گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ROJO

New member
وای من خیلی نروس شدم ، نمیدونم دارم چجوری مرور میکنم احساس میکنم سطحی دارم مرور میکنم احساس میکنم بلد نیستم حساس شدم 40تا تستو جواب میدم بعد بخودم میگم شانسی زدی همرو:1dco2x0p1lilzhfpg1t تازه ی فکرای منفی دیگم تو ذهنم میاد ک اونارو نگم بهتره
اینجوری نیستم ک بگم قبول نمیشم و ازین نظر منفی بافی کنم ولی از کنکور کم کم دارم می ترسم، میترسم کنکور یچیزی فرای اون تصوراتم یا چیزی ک تو کنکورای قبلی میبینم باشه...:13:

sepideeee

New member
وای من خیلی نروس شدم ، نمیدونم دارم چجوری مرور میکنم احساس میکنم سطحی دارم مرور میکنم احساس میکنم بلد نیستم حساس شدم 40تا تستو جواب میدم بعد بخودم میگم شانسی زدی همرو:1dco2x0p1lilzhfpg1t تازه ی فکرای منفی دیگم تو ذهنم میاد ک اونارو نگم بهتره
اینجوری نیستم ک بگم قبول نمیشم و ازین نظر منفی بافی کنم ولی از کنکور کم کم دارم می ترسم، میترسم کنکور یچیزی فرای اون تصوراتم یا چیزی ک تو کنکورای قبلی میبینم باشه...:13:

نه بابا روجو جون اینا طبیعیه ما هم همینطوریم هر چی بیشتر می خونیم فکر می کنیم بیشتر بلد نیستیم .. نگران نباش :bunnyearsmiley:

nafasn

New member
دیروز بعداظهر هیچیییییییی نخوووووووووندم:smiliess (2):
نمیدونم چرا اینطوری میشه

bioshimi93

New member
آنچنان غرق درس خوندن شدیم که امروز بعد از مدتها خیابون رفتم که یک آب و هوایی عوض کنم ؛ آدمهای خیابون برام تازه گی داشتند!!!!!

من که اونقدر میمونم تو خونه که وقتی میرم بیرون میبینم همه چی عوض شده:5:

bioshimi93

New member

هیچ وقت نترس من هروقت استرس داشتم هر چی هم بلد بودم غلط جواب دادم حتی راحت ترین سوالات

mohana

Well-known member

ب خودت استرس نده... به این فک کن ک همه همینن :)

mahsa khanum

New member
حالا من همش به خودم میگم تو کنکور یه سوالایی میاد که تو تا حالا اون سوالارو ندیدی و نمیتونی اونارو جواب بدی:5:

infomdmir

New member
چند وقت پیش برادر و پسر داییم کنکور علوم رو داده بودند و داشتند در مورد سطح سوالات با هم بحث می کردند ؛ برادرم می گفت سطح سوالها را حت بود و پسر داییم که همرشته بودند می گفت سطح سوالات سخت بود!!!! بعد پسر داییم از برادرم پرسید که برای کنکور چند ماه درس خوندی اونم گفت سه ماه؛ پسر داییم جواب خیلی قشنگی داد و گفت که تو که نخوندی نمی فهمی سوالها چقدر سخت یا آسون بودند و راست هم می گفت رتبه پسر داییم شده 700 و برادرم شده 3700!!!! پس دوستانی که واقعا خوندن چون انتظار دارند که بیشتر سوالها رو جواب بدهند سخت یا اسون بودن کنور رو می تونند تشخیص بدن و برای همین دوستان نه از کنکور بترسید و نه نگران باشید هر کسی مزد زحماتش رو خواهد دید ؛ کنکور سوال از مجموعه دانستنی های شماست نه چیز دیگر.

