گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
اصلا پارسال اسم شبانه نيووردند
گفتند پذيرش دانشجو با هزينه ي شخصي يا دانشجو
يه همچين چيزي بود

biosta

Well-known member
با عذر خواهی ، اهمیتی که این سوال دارد باعث شد در چند تا تاپیک مطرح کنم .
دوستان کسی لینک مربوط به کلید نهایی را دارد ؟
با سایت سنجش پزشکی و جستجو هم به نتیجه نرسیدم .
به نظر میاد که لینک نهایی ارشد 93-92 رو برداشتن و به جای آن کلید اولیه رو گذاشتن .

asal 92

New member
به نظر میاد که لینک نهایی ارشد 93-92 رو برداشتن و به جای آن کلید اولیه رو گذاشتن .

فقط کلید اولیه هستش !!!!!!!!!
خودشونم از جوابا خجالت کشیدن برش داشتن!!!!!!....

mw.ashel

New member

سلام ...منم از این کار سنجش پزشکی تعجب کردم .و لینک رو ندارم

asal 92

New member
چه روزایی داشتیم ابنجا ........
هروقت میام تاپیک دلم میگیره یاد اون همه خوندن هامون /سختی هامون /درد دلامون /امید هامون /امید قبولی تو تهران ....
چه خانواده خوبی بودیم با هم ...پس کجان بچه ها ........

ینی چی میشه خدااااااااااااااااااااااااااااجونم ....خودت میدونی که چقد واسش زحمت کشیدبم وبرامون مهمه ....
:sad:

(آشلم ببخشید اگه اسپم شد...)

mw.ashel

New member
چه روزایی داشتیم ابنجا ........
هروقت میام تاپیک دلم میگیره یاد اون همه خوندن هامون /سختی هامون /درد دلامون /امید هامون /امید قبولی تو تهران ....
چه خانواده خوبی بودیم با هم ...پس کجان بچه ها ........

ینی چی میشه خدااااااااااااااااااااااااااااجونم ....خودت میدونی که چقد واسش زحمت کشیدبم وبرامون مهمه ....

(آشلم ببخشید اگه اسپم شد...)

سلام مامان عسل..خوبی؟؟؟؟؟

این تایپیک رو هیچ وقت تو زندگیم فراموش نمیکنم و چه روزهایی داشتیم و حکایت هایی یعنی اتفاق های عجیبی برای ما در عرض این یکسال افتاد که در کنارشم سعی کردیم تا قوی باشیم به خصوص آقای بیوستا با حرفای امید بخشی که در این تایپک قرار میدادند انگیزه ما رو چند برابر میکردند.

بقیه هم واقعا بهم کمک کردند و همه و همه به خصوص پدیده با اون تانکش که همه رو به مجبور به خوندن میکرد و چه شبایی که مجبور میکرد با پیامک هایی که برام میفرستاد بخونم و بیدار بمونم و تا صبح میخوندیم و رفتنی میومدیم اینجا گزارش میدادیم و شیفت رو میسپردیم به دست باسیل که از اول صبح پا میشد یه سر اینجا میزد و شروع میکرد به خوندن.

آقای بیوستا،هماتو، مامان عسل، مامان آذر، پدیده و باسیل و شیوا و لبخند و بانو و چشمک و اکو و دریا و همه و همه بچه ها که الان اسمشون در خاطرم نیست ولی یه خانواده کنکوری مجازی از نوع واقعی برام محسوب میشدید و بهم کمک کردید و در این تایپک حضور داشتید ممنونم و امیدوارم که همیشه و در هر آزمونی در زندگی موفق باشید.

:riz304::riz304::riz304::riz304:

darya63

New member
وقتی میبینم تاپیک بالا اومده دل تو دلم نیست زودتر بیام و ببینم بچه ها چی گفتن و کیا اومدن و ....
اره حق باا مامان و اشل هست خدایی بهترین خاطره منم از انجمنه
امیدوارم همه به نتیجه مطلوبشون برسن
اشلم اگه اسپم شد ببخشید و حتما پاکش کن
اما دلم برای تک تک خاطرات این تاپیک تنگ شده...به امید قبولی دلخوش و منتظریم

