گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
باسیلوس خدا خفه ات نکنه...دیروز مارو با استرسات بردی اون دنیا...منم شیراز در اومدم باسیل

اخجون شيراز
شيراز دو نفر كسي نبود ديگه؟؟؟

اگه بدوني چه جوري نتيجمو نگاه كردم اصلا يه وزي بوداااااا

آيشن

New member
تبريك به همه دوستاني كه قبول شدن و ممنون از همه اونايي كه تبريك گفتن

asal 92

New member
آهای خدا ..........
.
.
نگاه کن
.
.
رویای ارشدمو امشب گذاشتم پشت در ......
بیچاره رفتگر چه بارسنگینی داردفردا ..........

asal 92

New member
خسته نباشید همتون .........
هم اونایی که زحمت کشیدنو قبول شدن ....
هم اونایی که زحمت کشیدنوقبول نشدن ....
...
...
تبریک میگم بچه ها....به همتون

mpz

New member
منم شیراز قبول شدم اما نمیرم....
گور بابای هرچه وزارت بهداشته... میرم وزارت علوم راحت راحت.اسوده خاطر...حتی حس و حال نگا کردن هم ندارم.تهران رو میخواستم فقط.از الان ی جای خالی واسه تکمیل ظرفیت بازه

economic

New member
اینجا ک همه تهرانن من تنهایی کرمان چیکا گنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

economic

New member
منم ب دریا جونو
باسیل دوستای خوبم و همه ی بچه های انجمن قبولیشونو تبریک میگم..............

Tarsa

New member
من به خاطر قبول نشدن دوستام شوکم...
نمیخوام مقطعمم عوض کنم
مبارکه کسایی که قبول شدید
کساییم که نشدید خدا تن سالم داده شرایطشو دارید باز بخونید

eco.bio

New member
به همه قبولی ها خصوصا قبولی های گل این تاپیک تبریک میگم. منم درعین ناباوری قبول نشدم!:sadsmiley: حکمت خدا بود ما راضی هستیم به رضای خدا. مهم هدف هس تو زندگی. و اینکه انسان برای هدفش تلاش کنه وبس. دوستانی که مثل من قبول نشدن درسته که تلاش کردیم ولی خب قسمت نبوده. دیروز خیلی ناراحت بودم ولی الان دیگه نه. اگه کمی فکر کنیم میبینیم که اینجوری به صلاحمون بوده. علوم قبول شدم سلولی و مولکولی. هنوز تصمیم نگرفتم شاید رفتم خارج جهت ادامه تحصیل شایدم همون سلولی و مولکولی رو برم. از همه بچه ها خداحافظی میکنم. چون دیگه فکر نکنم بتونم بیام. هرجا هستین موفق باشین. برای منم دعا کنین تا مسیری رو انتخاب کنم که منو از خدا دورم نکنه. دوستون دارمممممممممممممممممممم:riz304: خداحافظ.

darya63

New member
به همه قبولی ها خصوصا قبولی های گل این تاپیک تبریک میگم. منم درعین ناباوری قبول نشدم!:sadsmiley: حکمت خدا بود ما راضی هستیم به رضای خدا. مهم هدف هس تو زندگی. و اینکه انسان برای هدفش تلاش کنه وبس. دوستانی که مثل من قبول نشدن درسته که تلاش کردیم ولی خب قسمت نبوده. دیروز خیلی ناراحت بودم ولی الان دیگه نه. اگه کمی فکر کنیم میبینیم که اینجوری به صلاحمون بوده. علوم قبول شدم سلولی و مولکولی. هنوز تصمیم نگرفتم شاید رفتم خارج جهت ادامه تحصیل شایدم همون سلولی و مولکولی رو برم. از همه بچه ها خداحافظی میکنم. چون دیگه فکر نکنم بتونم بیام. هرجا هستین موفق باشین. برای منم دعا کنین تا مسیری رو انتخاب کنم که منو از خدا دورم نکنه. دوستون دارمممممممممممممممممممم:riz304: خداحافظ.
تا دیدم کامنت گذاشتی زود اومدم اینجا...
خیلی از دیدنت خوشحال شدم...اما چرا خداحافظی؟توروخدا نه...
من تازه دوستای خوبی مث شماها رو پیدا کردم.توروخدا نرین
اولا تبریک بابت قبولی علوم و از طزفی موقعیت تحصیلی خارج از کشور...خیلی عالیه.واقعا تبریک
بعدشم من نمیدونم این بهداشت کوفتی چیه که اینایی که علوم میارن میگن نه بهداشت و میخواییم
نمیدونم فرق دارن یا نه؟!
به قول خودت مهم هدفه
الات مملکت ما ارشد و لیسانسش یه حده...هیچ فرقی نداره چه علوم چه بهداشت
اگه قصد ادم ادامه تحصیله که فرقی بین این دوتا نیست