pashmak

New member
بچه ها این سردرد ها بنظرتون عصبیه کسی درمانی بلد نیست منکه هرچی مفنامیک میخورم بی اثره

bahramian0935

New member
بچه ها هرچی در توان دارید بزارید این یک ماه بسیار مهمه ها بعدا پشیمون میشید تلاش تلاش تلاش

*somaye*

New member
:ad54ad:

فقط سه هفته مونده

بیاید از این سه هفته لذت ببریم
قبولی تو ارشد لذتش به همین تلاش ماست

من دارم هر دو یا سه روز یک کتابو مرور میکنم .تستاشو میزنم و نکات تستارو مینویسم <<<<<<<به نظرتون خوبه ؟؟؟؟؟؟
بعضی وقتا سردرد میشم که با یه چای قند پهلو درست میشه !!!

یک ماه مرخصی گرفتم که امیدورام جواب بده :1dco2x0p1lilzhfpg1t

Genetic1400

New member
سلام گل گاوزبون و اسطخودوس دم کنید و نوشجان کنید که ضد استرس هستش.

hidena

New member
سلام دوستان
همگی خسته نباشید...
امروز یکم از لحظ روحی بهم ریخته بودم نشد درس بخونم. الان که دیگه روز تموم شده اعصابم خورده که چرا وقتم اینجوری بیخودی هدر شد. امیدوارم این چندروز باقیمونده به اندازه لازم تلاش کنیم که بعدا یوقت خدایی نکرده حسرت نخوریم. منم قول میدم فردا جبران کنم. به امید موفقیت

bioshimi93

New member
:ad54ad:

فقط سه هفته مونده

بیاید از این سه هفته لذت ببریم
قبولی تو ارشد لذتش به همین تلاش ماست

من دارم هر دو یا سه روز یک کتابو مرور میکنم .تستاشو میزنم و نکات تستارو مینویسم <<<<<<<به نظرتون خوبه ؟؟؟؟؟؟
بعضی وقتا سردرد میشم که با یه چای قند پهلو درست میشه !!!

یک ماه مرخصی گرفتم که امیدورام جواب بده :1dco2x0p1lilzhfpg1t

حتما جواب میده
یک ماه کلی وقت داری
من 10 روز بیشتر وقت ندارم بعدش امتحان ترم دارم.

mahsa khanum

New member
سلام دوستان
همگی خسته نباشید...
امروز یکم از لحظ روحی بهم ریخته بودم نشد درس بخونم. الان که دیگه روز تموم شده اعصابم خورده که چرا وقتم اینجوری بیخودی هدر شد. امیدوارم این چندروز باقیمونده به اندازه لازم تلاش کنیم که بعدا یوقت خدایی نکرده حسرت نخوریم. منم قول میدم فردا جبران کنم. به امید موفقیت

عزیزم این موضوع واسه همه ماها پیش میاد....امیدتو از دست نده مضاعف تلاش کن ایشالله بتونی روزای دیگه جبران کنیییییی

Genetic1400

New member
گل گاوزبون خوبه اما خواب اوره منکه برا پایان ترم خوردم یه دل سیز خابیدم خخ

یکی دوساعت قبل خواب بخورید
البته متابولیزه شدن مواد تو بدن هرکس متفاوته برا من خواب آور نیست
ریلکس شدن تو این چند روز بهتر از مریض شدنه
رو تپش قلب من که اثر مثبت داره

آخرین ویرایش:

pashmak

New member
والا الانکه همه کمبود خواب دارند
منم تجربه شخصی مو گفتم امیدوارم اثرش رو شما اینطور نباشه
به امید موفقیت

*somaye*

New member
بچه ها بچه ها ....موفق باشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــید

نیروهای درونی تونو تقویت کنید

حتماً میتونیم
فقط وقت رو از دست ندید:smilies-azardl (181

با آرامش بخونید

من سعی میکنم روزی یک سری از تستهای سالهای قبلو یا آزمونهای آزمایشی رو کار کنم ....تا ظهر وقتمو میگیره ولی مثل مسابقه شده برام:a2d3:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا