یک بازی جذاب برای تمرکز حواس

mehran35

New member
مهران رکورد تو کو پ ؟

نشستی رو ابرا به رکورد ملت افتخار مینمویی؟ خودت چی داری؟
ما نمیذاریم ریا نشه.............تف به ریا!
الان شرایطشو ندارم ولی شک نکن فردا اولین رکورد از آن ماست!

parnia

New member
چی توش نوشته بود؟

پی سی من صبح باید برم سرکار.....پیام عین همونی بود که به تو داد....اتفاقا من میخاستم اینو ازت بپرسم...ولی خو پیشدستی کردی....

ادامه بمونه فردا....شبت بخیر:smiliess (3)::ad54ad:

parnia

New member
ینی شماها تو کل کشور رکورد زدید که پیام تبریک داده ؟

چی بود شیوا پیامش ؟

تارا فقط من و پی سی میدونیم که چه حالی داره این رکوردو زدن....

حالا کی میخاد رکورد منو بزنه خدا میدونه:smiliess (3):

PCR

New member
پی سی من صبح باید برم سرکار.....پیام عین همونی بود که به تو داد....اتفاقا من میخاستم اینو ازت بپرسم...ولی خو پیشدستی کردی....

ادامه بمونه فردا....شبت بخیر:smiliess (3)::ad54ad:

یه دستی زدم اصن پیام تبریکی نمیده.:bunnyearsmiley:

parnia

New member
خب خوبه رکورد دست خودمه.:thumbsupsmileyanim: پرچم بالاست..حالا بگو چیکار کردی حداقل

پرچم دست خودمه با 32.59.........اگه تونستی ثابت کن تقلبه..:black_eyed:...اصلا مگه میشه تقلب کرد؟؟؟؟ اینو خودت به رضا گفتی....:65d6a5d6s:

شبت بخییییییییییییییییییر:bunnyearsmiley:

PCR

New member
پرچم دست خودمه با 32.59.........اگه تونستی ثابت کن تقلبه..:black_eyed:...اصلا مگه میشه تقلب کرد؟؟؟؟ اینو خودت به رضا گفتی....:65d6a5d6s:

شبت بخییییییییییییییییییر:bunnyearsmiley:
من نمیدونم ولی مث اینکه تو یه کاری کردی....باشه بابا حداقل پیام خصوصی کن چیکار کردی....شیطونی میکنی دست رو میشه.

parnia

New member
من نمیدونم ولی مث اینکه تو یه کاری کردی....باشه بابا حداقل پیام خصوصی کن چیکار کردی....شیطونی میکنی دست رو میشه.

پی سی....:black_eyed::65d6a5d6s:

تونستی ثابت کن.....خصوصی هم نداریم....تو همین تاپیک....:smiliess (10):

PCR

New member
ثابت کردم دیگه..وقتی میگم پیام تبریکش چی بود..بعد تو میگی آره اتفاقا میخواستم از تو بپرسم چه پیام تبریکی بهت داد..در صورتی که پیام تبریکی نمیده این ینی اینکه رکورد رو نزدی دیگه..چون باید اگه زده بودی باید میگفتی پیام تبریکی به من نداد.ولی هر کار کردی خوشم اومد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: a_67

parnia

New member
ثابت کردم دیگه..وقتی میگم پیام تبریکش چی بود..بعد تو میگی آره اتفاقا میخواستم از تو بپرسم چه پیام تبریکی بهت داد..در صورتی که پیام تبریکی نمیده این ینی اینکه رکورد رو نزدی دیگه..چون باید اگه زده بودی باید میگفتی پیام تبریکی به من نداد.ولی هر کار کردی خوشم اومد.

نه دیگه...من میخاستم مچ تو رو بگیرم...ببینم تو از خودت پیام در میاری یا نه....:bunnyearsmiley:

ببین حریف دخترای شمال نمیشی...زور نزن...رکورد دست خودمه:auizz3ffy9vla57584x

PCR

New member
پرنیا بگو همه از خودن...اتفاقا به نظر من کاری که کردی از رکورد زدنم باحال تر بود..ای ول بگو چیکار کردی....

parnia

New member
تارا اورین عالیه....

منم همینجوری بودم اولش...تمرین کن بهم میرسی....:auizz3ffy9vla57584x

تارا مشکوک چیه دیگه نگیا....:sad:

شب بخیر.....ای وای من 4 ساعت دیگه باید سرکار باشم...اقا شب بخیر:smilies-azardl (113

بالا