▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Gatsby

New member
سلام به همه دوستان... بالاخره ماه رمضون هم تموم شد؛ پس عید فطر به تمام مسلمان های جهان مبارک (هرچند من خودم معتقد بودم دوشنبه باید عید باشه مثل همه جای دنیا و همه همزمان یک روزو بعنوان عید جشن بگیرن... ولی خب بماند...) به امید خدا از فردا برنامه ها رو روال میفته و منم میتونم با نظم بیشتری درس بخونم. تو این سه هفته زیاد نتونستم مطالعه کنم و بیشتر برنامه درس زبان روی نظم بود ولی بقیه ش رو هم ان شا الله از فردا با برنامه منظمی پیش میرم...

Mr.Beneficence

New member
عید همگی مبارک...ایشالا با انرژی همگی شروع کنیم
+منم الان فصل 5رو میخونم

آخرین ویرایش:

Ali*

New member
سلام اگر کسی کتاب درسنامه میکروب شناسی پزشکی تالیف موسی بهری انتشارات خسروی رو خونده لطفا نظرش رو در موردش بگه چند درصد با این کتاب میشه زد

ziba1371

New member
خانماآقایون تمرینای لزگی روانجام میدیدهمه؟؟یکی درراه خدااین لترادفاولغاتوروبده ماهم اسةفاده کنیم

Immunity

Well-known member
سلام بچها افرین بخونید منم بهتون ملحق هاهم شد در اینده نزدیک

nastaran8

New member
خوب دوستان عزيز لطفا همه هر روز گزارش بدن هر طورى دوست داشتن ساعتى يا فصلى ...
من ديروز 1 فصل ايمونو 1 فصل بيوشيمى و يه کم زبان خوندم ...راستش ساعتى نمى تونم بگم ....

lodestar1110

New member
دوستان خبر دارین که امسال چه بر سر ظرفیتها اومد؟
- و آیا میدونین که قراره شرکت کنندگان امسال در اعتراض به کاهش ظرفیتها شنبه جلوی در وزارت بهداشت تجمع کنن؟
- آیا میدونین اگر ظرفیتهای امسال زیاد بشه تعداد رقیبان شما برای سال بعد کمتر میشه و در نتیجه احتمال قبولی شما در سال بعد بیشتر میشه؟
- و همین طور اگر وزارت بهداشت قبول کنه با شیب ملایم ظرفیتها رو کم کنه برای سال دیگه هم کاهش ظرفیتها کمتره؟
- و اگر ببینن ما امسال اعتراض کردیم و نتیجه داد سال دیگه با احتیاط و فکر بیشتری این کار رو انجام میدن؟
پس لطفا دوستانی که داوطلب شرکت در کنکور ارشد 94 هستند(مثل خود من)
حتما در تجمع شنبه 11 مرداد شرکت کنن
پس همین الان آمادگی خودتون رو در گروه «اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد» اعلام بفرمایید.
با تشکر

Mr.Beneficence

New member
عرض ادب خدمت همه دوستان...
پیرو حرفای lodestar عرض کنم که اولن کار ما درس خوندنه...ثانیا اگه اینجوری که این دو سال دانشجو پذیرش شد ادامه پیدا کنه ایمنی هم همه رشته های دیگه اشباع میشه بعد باید مدرک دکترا رو بزاریم در کوزه و ...
پس بهتره به چیزایی که به "خود" ما مربوطه فکر کنیم و انرژی رو روی این چیزا بزاریم نه اینکه به وزارت و سوالات و برنامه های عجیب غریبش فکر کنیم...

negin ka

New member
عرض ادب خدمت همه دوستان...
پیرو حرفای lodestar عرض کنم که اولن کار ما درس خوندنه...ثانیا اگه اینجوری که این دو سال دانشجو پذیرش شد ادامه پیدا کنه ایمنی هم همه رشته های دیگه اشباع میشه بعد باید مدرک دکترا رو بزاریم در کوزه و ...
پس بهتره به چیزایی که به "خود" ما مربوطه فکر کنیم و انرژی رو روی این چیزا بزاریم نه اینکه به وزارت و سوالات و برنامه های عجیب غریبش فکر کنیم...

من با حرفتون مخالفم اگه قرار باشه دنیا رو سیل ببره و ما سرمونو مث کبک زیر برف کنیم و بگیم ما فقط ب فکر خودمونیمون خودخواهی
من تا اونجا ک میتونم کمکشون میکنم
چرا ک اگه ظرفیتا کم شه مطمئن باشید شانس قبولیمون خیلی کمتر میشه چون کسی ک امسال شرکت کرده با رتبه 100 نرفته سال بعد ب احتما زیاد رتبش نصف میشه!!!!!!!!!

ziba1371

New member
خدابدادبرسه.همینطوریش گنگ قبولی هستیم چبرسه ب کم شدن ظرفیتا

hosna69

Well-known member

سلام حسنی جان خوش اومدی...:rose:

ایمنی ابوالعباس با بخش هایی از وجگانی و پاکزاد
زبان 504 و تافل و لزگی و خلاصه هرچی که فکر کنی به درد کنکور بخوره
بیوشیمی پاسالار خوبه
میکروب بهادر
زیست مجید مهدوی و بخش هایی از لودیش
این چیزی بود که من خودم شنیدم خوبه، تو تاپیک از زبان رتبه یک هم میتونی منابع رو ببینی عزیزم

مریی عزیییییییزم که انقدر صادقانه راهنمایی دادی:thanks::thanks:

srn

New member
سلام. با اصرار دوستان چند پست رو در چند گروه مختلف میزارم امیدوارم مفید باشه.
نحوه خوندن و مرور کردن اکثر داوطلب ها اشتباه. خیلیا دور اول رو روزنامه وار میخونن تا مثلا بدونن کتاب چی گفته خیلیا با دقت میخونن ولی مرور زمان بندی شده ایی ندارن خیلیا فقط دوست دارن کتاب تموم شه که بگن یه دور خوندیم ........نهایتا اکثرا از دور اول استفاده انچنانی نمیبرن.مطالعه باید بر طبق نمودار فراموشی ذهن انسان باشه که بیشترین بهره رو داشته باشه بنظره من دور اول مهم ترین مرحله است که باید آهسته و با مرور زیاد کتاب همراه باشه.بین 4 تا 6 ماه میتونه طول بکشه.کسی که قبل از ماه آخر زمستون دور اول خودشو بزنه اونم با مرور زیاد رتبه خوبی میتونه کسب کنه.دور اول خلاصه برداری کنید دور دوم و سوم نکته برداری کنید باازم بگم خلاصه با نکته برداری فرق داره
در پست بعدی شیوه مطالعه دور اول و چگونه برنامه ریزی کردن رو براتون میزارم....از من به شما نصیحت روزنامه وار خوندن برای هیچ زمانی جز تلف کردن وقت مفید نیست.کتاب رو یا نخونید یا اگه خوندید با برنامه بخونید...فعلا

arshade90

New member
سلام و درود به همه ی دوستانی که ایمونولوژی رو برای ادامه تحصیل انتخاب کردن.

پیرو پیام هایی که دوستان دادن:

من ارشد ایمنی هستم و دارم برای دکتری این دوماه و خرده ای رو میخونم.

شما هم برای قبولی ارشد خوب بخونین که راه درازی دارین. محکم و خوش بین :28:

سوالی و کاری هم داشتین خوشحال میشم کمک کنم.

موفق باشین.

hosna69

Well-known member

سلام حسنی جان خوش اومدی...:rose:

ایمنی ابوالعباس با بخش هایی از وجگانی و پاکزاد
زبان 504 و تافل و لزگی و خلاصه هرچی که فکر کنی به درد کنکور بخوره
بیوشیمی پاسالار خوبه
میکروب بهادر
زیست مجید مهدوی و بخش هایی از لودیش
این چیزی بود که من خودم شنیدم خوبه، تو تاپیک از زبان رتبه یک هم میتونی منابع رو ببینی عزیزم

مرسی عزیزم بابت راهنمایی کامل وموثرت .امیدوارم بازم بتونم ازتجربیاتت استفاده کنم.

nastaran8

New member
سلام و درود به همه ی دوستانی که ایمونولوژی رو برای ادامه تحصیل انتخاب کردن.

پیرو پیام هایی که دوستان دادن:

من ارشد ایمنی هستم و دارم برای دکتری این دوماه و خرده ای رو میخونم.

شما هم برای قبولی ارشد خوب بخونین که راه درازی دارین. محکم و خوش بین :28:

سوالی و کاری هم داشتین خوشحال میشم کمک کنم.

موفق باشین.
سلام براى ژنتيک پزشکى چى مى خونين؟ و بيشتر چه فصلايي؟؟

shoeleh.

New member
سلام. منم واسه دکترای اسفندماه میخوام آماده بشم ولی نمیدونم چرا حوصله درس خوندن ندارم.......
بنظرتون چکارکنم؟:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا