▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

negarnbi

New member
منم امروز رفتم ثبت نامممممممم
پاهام تاول زد اینقد رفتم این ور اون وررررررر
انتخاب واحدم کردممممم
خوابگاه هم گلستان دمشق بلوک b افتادمممممممم

بچه ها از مدارکتون دو سری کپی داشته باشید که مثل من یه ساعت دنبال کپی نگردید
از فرم محضرتون هم کپی بگیرید چون اصلشو باید تحویل امور دانشجویی بدید فکر کنم.

اول وقت برید بهتره چون سرشون شلوغ میشه

mahsa1111

New member
:14::13::13::14:دوستان من مدرک موقت کارشناسیمو گم کردم،تهران ک رفتیم ثبت نام بردمش،الان نیس.چیکار باید بکنم؟ مدرک موقت دیگه بهم میدن؟ بیچاره شدم فک کنم

آخرین ویرایش:

Arshida

New member
منم امروز رفتم ثبت نامممممممم
پاهام تاول زد اینقد رفتم این ور اون وررررررر
انتخاب واحدم کردممممم
خوابگاه هم گلستان دمشق بلوک b افتادمممممممم

بچه ها از مدارکتون دو سری کپی داشته باشید که مثل من یه ساعت دنبال کپی نگردید
از فرم محضرتون هم کپی بگیرید چون اصلشو باید تحویل امور دانشجویی بدید فکر کنم.

اول وقت برید بهتره چون سرشون شلوغ میشه

خسته نباشیییییی
کارت دانشجویی و کارت تغذیه هم گرفتی؟

Arshida

New member
راستی دوستان ما که هنوز کارت تغذیه نداریم میتونیم وعده های غذایی رو رزرو کنیم؟

mz18

New member
بنظرتون مهلت انتخاب واحد تمدید میشه چون من 2 مهر میخوام تهران باشم

mahsast

New member
تو خود دانشکده پژشکی هست....کلا سلف کل علوم پزشکی تهران ..دانشکده هایی که اونجا هستن ..همونجاست
که فعلا در دست تعمیره

اطلاع دارید که سلف توانبخشی هم اونجاست یا نه! یعنی ما این همه راهو باید بریم اونجا اخه تو سامانه رزرو نوشته سلف توانبخشی پورسینا:shocked:

zy zy

New member
بچه ها غذا رزرو کردین؟ حالا که خوابگاه مشخصه اسم خوابگاه رو انتخاب کنیم یا "صبحانه و شام دانشجویان ورودی جدید" یا سلف دانشکده ها رو ؟ بعدش ماکه فعلا کارت نداریم تکلیف چیه ؟

fate-gh

New member
سلف رو چی انتخاب کنیم؟ من خوابگاه گلستان دمشق بلوک b هستم... باید سلف چی انتخاب کنم؟

sa@@ra

New member
اطلاع دارید که سلف توانبخشی هم اونجاست یا نه! یعنی ما این همه راهو باید بریم اونجا اخه تو سامانه رزرو نوشته سلف توانبخشی پورسینا:shocked:

الان محل تشکیل کلاسهای شما کجاست؟
تا جایی که میدونم دانشکده پزشکی یه سلف یشتر نداره:33:

food hygienist

New member
بچه ها غذا رزرو کردین؟ حالا که خوابگاه مشخصه اسم خوابگاه رو انتخاب کنیم یا "صبحانه و شام دانشجویان ورودی جدید" یا سلف دانشکده ها رو ؟ بعدش ماکه فعلا کارت نداریم تکلیف چیه ؟

شما واسه خوابگاه ثبت نام کردید اخرش پیام داد که درخواست ارسال شد و 72ساعت بعد جوابش میاد.کدوم بخش اسم خوابگاهو میزنه.برای سلف شماره دانشجویی و شماره شناسنامه باید وارد کنیم؟؟؟؟

- - - Updated - - -

شما واسه خوابگاه ثبت نام کردید اخرش پیام داد که درخواست ارسال شد و 72ساعت بعد جوابش میاد.کدوم بخش اسم خوابگاهو میزنه.برای سلف شماره دانشجویی و شماره شناسنامه باید وارد کنیم؟؟؟؟

fate-gh

New member

- - - Updated - - -

نوشته که 72 ساعت بعد جواب میاد و توی سابقه سکونت ببینین...
شماره دانشجویی و شماره ملی

hastiii

New member
سلام بچه ها خوش بحالتون قبول شدین و راحتین
من امسال سال اولمه کنکور دارم هیچی نخوندم و خیلی استرس دارم خیلی :14:

mahsast

New member
الان محل تشکیل کلاسهای شما کجاست؟
تا جایی که میدونم دانشکده پزشکی یه سلف یشتر نداره:33:

همون دانشکده توانبخشی به نظرم باید سلف داشته باشه ولی نمی فهمم اونجا چرا اینطوری گفته:smiliess (15):

mahsa.parmis88

New member
بچه های ایمونوی پزشکی فردا جلسه معارفه اس...اگه ثبتنام نیومدین آموزش شماره هاتون رو نداشت که اطلاع بده....اگه کسی دوستی اونجا داره که قبول شده خبر بده..ساعت 10 تا 12

بالا