▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

zy zy

New member
من زنگ زدم پرسیدم شماره دانشجویی ها کی اعلام میشه.خانمه گفت مهر!!گفتم پس ما چه جوری فردا واسه خوابگاه اقدام کنیم.باعصبانیت گفت اونها خودشون میدونن شما شماره دانشجویی ندارین وقطع کرد !:33::New (6):
پ ما چطور باید وارد سامانه اسکان بشیم ؟؟؟؟ واقعا که...:mad_majidonline:

Arshida

New member
نوع سکونت برا ما که شهرستانی هستیم میشه غیربومی؟؟؟
اصلن منظور از بومی چی هست؟

آخرین ویرایش:

shahrzad_a

New member

من زدم بومی اینطوری برداشت کردم منظور محل تولد یا تحصیل هست ولی تردید داشتم اما حالا که زدم تاییدم شده :idea_majidonline:

- - - Updated - - -

من زدم بومی اینطوری برداشت کردم منظور محل تولد یا تحصیل هست ولی تردید داشتم اما حالا که زدم تاییدم شده :idea_majidonline:

shahrzad_a

New member
من زنگ زدم پرسیدم شماره دانشجویی ها کی اعلام میشه.خانمه گفت مهر!!گفتم پس ما چه جوری فردا واسه خوابگاه اقدام کنیم.باعصبانیت گفت اونها خودشون میدونن شما شماره دانشجویی ندارین وقطع کرد !:33::New (6):

یعنی چی؟ اینقدر بی برنامه!!:mad_majidonline::New (6):

hebe.nurse

New member
پ ما چطور باید وارد سامانه اسکان بشیم ؟؟؟؟ واقعا که...:mad_majidonline:

بچه ها مال ما هم (دانشگاه ایران) همیجور بود. یکی دوروز خیلیا بهشون زنگ زدن اعتراض کردن ، فرداش اطلاعیه گذاشتن که به علت اعتراض دانشجویان به علت نبود شماره دانشجویی جهت ثبت نام برای اسکان ، ثبت نام تا اخر شهریور تمدید شد :))
شمام همیجور. با معاونت دانشجویی تماس بگیرید. درضمن تو اون قسمت سامانه هم براشون پیام بذارین حتما میخونن. تو تماسا هم گفتن که شماره دانشجویی اخر هفته داده میشه. وقتی گزارش تکمیل مدارکتون اومد.
من مطمینم جواب میدن. نگران نباشید.

- - - Updated - - -

آخرین ویرایش:

mahsa.parmis88

New member
خوابگاه هم که جواب نمیدن.شماره دانشجویی هم که نداریم!!میدونین ما کلا بیکاریم دیگه میایم هی سایت چک میکنیم تا وقتمون پربشه!!!!

ftm70

New member
کارت دانشجویی منم حتی دادن موقع ثبت نام حضوری...فقط مونده خوابگاه که خودشون خبر میدن!

medic69

New member
به من گفتن خودمون انتخاب واحد میکنیم براتون.اما من میخوام عداد واحدهای کمی بردارم و سه ساله ایشالله تموم کنم.میشه؟
ترم اول خودشون انتخاب واحد میکنن,تو حذف و اضافه چند واحدو میتونی حدف کنی

mz18

New member
بچه ها تو فرم ملاقات کنندگان نوشتن نام خوابگاه ،اینو مگه ما مشخص میکنیم؟:21:
تازه شماره دانشجویی هم که ندادن پس کی بریم محضرتایید کنه:65d6a5d6s:

shahrzad_a

New member
بچه ها تو فرم ملاقات کنندگان نوشتن نام خوابگاه ،اینو مگه ما مشخص میکنیم؟:21:
تازه شماره دانشجویی هم که ندادن پس کی بریم محضرتایید کنه:65d6a5d6s:

منظورتون همون فرم محارم هست؟ مگه این فرمو باید محضری کنیم ظاهرا بچه ها سوال کردن گفتن نیازی نیست فعلا که هممون رو سر کار گذاشتند خیلی بی برنامه اند :New (6)::13:

food hygienist

New member
بچه های تهران کسی هست که امروز تاییدیه مدارکش اومده باشه؟من دیروز11ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نیست.نکنه 5شنبه ها تعطیلند چون هر چی با خوابگاهم تماس گرفتم جواب ندادن

zy zy

New member
بچه های تهران کسی هست که امروز تاییدیه مدارکش اومده باشه؟من دیروز11ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نیست.نکنه 5شنبه ها تعطیلند چون هر چی با خوابگاهم تماس گرفتم جواب ندادن[/QUOTE

اصولا پنج شنبه ستاد دانشگاهها تعطیله ولی الان نباید تعطیل باشن یه ملت منتظر جواب اینان

zy zy

New member
منم همچنان تاییدیه ثبت نامم نیومده فکر کنم واقعا امروز تعطیل بوده ، خسته ن میفهمین ؟؟؟ خسته....:smiliess (3):

بالا