یه دعای قشنگ بگید

arshade90

New member
دعاهای همتون زیبا بود

و این نشان از دل پاکتون داره

چه خوب میشد که همه مستجاب میشد.
bc8.gif

fateme67

New member
آدم گریه ش میگیره این دعاها رو که میخونه؛خدایا همه مون چشم امیدمون به توئه چه شبایی که با گریه ازت خواست دلمونو میخوایم هرکسی یه چیزی میخواد خدایا چشم و دل منتظر مارو که امید اجابتش به لطف و رحمت بی انتهای توئه ناامید نکن.خدایا مارو پیش پدر مادرامون شرمنده نکن کمک کن که همیشه بهمون افتخار کنن.دعا میکنم دعای همه تون اجابت بشه:riz304:

rahele.t

New member
تنها گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست.
تو را به تمام نگاهش میسپارم...

vb2

New member
این شعرو آذر شبای آخره درس خوندنوم بهم داد واقعا دوسش دارم

من به صد خواهش و منت ز خدا خواسته ام

که در این ساعت خیر مرغ آمین به سراغت آید و دعایی که تو بر لب داری

به اجابت ببرد

هر کجا ذکر خدا بود تو را یادم هست

هر کجا یاد خدا هست مرا یاد آور

mamai86

New member
این شعرو آذر شبای آخره درس خوندنوم بهم داد واقعا دوسش دارم

من به صد خواهش و منت ز خدا خواسته ام

که در این ساعت خیر مرغ آمین به سراغت آید و دعایی که تو بر لب داری

به اجابت ببرد

هر کجا ذکر خدا بود تو را یادم هست

هر کجا یاد خدا هست مرا یاد آور

هنوز داریش؟ راستش اینو فقط برا تو فرستادم. چون میدونم خیلی زحمت کشیدی و میخوای قبول شی
:bunnyearsmiley:شوک شدم هنوز داریش ویـــــــــدایی

papilo

New member
:thanks:.

از تصادف جان سالم بدر برده بود

و می گفت زندگی خود را مدیون ماشین مدل بالایش است

و خدا همچنان لبخند می زد . . .

.

papilo

New member
تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش

خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید . . .

.

papilo

New member
:riz277:اگر ذره بین نگاه قوی باشد

در تمام صفحه های ورق خورده ی زندگی اثر انگشت او دیده می شود

چه بچه گانه است که فکر می کنیم

همه اش را به تنهایی ، رنگ کرده ایم . . .

.

papilo

New member
:65d6a5d6s:خداوندا تو را می خواهم ای از خاکیان برتر

تو را می گریم ای در کهکشان جاری

سکوت بغضهایم را جوابی ده

غریبی های اشکم را پناهی باش . . .

.

.

mamai86

New member
:65d6a5d6s:خداوندا تو را می خواهم ای از خاکیان برتر

تو را می گریم ای در کهکشان جاری

سکوت بغضهایم را جوابی ده

غریبی های اشکم را پناهی باش . . .

.

.

سبز ترین آمیـــــــــــن ها تقدیم تو باد

papilo

New member
:thanks:خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردان

تا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . .

karshenasgh

New member
دعای هفتم از صحیفه سجادیه

* ای کسی که گره های مشکلات به دست تو باز می شود و ای کسی که شدت سختی ها به دست تو آسان می گردد و ای کسی که برای رهایی از گرفتاری ها و رسیدن به آسایش باید از تو یاری خواست.

* به قدرت تو ناهمواری های زندگی هموار می گردد و به لطف تو علل و اسباب، اثرگذارند، قضا به قدرت تو جاری است و طبق اراده تو همه چیز درگذر است، همه اشیاء تنها با مشیت تو قبل از این که سخنی بگویی فرمانبرند و بدون این که نهی کنی با یک اراده تو از حرکت باز می ایستند.

* ای خدایی که در امور مهم و در وقت ناراحتی تو را می خوانند و در سختی ها به تو پناه می آورند، هیچ گرفتاری و بلایی برطرف نمی شود مگر تو آن را برطرف کنی و هیچ گشایشی صورت نمی گیرد مگر آن که تو بخواهی.

* ای پروردگار من! اینک برای من مشکلاتی پیش آمده که سنگینی ان مرا به زانو درآورده و چنان گرفتاری به من رسیده که تحملش برایم سخت و طاقت فرساست ( که البته به خاطر تقصیرات خودم ) و به قدرت تو این مصائب بر من وارد شده و با سلطه و قضاء تو متوجه من گردیده است.

* ( و اعتقاد ما این است که ) هر چه را تو آوردی هیچ کس نمی تواند برون برد و هر چه را که تو خواهی کسی نمی تواند بازگرداند، دری را که تو ببندی کسی نمی تواند باز کند و دری را که تو بگشایی کسی نمی تواند ببندد، چیزی را که تو سخت بگیری کسی نمی تواند آسانش کند و آن کس را که تو رها نموده و خوار سازی، کسی نمی تواند یاری اش نماید.

* پس ای خدای من! بر محمد و آل محمد صلوات بفرست و به فضل خودت باب فرج و گشایش را به روی من بگشای و غم و ناراحتی مرا برطرف ساز و در آن چه شکایت می کنم نیک بنگر و رسیدگی فرما و شیرینی اجابت خواسته ام را به من بچشان.

* و از جانب خود رحمت و فرجی گوارا به من عنایت کن و از طرف خود برای من راه نجاتی فوری برسان و مرا با درگیر شدن در مشکلات زندگی، از رعایت و انجام واجبات و به کارگیری سنت خودت باز مدار.

* خدایا! انصافاً از آن چه برایم پیش آمده دلتنگ و بی تابم و زیر بار این حوادث سراسر وجودم را غم گرفته است و تویی که می توانی درد دل مرا برطرف کنی و آن چه من در آن افتاده ام را از من دفع نمایی، پس این لطف را به من بنما حتی اگر من لیاقتش را نداشته باشم، ای صاحب عرش عظیم.

aohm

New member
خداي من
هرگز نگويمت دستم بگير
عمريست گرفته اي..
مبادا رها كني...

Ali Reza

New member
[خدایا
مارا به دانش توانا گردان
به تقوا ایمن ساز
و به تندرستی زیبا گردان

rahele.t

New member
دعا میکنم روزی که پیش رو دارید، آغاز روزهایی باشد که آرزو دارید.

rahele.t

New member
صدای خنده ی خدا را میشنوی؟
دعاهایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد.

بالا