یادش به خیر بچگی ها

reza.n

New member
کارتونا که به کنار.سریالِ پلیسی هم من خیلی دوست داشتم.سرنخ رو یادتونه؟؟شبکه 1 میداد فکر کنم ساعت 10 -11 شب این حدودا.مامانم اصلا نمیذاشت شبا زیاد بیدار بمونم.دیگه 9 که میشد به زور مارو میفرستاد بخوابیم...ولی اونشبا که سرنخ و میداد.بابام یواشکی میومد تلوزیونه اتاقمو روشن میکرد.صداشم قطع میکرد.صدا رو از حال میشنیدم.تصویرو از تلوزیونه خودم میدیدم.:riz481:تموم که میشد.بابام میومد خاموشش میکرد.اب از اب تکون نمیخورد:thumbsupsmileyanim:

وای بابات چه حسابی از مامانت میبره جانم.:dadad4:

Artmis.a

New member
شما از کودکیتون و ارزشها و نکاتی که یاد گرفتین چی یادتونه؟؟؟؟؟؟؟

n00049868-t.jpg

ZOT

New member
وای بچگی چقد خوب بود !
ما اوایل خونمون نزدیک یه صحرا بود همش با بابام بعد ازظهرها که میومد از سر کار میرفتیم تو صحرا و من خیلی اینو دوست داشتم ! خودمو ملکه ی درختها و گلها تصور میکردم ! بابام اسم گلهایی که تاحالا ندیده بودم رو بهمون میگفت و یه سری حشره هم که تا حالا ندیده بودم بهمون نشون میداد! وای خیلی خوش میگذشت !
ولی یه بار با بچه های همسایه تصمیم گرفتیم بریم تنهایی تو صحرا بعد یه عده جوون که معلوم نبود اونجا چیکار میکردن ترسوندنمون ! خیلی بد بود داداشمم که خیلی کوچیک بود کلی ترسید ! و گریه کرد ! این وسط نمیدونم یکی از بچه همسایه هامون چطور جیم زد رفت سراغ مامان من و بعدم مامانم کلی منو دعوام کرد!!
اینقد خاطره دارم ! تو کوچه بازیای مختلف میکردیم ولی مامانم نمیذاشت بریم تو کوچه!!

waria

New member
وای بابات چه حسابی از مامانت میبره جانم.:dadad4:
حساب؟؟نه چرا ؟؟:21:...بابامو میگفتم بیاد تا شریک جرمم باشه.بعدا اگه مامانم فهمید بگم بابا تلوزیونو روشن کرد.من نبودم که:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

asalbanoo

New member
کاش در روزگاری می ماندم که تنها تلخی زندگی ام شربت تب کردنم بود..................چه روزایی داشتیم ممنون که یه عالمه خاطره خوب رو زنده کردی

Artmis.a

New member

دومیش:

68231_49300.jpg

شازده کوچولو گفت: سلام

گل گفت: سلام

شازده کوچولو با ادب پرسید: آدمها کجایند؟

گل که روزگاری عبور کاروانی را دیده بود گفت: آدمها؟!

گمان کنم ازشان شش هفت تایی باشد، سالها پیش دیدم شان

منتها خدا میداند کجا میشود پیداشان کرد.

باد این ور و آن ور می بردشان نه اینکه ریشه ندارند

این بی ریشه گی حسابی اسباب دردسرشان شده

شازده کوچولو گفت: خداحافظ

گل گفت: خداحافظ

"شازده کوچولو"

"اثری از آنتوان دوسنت اگزوپری"

با ترجمه احمد شاملو

پ.ن: اگه میخواهیم ماندگار بشیم نباید هرگز ریشه هایمان را فراموش کنیم

"آدم های بی ریشه را باد می برد..."

آخرین ویرایش:

MOHAMMAD.R

New member

دوران کودکی پر از خاطره های شاد و قشنگه خاطره هایی که بعد از گذشت سالها ازون روزا بازم با یاداوریشون سر شوق میامو دلم میخاد برگردم به اون روزا..
به شیطنتا به اذیت کردنا ولی اگه دوباره برگردم به دوران کودکیم دیگه با یه نفر(که خیلی حواشو داشتم) همبازی نمیشمو اونو از خودم میرونم:((
من از بچگیم صبر رو از مامانم یاد گرفتم چیزی که همیشه بهم میگفت و ازم میخواست. الان خیلی خوب میتونم حس کنم که چقدر داره بهم کمک میکنه..

mw.ashel

New member
من بچه گیام از اینا داشتم و خیلی حال میداد وقتی باهاش بازی میکردم و بعدش میرفتم سراغ درسخوندن.

5.jpg

Artmis.a

New member
سومیش:

n00049872-t.jpg

آنه

تكرار غريبانه ي روزها يت چگونه گذشت

وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود

بامن بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت,

از تنهايي معصومانه ي دستها

آيا ميداني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گيرودار ملال آور

دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه ي نقره اي نهفته بود؟

آنه

اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه ي طلايي خورشيد دوستي بسپاري و

در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز در آيي

و اينك آن شكفتن و سبز شدن در انتظار توست

در انتظار تو.....

پ.ن: از همون بچگی میخواستن بفهمیم غم هرچقدر هم بزرگ بلاخره به پایان میرسه و عمرش کوتاهه...:dadad4:
پس غصه نخور دوست من بلاخره تموم میشه:tsimuzpzwoap1t9y3o7
خدا حواسش هست...:riz304:

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
چهارمیش:

thumbnail.php

مورچه خوار: بیش از هفتاد نوع حشره وجود داره اونوقت باید من فقط مورچه خوار باشم

مورچه خوار داره اسپاگتی میخوره که مورچه رو هم داره همراهش میخوره/اما مورچه از دهنش بیرون میاد و در میره/

مورچه خوار: کجا رفتی مورچه ؟؟همه مزه شو بردی

پ.ن: این یکی رو میخوام شما تفسیر کنید:dadad4:

bacillus.bs

New member
شما می تونید اینجا هر چیزی که مربوط به بچگیتون هست مطلب یا هر نوع عکسی مثل عکس اسباب بازی هاتون این جا بزارید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana
بالا