خوشحالم که حالت خوبه.خدا رو شکر
چون من پارسال در حد مرگ از مردودیم کشیدم
واقعا حق باشماست ادم از حکمت خدا بیخبره
خوشحالم دوست با شعوری مث شما داشتم ودارم
اکو توروخدا نرو...لااقل منو تنها نذار...دوستای خوب این تاپیک حتی خودشونم نمیدونن من چقدر دوسشون دارم
برات ارزوی خوشبختی و سلامتی میکنم
دوستدارت نه نه ملوک السلطنه

darya63

New member
دلم برا اشل وچشمک و پدیده ه خیلی تنگ شده
از ته دلم براشون ارزوی سلامتی وخوشبختی میکنم
خیلی دوستون دارم

economic

New member

eco.bio عزیز قبولی علومتو تبریک میگمو ب خاطر اینکه بهداشتو نیاوردی ناراحتم ولی
شکر خدا علوم قبول شدی اونو برو
من ک 2 تاشونو قبول شدم دودلم
فاصله کرمان خیلی ریاده
قبولم شدم بازم ی نگرانی هس
ولی خداحافطی نکن
تو دوس خوب و عزیز ما تو تاپیک بودی

Soroush Star

New member
پس تا حالا دانشگاه اصفهان نديدي مثل يه باغه اونم توي بهترين جاي اصفهان
بالا شهره تقريبا

بی صبرانه منتظر 12 شهریور ( سفر به اصفهان ) هستم .

آره ، دوست خوب و صمیمیم ( عقیل بهرامیان ) اونم همینو میگفت ، ولی گفته ساختمونهای دانشگاه پزشکی اصفهان قدیمی هستن ، چجوریه در کل ؟ چقدر حرفش درسته ؟

bahramian0935

New member
بی صبرانه منتظر 12 شهریور ( سفر به اصفهان ) هستم .

آره ، دوست خوب و صمیمیم ( عقیل بهرامیان ) اونم همینو میگفت ، ولی گفته ساختمونهای دانشگاه پزشکی اصفهان قدیمی هستن ، چجوریه در کل ؟ چقدر حرفش درسته ؟

پسرجان به حرف من اطمینان کن.ولی شک نکن که اصفهان از تهران هم بهتره هم راحت تری خداییش امکاناتشم توپ

sefidrooze

New member
ساختموناش خوب اره اينا همه دانشگاههاي قديمي هستند
ولي خوبه من كه هر موقع ميرم اونجا انرژي ميگيرم كاش شيرازم همين جور باشه
اين وزارت بهداشتم همه را از شهر و ديارشون دور كرداااااا
عزززززززززززیزم قبولیتو که تبریک گفتم مجددا هم میگم که مبارکت باشه و موفق باشی من میدونم که چه قدر زحمت کشیدی واطمینان داشتم قبولی.سالاری هم انستیتو قبول شد بدون هیچ ک ل ا س و ازمونی برای منم دعا کن تا بتونم تحمل کنم 8 ماه باقی مونده رو................

economic

New member
نامردا، خوش بحالتون همه شهرهای خوب خوب قبول شدین ؛ من سال آخرمو هنوز باس برم زابل ... :sad:

اره خوش ب حالشون
فقط من کرمان قبول شدم
1700 کیلومتر فاصله....................
چه جوری برم این همه راهو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

economic

New member
وزارت علوم: روزانه دانشگاه کردستان(320کیلومتر)
وزارت بهداشت : روزانه کرمان(1700 کیلومتر)

واقعا گیج شدم
نمیتونم تصمیم بگیرم
من چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم دلم پیش بهداشته ولی
فاصله
تنهایی
غربت
خیلی چیزای دیگه
...................
چیکا کنم؟
راهنمایی کنین منو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا