▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

shahrzad_a

New member
ممکنه چون مال ما رو اول ستاد شاهد بررسی کرده و تکمیل زده اداره ثبت نام دیگه ندیده باشدش؟

نه پیامی که از ستاد شاهد واسه شما اومد واسه منم اومد بعدش تاییدیه اداره ثبت نام بعد هم برگه ثبت نام موقت

zy zy

New member
بچه ها من تماس گرفتم گفتش که 24 تا 48 ساعت ممکنه طول بکشه و هر رشته ایم کارشناساش فرق میکنن یه رشته زودتر جواب میده یه رشته دیرتر ، شماره دانشجوییم همزمان واسه همه ارسال میشه

fate-gh

New member
بچه ها من تماس گرفتم گفتش که 24 تا 48 ساعت ممکنه طول بکشه و هر رشته ایم کارشناساش فرق میکنن یه رشته زودتر جواب میده یه رشته دیرتر ، شماره دانشجوییم همزمان واسه همه ارسال میشه

خوب خدا رو شکر... اینجوری یعنی شماره دانشجویی تا 22 ام نمیاد؟

zy zy

New member
ثبت نامم تماس گرفتم همینارو گفت ، هیچی دیگه باید منتظر بمونیم :65d6a5d6s::65d6a5d6s:

م.صفری

New member
ثبت نامم تماس گرفتم همینارو گفت ، هیچی دیگه باید منتظر بمونیم :65d6a5d6s::65d6a5d6s:

در مورد وام سوال داشتین
جوابشو پیدا کردم
گفتین دوتا قسطتون وقتش رسیده باید اون دوتا رو پرداخت کنید بقیه رو موکول کنید به بعد ارشد
من همین کارو کردم الان
از سایت www.srd.ir ستون سمت چپ قسمت پروتال مشاهده وضعیت بدهی

mz18

New member
من همون گواهی موقتمو گذاشتم ولی تو بخش توضیحات توضیح دادم...بچه ها میگفتن یه صفحه سفید بذارین و توضیح بدین...
ممنون از راهنماییتون مهسا خانم ارسال شد،گزینش من دیروز بود الان رسیدم شهرمون از هیچی خبر ندارم مگه به شما شماره دانشجویی داده که انتخاب واحد کردین برا من هنوز شماره ندادن چیکار کنم؟

fate-gh

New member
در مورد وام سوال داشتین
جوابشو پیدا کردم
گفتین دوتا قسطتون وقتش رسیده باید اون دوتا رو پرداخت کنید بقیه رو موکول کنید به بعد ارشد
من همین کارو کردم الان
از سایت www.srd.ir ستون سمت چپ قسمت پروتال مشاهده وضعیت بدهی

خوب اینکه مال وزارت بهداشته... ما که کارشناسی وزارت علوم بودیم چی؟

rojiin

New member
به من گفتن خودمون انتخاب واحد میکنیم براتون.اما من میخوام عداد واحدهای کمی بردارم و سه ساله ایشالله تموم کنم.میشه؟

mahsa.parmis88

New member
ممنون از راهنماییتون مهسا خانم ارسال شد،گزینش من دیروز بود الان رسیدم شهرمون از هیچی خبر ندارم مگه به شما شماره دانشجویی داده که انتخاب واحد کردین برا من هنوز شماره ندادن چیکار کنم؟

خواهش میکنم...متوجه نشدم !من که انتخاب واحد نکردم:(50):شماره دانشجوییم هم هنوز نیومده...

zy zy

New member
دوستان واسه من پیام تایید تکمیل مدارک اومد ولی فرم موقت نیومده

Proteus

New member
بچه هاي دانشگاه تهراني ، من كه وام و خوابگاه نميخوام و سند محضري ندارم توي بخش ثبت نام مشخصات ضامن و دفترخونه و .... رو چيكار كنم ؟ اصلا ويرايش نزنم ؟ اينطوري يه وقت پيغام نده ناقص است . :sadsmiley:

zy zy

New member
بچه هاي دانشگاه تهراني ، من كه وام و خوابگاه نميخوام و سند محضري ندارم توي بخش ثبت نام مشخصات ضامن و دفترخونه و .... رو چيكار كنم ؟ اصلا ويرايش نزنم ؟ اينطوري يه وقت پيغام نده ناقص است . :sadsmiley:
اون سند واسه تسهیلات رفاهی و خوابگاست شاید جز وام موراد دیگه رو هم شامل بشه ، با واحد ثبت نام تماس بگیرین 81633719

fate-gh

New member

واسه من هنوز نیومده... واحد ثبت نام زنگ زدین بهشون مشخصات دادین تایید کنن؟

- - - Updated - - -

zy zy

New member

زنگ زدم ولی مشخصات نخواستن کلی گفتن که میاد باید صبر کنین ،واسه منم هنوز کامل نیست ، میاد تا فردا احتمالا

hidena

New member
بچه های دانشگاه تهران، خوبه که اینجا جمعتون حسابی جمعه...
سوالی باشه کسی هست راهنمایی کنه...
از ذانشگاه ما که انگار هیشکی نیست
منم استرس گرفتم نکنه کارای ثبت نام رو درست انجام ندادم...
اما هیشکی نیست باهاش مشورت کنم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

zy zy

New member
بچه های دانشگاه تهران، خوبه که اینجا جمعتون حسابی جمعه...
سوالی باشه کسی هست راهنمایی کنه...
از ذانشگاه ما که انگار هیشکی نیست
منم استرس گرفتم نکنه کارای ثبت نام رو درست انجام ندادم...
اما هیشکی نیست باهاش مشورت کنم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

انشالا که درسته نگران نباش :tsimuzpzwoap1t9y3o7

mahsa.parmis88

New member
من زنگ زدم پرسیدم شماره دانشجویی ها کی اعلام میشه.خانمه گفت مهر!!گفتم پس ما چه جوری فردا واسه خوابگاه اقدام کنیم.باعصبانیت گفت اونها خودشون میدونن شما شماره دانشجویی ندارین وقطع کرد !:33::New (6):

بالا