گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bahram-68

New member
لازمه موفقیت ،در توانائی تمرکز انرژی ذهنی و جسمی وبدون وقفه بروی یک مسئله است بی آنکه احساس خستگی کنید.
توماس ادیسون

darya63

New member
دریا جون نمیشد
به اندازه کافی شیفت میرم ....
حالا اگه به خاطر درس یه شهردیگه هم میرفتم پس ملیسا چی میشد ؟پس کی به اون میرسیدم؟ ...
اولش یکی دو شهر اطراف رو هم انتخاب کرده بودم ولی تو ویرایش آخرتصمیممو گرفتم وبه خاطر دخترم حذفش کردم ...
حالا من موندمو سرزنش همسر وبرادرام که سرخود چرا اینکارو کردم ولی فقط یه مادر میتونه احساس منو درک کنه ...

خودم چون مادرم شاغل بود میدونم چقد سخته وقتی بهش نیازداری ونیست ...
بزار باز بگم قسمت وخیالمو راحت کنم ....راااااااااااااااااحت

اره خوب حق باشماس
فقط یه مادر میتونه همچین گذشتی برا بچه اش بکنه

اما ارشد بهداشت همینه.همه یا کارمندن یا بچه دارن یا ...
الان تو مامایی ها یه خانم یا بچه 4ساله از ساری برابهشتی اورده
یه خانم دیگه با 12 ساعت راه تا دانشگاهش با یه بچه شیر خوار 16 ماهه قبول شده
همه شونم راه دور اوردن
اخه تو ارشد استادا رعایت متاهل ها و کارمندا و بچه دار ها رو میکنن
از طرفی 2-3 روز در هفته دارن

الان نمیخوام ناراحت ترت کنم
فقط خودت میدونی که چقدر دوری ملیسا برات سخت بوده که این گذشت رو براش داشتی
خدا اجر یه مادر و با فداکاریهاش میده...شک نکن
بعدشم شما که دیگه 80_90%راهو رفتی...امسال هم که یه 20 %بخونی دیگه تهران رو شاخشه
من شک ندارم شما نفر برتر سال دیگه ای
الانم خودتو دیگه سرزنش نکن...تو بهترین مامان دنیایی
من دلم اتیش میگیره این اواتارتو میبینم
توروخدا زود خوب شو

koala

New member
دریا جون نمیشد
حالا اگه به خاطر درس یه شهردیگه هم میرفتم پس ملیسا چی میشد ؟پس کی به اون میرسیدم؟ ...
اولش یکی دو شهر اطراف رو هم انتخاب کرده بودم ولی تو ویرایش آخرتصمیممو گرفتم وبه خاطر دخترم حذفش کردم ...
حالا من موندمو سرزنش همسر وبرادرام که سرخود چرا اینکارو کردم ولی فقط یه مادر میتونه احساس منو درک کنه ...

تو بهترین مامان دنیایی:riz304:
ناراحت نباش حتماخیربوده منم بهداشت قبول نشدم خیلی شوکه شدم ولی ایمان دارم که خدا مصلحت منو در نظر گرفته
ان شاالله در تمام مراحل زندگیت موفق باشی سال دیگه حتماجز نفرات برتری

koala

New member
مرسی تارسا جان....من هنوز تو شوکم که با اون همه خوندنم چرا قبول نشدم...اگه تو تکمیل ظرفیت هم قیول نشم چند تا کتاب جدید دیگه رو هم میگیرم و دوباره شروع میکنم

خیلی خوبه که انقدر پشتکارداری معلوم که موفقیتهای زیادی منتظرته:a2d3:
انشالله همیشه لبخند به لب باشی:thanks:
عاشق اواتارتم

koala

New member
گاهی خدادرهارامیبندد وپنجرههارا قفل میکند
چه زیباست فکر کنیم شاید بیرون طوفان میاید واو می خواهد از ما محافظت کند

آخرین ویرایش:

بانو

New member
اینجا که میام ناخدآگاه اشکم سرازیر میشه .شاید دیگه اینجا نیام اخه چیزایی ازارم میده و یاد ی هدفی یا چیزی خواستم و بهش نرسیدم میندازم برا جدایی ازش میزارمشون کنار

آخرین ویرایش:

k-b

New member
واسه من هم دیگه ارشد تموم شد!!! یه آرزو بود که به دلم موند، همین!!! خدایا بزرگیتو شکر حتما صلاحم بوده!