mw.ashel

New member
وقتی میبینم تاپیک بالا اومده دل تو دلم نیست زودتر بیام و ببینم بچه ها چی گفتن و کیا اومدن و ....
اره حق باا مامان و اشل هست خدایی بهترین خاطره منم از انجمنه
امیدوارم همه به نتیجه مطلوبشون برسن
اشلم اگه اسپم شد ببخشید و حتما پاکش کن
اما دلم برای تک تک خاطرات این تاپیک تنگ شده...به امید قبولی دلخوش و منتظریم
دریا جون بعضی حرفای دوستان اینجا به نظرم اسپم نیست و باقی بمونه برای آینده خوبه تا کسی هم بخواد میتونه مراجعه کنه و تلاشها و استرس ها و انتظار ما رو ببینه و سال دیگه که دوستان مثل ما منتظرند حتما به این تایپیک مراجعه میکنند تا ببیند کنکوریای سال گذشته چه حس و حالی داشتند..

اگه متنی ببینم اسپمه بسته به شرایط یا همون لحظه یا حداکثر یک هفته ای پاکشون میکنم.:riz304:

scarlet

New member
bacheha shoma az afzayeshe zarfiyata khabar dashtin? man taze khbar dar shodam!! onam dir shode

kesi az shoma to afzayeshe zarfiyata sherkat karde?

darya63

New member
bacheha shoma az afzayeshe zarfiyata khabar dashtin? man taze khbar dar shodam!! onam dir shode

سلام اسکارلت خوبم
دختر تو کجایی؟بعد این کنکور به صورت نامحسوس میای و میری!
خو اگه بودی که متوجه میشدی!من میدونستم اما برای رشته ما رو که نخواستن :smiliess (12):
مگه رشته شمارو خواسته بودن؟

padideh

New member
سلام دوستاي كنكوري ، عاغااااا چرا جواب ارشد نمياد من دارم سكته ميكنم خووووو!!! مسيولين محترم لدفا رسيدگي كنيد ديگه!!!
من نميدونم واقعا اعلام نتايج چقدر زمان لازم داره كه اينا اينقدرررر دارن دست دست ميكنن!!! دست دستتتتتتتت بزن دست قشنگرو ب افتخارشون!

darya63

New member
سلام دوستاي كنكوري ، عاغااااا چرا جواب ارشد نمياد من دارم سكته ميكنم خووووو!!! مسيولين محترم لدفا رسيدگي كنيد ديگه!!!
من نميدونم واقعا اعلام نتايج چقدر زمان لازم داره كه اينا اينقدرررر دارن دست دست ميكنن!!! دست دستتتتتتتت بزن دست قشنگرو ب افتخارشون!

به بههههههههههههههه
ببین کی اومده؟
بابا ستاره سهیل
اره بابا دارم دق مرگ میشم با اینکه میدونم قبولی در کارم نیست اما خوو تا مطمئن نشم که باور نمیکنم من!
خدایا درد پارسال بهم نخوره و کلمه مردود رو نبینم ...دیگه حوصله افسردگی و قرص و اینا ندارم.دیگه خودت یه کاریش بکن ...مرسی

Tarsa

New member
من یه تئوری دارم اینا پاسخنامه ها رو گذاشتن انباری فعلا 1شهریور در میارن یه نگا میندازن
بابا ما چندددددددد روزه آزمون دادیم مگه چی میکنن:smiliess (2):جوونای مردمو پرپر میکنن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

hematology70

New member
درودددددددددددددددددددددددددددددد بر دوستان
وقتی تازه فرصت ویرایش میذارن یعنی هنوز هیچکاری نکردن مطمئنم6 م هم جواب نمیاد

asal 92

New member

آره عزیزم خبر داشتیم
هر چن من اون شهرا رو نزدم
رشته شما هم بود ...پس کجا بودی آخه تو ...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

Tarsa

New member
خب کمک میخوان بگن!
واقعا اگه6م هم نیاد...
آخه ما 1 ماه زودترم دادیم که

padideh

New member
اينطور كه معلومه صد در صد جوابا 6 شهريور نمياد !
اخه چنان با ارامش و خونسردي اينا اطلاعيه ويرايش و تغيير محل تحصيل و اضافه كردن ظرفيت بين الملل ها را دارن ميدن ادم شك ميكنه كه تا مهرماه جواب مياد يا نه ! چ برسه به 6 شهريور !
به همون دليل مسخره اي كه كنكورمون ١ ماه زودتر شد حتما جوابا هم چندماه ديرتر مياد ! والا ب قرعان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا