▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

negarnbi

New member
بچه ها نه کارت تغذیه گرفتم نه کارت دانشجویییییییییی
فقط ده تومنشو پرداخت کردم برای وقتی که بگن فیش پرداخت و ببریمممم

از اول مهر خوابگاه شروع به اسکان و تعین اتاق میکنه میکنه امروز پرسیدم .
بچه های شهرستان اگه دوست دارید قدرت انتخاب برای اتاقتون داشته باشید 8 صبح اول مهر خوابگاه باشید
زودتر هم میتونید تعین اتاق کنید اما اسکان از اول مهره

mahsa.parmis88

New member
بچه ها نه کارت تغذیه گرفتم نه کارت دانشجویییییییییی
فقط ده تومنشو پرداخت کردم برای وقتی که بگن فیش پرداخت و ببریمممم

از اول مهر خوابگاه شروع به اسکان و تعین اتاق میکنه میکنه امروز پرسیدم .
بچه های شهرستان اگه دوست دارید قدرت انتخاب برای اتاقتون داشته باشید 8 صبح اول مهر خوابگاه باشید
زودتر هم میتونید تعین اتاق کنید اما اسکان از اول مهره

یعنی من فردا حضوری برم خوابگاه اتاقمو مشخص میکنن واسم؟

shahrzad_a

New member
بچه ها امروز زنگ زدم خوابگاه گفت اتاقاتون ۱۰ نفره است آخه مگه پادگانه گفتم پس ۴ نفره هاش چی میشه گفت واسه ترم بالایی هاست :smilies-azardl (12):13:

mahsast

New member
بچه ها امروز زنگ زدم خوابگاه گفت اتاقاتون ۱۰ نفره است آخه مگه پادگانه گفتم پس ۴ نفره هاش چی میشه گفت واسه ترم بالایی هاست :smilies-azardl (12):13:

واقعا خجالت داره شما کدوم خوابگاهی میگفتی من ارشدم ترم اول لیسانس که نیستم حیف اینهمه درس که خوندیم بریم دانشگاه تهراننننننننننننننننن شیطونه میگه برم انصراف بدم:smiliess (7):

shahrzad_a

New member
واقعا خجالت داره شما کدوم خوابگاهی میگفتی من ارشدم ترم اول لیسانس که نیستم حیف اینهمه درس که خوندیم بریم دانشگاه تهراننننننننننننننننن شیطونه میگه برم انصراف بدم:smiliess (7):

دمشق بلوک a

talashgar

New member

واقعا میگی اینو یا شوخی میکنی؟یعنی چی 10 نفره:New (6):به چه شماره ای زنگ زدین>بگین تا ما هم بریم دعوا:smiliess (2):

talashgar

New member
بچه ها امسال همه جا دارن به ارشدا زور میگن واقعا باید بریم اعتراض این چه وضعیه اخه؟

shahrzad_a

New member
واقعا اینطوریه بچه ها بیاید فردا اعتراض کنیم من که تا حالا خوربگاه رو تجربه نکردم ۱۰ نفره خيییییییییییلی واسم سخته :wacsmiley:

mz18

New member

پس تو سایت دانشگاه نوشته خوابگاههای شیک و مجهز دو نفره و 4 نفره،همش خالی بندیه:j58r36j3gcr4suxymup

mahsast

New member
پس تو سایت دانشگاه نوشته خوابگاههای شیک و مجهز دو نفره و 4 نفره،همش خالی بندیه:j58r36j3gcr4suxymup

من دمشق نیستم ولی به نظرم اونجا بهتره خوابگاه ما که افتضاحححححححححححححححححححححححححححححح:sad:

zy zy

New member
من این قضیه اتاقای ده نفره رو از ترم بالاییا شنیده بودم فکر میکردم دارن شوخی میکنن ، پس ما قراره بریم پادگان ، من کارشناسی تو اتاق 5 نفره بودم همش غرغر میکردیم که اتاقمون شلوغه !!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t

mahsast

New member
من این قضیه اتاقای ده نفره رو از ترم بالاییا شنیده بودم فکر میکردم دارن شوخی میکنن ، پس ما قراره بریم پادگان ، من کارشناسی تو اتاق 5 نفره بودم همش غرغر میکردیم که اتاقمون شلوغه !!! :1dco2x0p1lilzhfpg1t

5 نفره؟! من 3 نفره بودم

sts91

New member
10 نفرررررررر :14:
من فکر نمی کنم کارشناسیام این تعداد باشن تویه اتاق
بچه ها هفته دیگه بیاین همگی اعتراض کنیم :New (6):

بالا