Soroush Star

New member
واسه من هم دیگه ارشد تموم شد!!! یه آرزو بود که به دلم موند، همین!!! خدایا بزرگیتو شکر حتما صلاحم بوده!

اینجا که میام ناخدآگاه اشکم سرازیر میشه .شاید دیگه اینجا نیام اخه چیزایی ازارم میده و یاد ی هدفی یا چیزی خواستم و بهش نرسیدم میندازم برا جدایی ازش میزارمشون کنار

دوستان عزیزم k-b و بانو ، خدا از دلم کاملاً باخبره ، از یکطرف خوشحالم ، از طرف دیگه از پذیرفته نشدن عزیزان دیگه بدجور ناراحتم .

این سایت تنها بدی که داره همینه ، خدا
همه رو دوست داره ، این درست نیست که آزمونی مثل کنکور این مسائل رو بوجود بیاره . همیشه بهترینهارو از خدا براتون آرزو دارم ... :riz304: :riz304:

سلام افرین بهتون میگم برای این همه از خود گذشتگی. من اقا هستم شاید نفهمم فداکاری مادرا تا کجاست ولی برای همه مادرای خوب و خون گرم دنیا ارزوی ارامش و سلامتی در کنار خونواده اشونو دارم .

لبخند

New member
لبخند جان نوشته ات کاملا درسته
تو زندگیم خیلی چیزا رو تجربه کردم خصوصا شکست...تا دلت بخواد اما ته ته همون نا امیدی هام به خدایی میرسیدم که همیشه و همه جا هوای منو داشت
الانم شاید مقدمه یه اتفاق قشنگ توزندگیت همین باشه

- - - Updated - - -

بچه ها تکمیل ظرفیت 7_8 مهرماه رو یادتون نره ها

دریا جونم خیلیییییی ماهی مرسی از امید دادنت....باید یکم دیگه بگذره تا آروم بشم هنوز فکرم آوم نشده
ایشاالله به زودی خبر قبولیمو بهت میدم:smiliess (3):

bacillus.bs

New member

نعمت آسمان فقط باران نیست ....
گاهی خدا دوستانی را نازل میکند به زلالی باران .....
مثل شماها ....
.
.
در اون ته قلبم واسه همه اونایی که قبول شدن جشنی گرفتم بخصوص واسه دوستای عزیزم .......

1315646366199.gif

واي من كه داره ديگه اشكم در مياد
دلم مي خواست هممون شاد باشيم
ولي اشكالي نداره
جشن شما و بقيه ي دوست جونياي تاپيك ٩٢ را سال ديگه همين موقع ميگيريم

bacillus.bs

New member
دریا جون نمیشد

نفر اول ازمون امسال مامان عسل هست
خدا وكيلي دارم اينو راست ميگم
به همه ي بچه هاي تاپيك چنان انرژي مثبتي ميداد كه حد و حساب نداره
هيچ وقتم از كار و درس و بقيه ي چيز ها هيچ گله و شكايتي نكرد و با عشق درس مي خوند
همسرت واقعا بايد بهت افتخار كنه مامان عسل
و همين طور مليسا هر موقع بزرگ شد

k-b

New member
بچه ها من که دیگه محروم شدم و نمیتونم کنکور بدم ولی با تمام وجود از خدا میخوام همه ی دوستام که امسال قبول نشدن سال دیگه جز رتبه های برتر باشن! سال دیگه همین موقع جشن قبولی مامان عسل، لبخند، بانو و بقیه ی دوستامون رو میگیریم و به این روزا میخندیم!!! اون وقت منم حس میکنم که قبول شدم:4d564ad6:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان خوبم.

ببخشید که این مدت نتونستم بیام و تبریک بگم ولی الان که دیدم موفق شدید خیلی خوشحال شدم،
از طرفی هم واقعا برای چند تا دوست خوبم خیلی ناراحت شدم که کاش اونا هم الان
موفقیتشون را در کنار بقیه جشن میگرفتند ،چون استحقاق قبول شدن رو داشتن و خیلی زحمت کشیدند .
به تک تک شما تبریک میگم و آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که بقیه دوستان کنکوری هم رشته تون را بعد از شروع شدن کلاسها فراموش نکنید و دوباره بتونیم از کمک و راهنمایی شما در تایپیک مطالعه گروهی 93 برای تمامی رشته ها استفاده کنیم.

