردن باشی.چون هنوز نمیدونی چه قسمتایی مد نظر طراحان گرامی هستش

آسمون

New member
دوستان نظرتون راجب کتاب ایمنی احمد مسعود چیه؟

میلان جان من خودم این کتابو نخوندم و نظری دربارش ندارم.دربارش تعریف خوب وبد زیادشنیدم.امافک کنم درکل کتاب خوبی باشه.
ترجمه ماهرو احمدیان بین بچه ها طرفدار بیشتری داره.
ترجمه خ لیلی هم بد نی...من خودم اینوداشتم راضی بودم

آسمون

New member
عجب هفته ی بدی بود...حالا سال کنکور این همه مریضی رو کم داشتم...من فکر کنم بزودی کفشامو آویزون میکنم میدون برا جوونا باز شه

مردکه ایقد زود جانمیزنه دوست عزیز...بخودش توکل کن و محکم و قوی باش...سال بعد دانشجوی ارشدی.شک نکن...من پارسالبتادلت بخاد ازین هفته های بد داشتم...امابه لطف دوستای خوبم کم نیاوردم..انشالله مشکلاتت حل بشه به زودی وسلامتی کاملت رو بدست بیاری...پاشو شروع کن ازشنبه بهونه آوردن تعطیل:)

آسمون

New member
من دوساعت زیست خوندم
زبانم تافل میخونم شبا

- - - Updated - - -

چاره چیه!!!!!

نگین جون برو جلوکه خوب داری پیش میری..پارسال منم مث تو بودم محمد شاهده چقد حرص میخوردم کسی گزارش بده:)
فکرشو نکن ایمنی دوراول یکم ضدحاله سرعتش...

- - - Updated - - -

من دوساعت زیست خوندم
زبانم تافل میخونم شبا

- - - Updated - - -

چاره چیه!!!!!

نگین جون برو جلوکه خوب داری پیش میری..پارسال منم مث تو بودم محمد شاهده چقد حرص میخوردم کسی گزارش بده:)
فکرشو نکن ایمنی دوراول یکم ضدحاله سرعتش...

Mr.Beneficence

New member
ممنون آسمون ایشالا شما هم موفق باشی هرجاکه هستی...ولی درد که مرد و زن نمیشناسه

آسمون

New member
ممنون آسمون ایشالا شما هم موفق باشی هرجاکه هستی...ولی درد که مرد و زن نمیشناسه

مرد وزن نمیشناسه اما خوب از آدم مرررد میسازه
شماهم مرسی:)
هرچی به دردا فک کنی چیزی حل نمیشه...همین درداباعث میشه قدر روزای خوبتوبدونی...پس اینقد سیاه نگاهشون نکن...تجربشو دارم که اینو میگم..توزندگی همه روزای خوب و بد هست...برو جلو آینه وبه خودت بگو من ازپس همه چی برمیام حتی دروغم که بگی بهت تلقین میشه کم کم

negin ka

New member
امروز خوب نخوندم فقط فصل 6 ایمنیو تموم کردم
ایشالا فردا جبران کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا