▆ نتایج نهایی علوم و بهداشت 93 اعلام شد، چی قبول شدین؟؟ ◕ ‿ ◕

talashgar

New member
بچه ها زنگ زدم اقاهه گفت ما فقط با شماره دانشجویی اسکان خوابگاه انجام میدیم ولاغیر...
گفتش که سریعتر واسه شماره دانشجوییتون پیگیری کنید که بی خوابگاه نمونید !!!

نگفت از کجا پیگیر بشین والله ما که زنگ میزنیم یا مشغوله یا پاسمون میدن به یه شماره دیگه.

zy zy

New member
نگفت از کجا پیگیر بشین والله ما که زنگ میزنیم یا مشغوله یا پاسمون میدن به یه شماره دیگه.

همون واحد ثبت نام باید انجام بدن دیگه ف من بار اول زنگیدم جواب داد والا ، گفتم احتمالا تا اول مهر شماره نداریم گفتش که دیگه این مشکل بما مربوط نمیشه

mz18

New member
بابا مگه یه شماره دانشجویی دادن چقدر طول میکشه ،دوره لیسانس ما رفتیم ثبت نام حضوری همون جا شماره دانشجویی بهمون دادن به همین سادگی:motat:
حالا خوش بحال دانشجوهای بومی که حداقل دغدغه خوابگاه رو ندارن :sad:

fate-gh

New member
اومدم سه شنبه صبح اول وقت ثبت نام کردم که کارم زودتر راه بیفته... نامردا هنوز بررسی هم نکردن... خوابگاه هم باید بگیرم... نمی دونم چیکار کنم از دستشون...

mahsa.parmis88

New member
بابا مگه یه شماره دانشجویی دادن چقدر طول میکشه ،دوره لیسانس ما رفتیم ثبت نام حضوری همون جا شماره دانشجویی بهمون دادن به همین سادگی:motat:
حالا خوش بحال دانشجوهای بومی که حداقل دغدغه خوابگاه رو ندارن :sad:
فکرکنم الان سر ک.لا.س هم نشستن :p

mahsa.parmis88

New member
همون واحد ثبت نام باید انجام بدن دیگه ف من بار اول زنگیدم جواب داد والا ، گفتم احتمالا تا اول مهر شماره نداریم گفتش که دیگه این مشکل بما مربوط نمیشه

خب راست میگن دیگه!این مشکل فقط بخودمون مربوط میشه!!!:13:

talashgar

New member
من قسمت خوابگاه زنگ زدم گفت اگه تا 28 بهتون شماره دانشجویی ندادن ثبت نام خوابگاه رو تمدید میکنیم به امور ثبت نامم زنگ زدم گفت شاید کارتون تا یه هفته دیگه طول بکشه.

mahsa1111

New member
من قسمت خوابگاه زنگ زدم گفت اگه تا 28 بهتون شماره دانشجویی ندادن ثبت نام خوابگاه رو تمدید میکنیم به امور ثبت نامم زنگ زدم گفت شاید کارتون تا یه هفته دیگه طول بکشه.

خب پس شروع کلاسام باید دیرتر باشه..خوابگاه نداریم که.کجا بریم:5:

fate-gh

New member

یعنی چی شاید تا یه هفته دیگه طول بکشه؟ یعنی ممکنه تا یه هفته دیگه مدارک بررسی نشه؟

comet_utob

New member
سلام بچه ها زده تو تقویم آموزشی شروع کلاسا از 22مه اما ما که نه شماره دانشجویی داریم نه واحدامون معلومه کی باید بریم؟ :wacsmiley:

Arshida

New member

اگر تا 2 مهر خوابگاه ندن چی؟ ی بار برا گزینش این همه راه رو رفتیم تهران، ی بار هم برا تحویل مدارک بریم. باز انتظار بکشیم که خوابگاه بدن بتونیم بریم سر ! :(
اصلن به فکر شهرستانیها نیستن. دانشگاه برره میرفتیم این همه دردسر نداشت.

Arshida

New member
سلام بچه ها زده تو تقویم آموزشی شروع کلاسا از 22مه اما ما که نه شماره دانشجویی داریم نه واحدامون معلومه کی باید بریم؟ :wacsmiley:

من زنگ زدم دانشکدمون پرسیدم گفتن که شروع کلاسها احتمالا از 1مهر هست. انتخاب واحد هم حضوری انجام میشه.
ولی من شنیدم که خودشون انتخاب واحد میکنن.نمیدونم چقدر حرفاشون معتبره :(

diseases

Well-known member
تمدید مهلت ثبت نام درسامانه اسکان دانشگاه ایران

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور دانشجویی، دکتر واسعی از تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان متقاضی خوابگاه در سامانه اسکان خبر داد.

سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه با تایید خبر فوق افزود: با توجه به آماده نبودن شماره دانشجویی دانشجویان جدید الورود و لزوم وجود شماره دانشجویی جهت ثبت نام در سامانه اسکان ، با توجه به درخواست دانشجویان جدید الورورد سامانه اسکان تا پایان شهریور ماه باز و آماده ثبت نام دانشجویان عزیز خواهد بود.
لینک خبر :
معاونت دانشجویی و فرهنگی - اخبار > تمدید مهلت ثبت نام درسامانه اسکان

mz18

New member
اگر تا 2 مهر خوابگاه ندن چی؟ ی بار برا گزینش این همه راه رو رفتیم تهران، ی بار هم برا تحویل مدارک بریم. باز انتظار بکشیم که خوابگاه بدن بتونیم بریم سر ! :(
اصلن به فکر شهرستانیها نیستن. دانشگاه برره میرفتیم این همه دردسر نداشت.

نگران نباش :tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش:

v.abbasi

New member
سلام تبریک میگم به همه ی کسانی که قبول شدند و خسته نباشید و موفقیت
بچه هایی که بیوتکنولوژی پزشکی قبول شدین منو هم راهنمایی کنید من دارم برای بیوتکنولوژی پزشکی میخونم و میخام قبول بشم

بالا