یادش به خیر بچگی ها

mahsa.

New member
به نظرم ما هیچم نسل سوخته نیستیم .ما دلمون به به شوکولات نوشابه ای 5 تومنی خوش بود . آرزومون بود مث بچه با ا صبحا شکلات صبحانه بخوریم و بریم مدرسه .وقتی سر زانوی شلوارمون پاره میشد از اون زانوبند بی ریختا میزدن روش و تا چند سال دیگه قابل استفاده بود.اگه کسی زنگ خونش آیفون بود اخر بود.ما پیتزا و اسنک و ...ندیده بودیم اگه مامانمون ماکارونی درست میکرد رو شصت پامون راه میرفتیم.نسل سوخته بعضی از بچه های امروزن که با وجود اینکه هزار برابر ما امکانات دارن به چیزای هیچ و پوچ دل بسته ن.به پدر و مادر بی احترامی میکنن و رفیق و به خانواده ترجیح میدن

منم نظرمو تحمیل نکردم...............فقط گفتم نسل سوخته ایم ازدید من نظر بقیه هم محترمه.

bakhshi

New member
%D9%86%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%84%DA%98%DB%8C-9.jpg

asheghe in budam
aval micro
badesh sega umad

b.nafas

New member
عالی بود ..اره دهه شصتی ها واقعا حیف شدن نه چیزی دیدن تا بچه بئدن فقط باید حرف بزرگتر ها رو گوش می دادن یکمیم که بزرگ شدیم اوضاع انقدر بد شد که دیگه از زندگی کردنمون هم پشیمون شدیم انقدر فشار و دغدغه کار و درس ووو ..ما نسل تماما سوختهایم نه از گذشته خیری به ما رسید نه از الان البته امیدوارم که روز به روز بهتر بشه ما اونموقع با یه ابنبات کلی کیف می کردیم اما الان بچه ها قربونشون برم از همه دنیا تلبکارن ..

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

یــادش بـ خیــر پفک نمکی چی توز یا ماهک بود فکنیم که قیمتــش 50 تومان بود وهمیشه می خریدیم ...

هم بــ خاتــر مرغوبیتــش و هم جایزــش ...

جایزه خوبی ام ازش در میومــدا ... 50 تومان بود جایزــش ...
:thumbsupsmileyanim:

یادـــش بــ خیــر ...

mohana

Well-known member
سلام ...

یــادش بـ خیــر پفک نمکی چی توز یا ماهک بود فکنیم که قیمتــش 50 تومان بود وهمیشه می خریدیم ...

یادـــش بــ خیــر ...

چ خوب یادمون انداختین...آدامس پولا رو هم دوست داشتم...تو دفترچه م عکساشو میچسبوندم...عکسای قشنگی داشت..گاهی اوقات هم تکراری میشد:rolleyessmileyanim:

padideh

New member
سلام ...

یادـــش بــ خیــر ...

اين اولين بار بود كه تونستم نوشته شمارو با زبون عجيب نوشتاريتون بخونم!!!!:sarma:

لبخند

New member
یادش بخیر دبستانی که بودم نزدیک خونمون یه بستنی فروشی بود که بستنی قیفی هاش رو دونه ای 25تومن میداد..از همه جا ارزونتر..من هرچی پول خورده تو خونه پیدا میکردم میرفتم دم مغازه بستنی میخریدم:smiliess (3):.........هوس بستنی کردم...

mikhak s

New member
پفک نمکی مینو یادتونه؟ جلدش سبز بود واییییییییییییییییییی چقدر خوشمزه بود . ولی الان بدلیش اومده:smiliess (2):

zErOOn3

Well-known member
سلام بـــ همگی ...
اين اولين بار بود كه تونستم نوشته شمارو با زبون عجيب نوشتاريتون بخونم!!!!:sarma:
ساده بود خــو ... یه نیگا بندازیت بوداشــو چقــد زیاده ... خوب بلدیم تو ذوق بزنیم :black_eyed:

باباخشیــن شوخی بود ... ساغول خوشحالیوندیم ...

پفک نمکی مینو یادتونه؟ جلدش سبز بود واییییییییییییییییییی چقدر خوشمزه بود . ولی الان بدلیش اومده:smiliess (2):

دقیق نـوپــ ... ولی یادــش به خیر اشی مشی که اصـا ازش خوشمون نمیومـد ...

انگار تاریخشون گذشته بود ... همشون ...

:black_eyed:

!SeCreT!

New member

دبیرستان ما اجازه نمیداد کسی شلوار لی بپوشه، همه باید پارچه ای می پوشیدن.
یادمه یه عده حتی تابستون زیر شلوار پارچه ای لی میپوشیدن که مدرسه تعطیل میشد همون دم در تو خیابون شلوار پارچه ای رو میکشیدن پایین با لی میرفتن خونه !
صحنه خدایی بودن، دم در مدرسه یه سری پسر همزمان شلواراشون رو میکشیدن پایین

بالا