Graduation-Cake1.jpg

28.jpg

asal 92

New member
من امروز رفتم ثبت نام کردم:sad:
دلم می خواست زمان برمی گشت به روزایی که تازه شروع به درس خوندن برای کنکور کردم
بچه ها دانشگاه آزاد اصلا قبولیش مزه نمیده اونم تو شهر دور تا ثبت نام کردم هزار بارپشیمون شدم
امیدوارم اشتباه نکرده باشم
یکی منو دلداری بده

سلام خانوم پرستار مهربون
تبریک میگم خیلی خوشحال شدم
پس دیگه مسیرت از ویژه خارج شد ....
کار خوبی کردی نگران نباش مسیر دور برای کسی که مجرده سختی نداره به این فک کن که 2سال دیگه آزمون دکترا داری وباید قبول شی
به امید قبولی همتون تو آزمون دکترا ...:rose:

نارون

Member
سلام خانوم پرستار مهربون
تبریک میگم خیلی خوشحال شدم
پس دیگه مسیرت از ویژه خارج شد ....
کار خوبی کردی نگران نباش مسیر دور برای کسی که مجرده سختی نداره به این فک کن که 2سال دیگه آزمون دکترا داری وباید قبول شی
به امید قبولی همتون تو آزمون دکترا ...:rose:
ممنونم من مطمئنم که مامان عسل سال دیگه جز رتبه های خوبه 93
خدا هرچی بخواد همون میشه من اطلاعات ویژه ام خیلی بیشتر از این رشته ای که قبول شدم ولی خوب قسمتم این بود
خیلی دوست دارم دوباره بچه های همین تاپیک برای دکترا بشینن باهم بخونن

mw.ashel

New member
دوست عزیزی که خواستار این هستید که این تایپیک بسته شده ، من منتظر 8-9 مهر ماه هستم که نتایج تکمیل ظرفیت مشخص بشه و اگر کسی از دوستان بازم موفق شد اینجا اعلام کنه و بعد این تایپیک رو ببندم و تمام اسپم ها در اسرع وقت پاک میشه

لبخند

New member
من پذیرفته نشدم . لبخند جون تنها نیستی منو یادت رفت ....
Just_Cuz_19.gif

ببخشید مامان عسل آره درسته من +مامان عسل:bunnyearsmiley:
امسال خیلی از اطرافیانم به خیلی از آرزوهاشون رسیدن خدا میدونه من به چند نفر تا حالا تبریک گفتم. اما واسه خودم خوب نبود یه جورایی 2تا شکست که پایه های زندگیه آیندم بود واسم با هم اتفاق افتاد!یه کار نه چندان خوبی هم پیدا کردم که احتمالا اونم مجبورم به خاطر ارشد خوندن کنار بذارم ..امیدوارم سالی که جلو رومه همه ی غصه هامو پاک کنه...
مامان عسل سرتو بالا بگیر من مطمئنم خدا واسه من و شما فکرای بهتر و بالاتری داره ما بالاخره نتیجه زحمتامونو میبینیم
:a2d3:

designer

New member
ببخشید مامان عسل آره درسته من +مامان عسل:bunnyearsmiley:
امسال خیلی از اطرافیانم به خیلی از آرزوهاشون رسیدن خدا میدونه من به چند نفر تا حالا تبریک گفتم. اما واسه خودم خوب نبود یه جورایی 2تا شکست که پایه های زندگیه آیندم بود واسم با هم اتفاق افتاد!یه کار نه چندان خوبی هم پیدا کردم که احتمالا اونم مجبورم به خاطر ارشد خوندن کنار بذارم ..امیدوارم سالی که جلو رومه همه ی غصه هامو پاک کنه...
مامان عسل سرتو بالا بگیر من مطمئنم خدا واسه من و شما فکرای بهتر و بالاتری داره ما بالاخره نتیجه زحمتامونو میبینیم
:a2d3:
چقدر این طرز فکرت به دلم نشست لبخند عزیز :) واقعا لذت بردم از این که اینقدر محکمی ، برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم امسال خبرهای خیلی خوبی داشته باشی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا