▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

fatemeh.rgh

New member
سلام بچه ها.کسى ميدونه اگه مازاد بقيه الله نريم محروميت داره يا نه؟

mz18

New member
منظورتون همون فرم محارم هست؟ مگه این فرمو باید محضری کنیم ظاهرا بچه ها سوال کردن گفتن نیازی نیست فعلا که هممون رو سر کار گذاشتند خیلی بی برنامه اند :New (6)::13:

بله منظورم همون فرمه،پس تا حالا فقط فرم صندوق رفاه باید تایید محضری میشد درسته؟:(50):

nafasn

New member
این دانشگاه تهران چقد بچه ها رو اذیت کرد ها؟!!!!
خب مثلربقیه دانشگاهها کاراشو میکرد این همه هم ترس و دلهره تو دل بچه ها نمینداخت!!!

- - - Updated - - -

این دانشگاه تهران چقد بچه ها رو اذیت کرد ها؟!!!!
خب مثلربقیه دانشگاهها کاراشو میکرد این همه هم ترس و دلهره تو دل بچه ها نمینداخت!!!

fate-gh

New member
مدارک رو همون روز اول 18 ام فرستادم... هنوز تایید نکردن... فردا هم مهلت ثبت نام تمومه... یعنی اگه مدارک ناقص باشه و نیاز به تکمیل داشته باشه دیگه فرصتی نیست... آدم نمی دونه چی بهشون بگه... ثبت نام خوابگاه هم که معلوم نیست چجوری باید انجام شه... اونایی که مدارکشون تایید شده کدوم دانشکده ان؟

omahshid

New member
تو پروفایل من زده :
اطلاعات فرایند ثبت نام تکمیل می باشد .
اطلاعات مدارک ارسالی شما تکمیل می باشد.
تو بررسی ها هم زده ثبت نام بلامانع است. الان من ثبت نام شدم؟ اما الان دو روزه فرم تاییدیه برام نیومده. کسی چیزی میدونه؟

mahsa1111

New member
تو پروفایل من زده :
تو بررسی ها هم زده ثبت نام بلامانع است. الان من ثبت نام شدم؟ اما الان دو روزه فرم تاییدیه برام نیومده. کسی چیزی میدونه؟

واسه منم همینارو زده

- - - Updated - - -

تو پروفایل من زده :

واسه منم همینارو زده

nurse 82

New member
برای منم اول تایید شد بعد از 3روز برگه ثبت نام موقت اومد که باید اون برگه رو پرینت شده با بقیه مدارک ببریم هسته گزینش....

omahshid

New member
تو اطلاعیه زده باید بزنه ثبت نام تکمیل شد. الان یعنی ما ثبت نام شدیم؟

negarnbi

New member
تهران چرا شماره دانشجویی نمیدنننننننننن مثلا از شنبه کلاسامون شروع میشه :1dco2x0p1lilzhfpg1t

farnaz55

New member
برای منم اول تایید شد بعد از 3روز برگه ثبت نام موقت اومد که باید اون برگه رو پرینت شده با بقیه مدارک ببریم هسته گزینش....
چرا هسته گزینش؟؟ برا من که زده همراه با سایر مدارک به دانشکده مربوطه تحویل بدین

nurse 82

New member
خب بعد پرینتشو باید 29 م ک رفتیم دانشکاه بدیم گزینش؟

برای ما زده که 29 تا31 ام اصل مدارک با این پرینت ببریم ساختمان مرکزی دانشگاه ایران بعد از تایید و امضای فرم2 ببریمش دانشکده که برای من پرستاریه(البته یسری فرمم هست که از هسته گزینش دانلود کردم پر شده)

fate-gh

New member
بچه ها چرا مدارک من بعد از چهار روز بررسی نشده؟ صفحه اول زده اطلاعات ثبت نام منتظر بررسی است، مدارک ارسالی منتظر بررسی است... درسته همین؟ یعنی مدارک و اطلاعات فرستاده شده؟

food hygienist

New member
بچه ها چرا مدارک من بعد از چهار روز بررسی نشده؟ صفحه اول زده اطلاعات ثبت نام منتظر بررسی است، مدارک ارسالی منتظر بررسی است... درسته همین؟ یعنی مدارک و اطلاعات فرستاده شده؟[/QUOTE
واسه منم همینو زده .یعنی واسه باقی دوستان امروز تاییدیه اومده؟من 4 شنبه ثبت نام کردم فردا هم که آخرین روزه

mahsast

New member
بچه ها چرا مدارک من بعد از چهار روز بررسی نشده؟ صفحه اول زده اطلاعات ثبت نام منتظر بررسی است، مدارک ارسالی منتظر بررسی است... درسته همین؟ یعنی مدارک و اطلاعات فرستاده شده؟[/QUOTE
واسه منم همینو زده .یعنی واسه باقی دوستان امروز تاییدیه اومده؟من 4 شنبه ثبت نام کردم فردا هم که آخرین روزه
مال منم اینطوریه! هنوز تایید نشده :65d6a5d6s:

بالا