گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ferantic

New member
نه دوستان نتایج درست بموقع اعلام میشه / اینم خبری که باعث قوت قلبتان خواهد شد:tsimuzpzwoap1t9y3o7
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی گفت: نتایج این آزمون در شهریورماه اعلام می شود.دکتر غلامرضا حسن زاده افزود: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 6 شهریورماه از طریق سایت مرکز سنجش اعلام می شود.

وی اضافه کرد: در این آزمون حدود 5 هزار و 700 نفر پذیرفته می شوند و که اسامی این افراد و شرایط ثبت نام در دانشگاه ها در 6 شهریورماه اعلام خواهد شد. آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 9 و 10 خرداد با حضور بیش از 17 هزار داوطلب برگزار شد.

hematology70

New member
نه دوستان نتایج درست بموقع اعلام میشه / اینم خبری که باعث قوت قلبتان خواهد شد:tsimuzpzwoap1t9y3o7
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اشاره به زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی گفت: نتایج این آزمون در شهریورماه اعلام می شود.دکتر غلامرضا حسن زاده افزود: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی 6 شهریورماه از طریق سایت مرکز سنجش اعلام می شود.

وی اضافه کرد: در این آزمون حدود 5 هزار و 700 نفر پذیرفته می شوند و که اسامی این افراد و شرایط ثبت نام در دانشگاه ها در 6 شهریورماه اعلام خواهد شد. آزمون کارشناسی ارشد در روزهای 9 و 10 خرداد با حضور بیش از 17 هزار داوطلب برگزار شد.
دلت خوشه از این حرفا زیاد میزنن بعد میزنن زیرش
خلاصه من گفتم که اگه6م نیومد تو ذوقی نشه جانم

somayeh.gh

New member
سلام دوستان منم میخوام توجمعتون بیام.خیلی ازحرفاتون انرژی دهنده است:riz304:

bahramian0935

New member
من یه تئوری دارم اینا پاسخنامه ها رو گذاشتن انباری فعلا 1شهریور در میارن یه نگا میندازن
بابا ما چندددددددد روزه آزمون دادیم مگه چی میکنن:smiliess (2):جوونای مردمو پرپر میکنن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

عجله کار شیطان است.بروبچ وزارت علومیا هنوز ج نیومده به اینکه اسفند کنکور دادن.شماها مگه شش ماهه به دنیااومدید

nakhl

New member
من یه تئوری دارم اینا پاسخنامه ها رو گذاشتن انباری فعلا 1شهریور در میارن یه نگا میندازن
بابا ما چندددددددد روزه آزمون دادیم مگه چی میکنن:smiliess (2):جوونای مردمو پرپر میکنن:1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم همین حس رو دارم فک نکنم ششم نتایج رو بزنن پارسال که پدرمون رو درآوردند تا نتایج رو بزنن مدام عقب انداختند:smiliess (13):

mw.ashel

New member

ممنونم بابت اطلاع رسانی و میتونید منبع خبر + تاریخ خبر رو هم اینجا بنویسید.

mw.ashel

New member
منم به نظرم نتایج 13 شهریور میاد چون با کارای وزارت خونه همون روز اعلام نتایج مثل همیشه اطلاعیه میزنند که اعلام نتایج مونده واسه هفته آینده چون پذیرش چند رشته دانشگاهی رو افزایش دادیم.:13:

با اینکه واسه من فرقی نمیکنه چون میدونم مردودم و حتی تصمیم گرفتم اگه بتونم نتایج رو نگاه نکنم .
:sad:

ferantic

New member
دوستان شماها تا حالا با وزارت علوم برخورد نکردین. اونجاست که واقعا معنی پیچوندنو میشه فهمید:(50):
من تا حالا بدقولی وزارت بهداشتو تجربه نکردم، و امیدوارم که نکنم

mw.ashel

New member
دوستان شماها تا حالا با وزارت علوم برخورد نکردین. اونجاست که واقعا معنی پیچوندنو میشه فهمید:(50):

ولی در عوض ما کنکوریای وزارت بهداشت خاطرات زیادی از این بدقولی هاشون داریم و دیگه عادت کردیم

darya63

New member

دوست من ببخشیدا انرژی منفی نمیخوام بدم ولی تجارب چندین ساله کنکوریای وزارت بهداشت چیز دیگه میگه:smiliess (11):
حالا امیدوارم شما که اولین بارتونه که با وزارت ما برخورد دارین تجربه خوبی داشته باشین:rolleyessmileyanim:

eco.bio

New member
عجله کار شیطان است.بروبچ وزارت علومیا هنوز ج نیومده به اینکه اسفند کنکور دادن.شماها مگه شش ماهه به دنیااومدید

تعداد شرکت کننده های وزارت علوم خیلی خیلی زیاده. اون همه رشته از فنی گرفته تا انسانی. با اون همه شرکت کننده و تنظیم کارنامه. حالا با این شرایط 3 ماه بعد برا همه کارنامه میدن! درحالیکه اگه بهداشت بود میگف یه ماه بخاطر عید نوروز تعطیلی بود پس سال بعد کارنامه میدیم. جالبش اینجاس که تازه اینا میخوان بعده 3 ماه بگن قبول یا مردود. کارنامه هامون یه ماه دیگه میاد! توی برگزاری کنکور ارشد وزارت علوم خیلی با نظم و ترتیب عمل میکنه.

bahramian0935

New member
تعداد شرکت کننده های وزارت علوم خیلی خیلی زیاده. اون همه رشته از فنی گرفته تا انسانی. با اون همه شرکت کننده و تنظیم کارنامه. حالا با این شرایط 3 ماه بعد برا همه کارنامه میدن! درحالیکه اگه بهداشت بود میگف یه ماه بخاطر عید نوروز تعطیلی بود پس سال بعد کارنامه میدیم. جالبش اینجاس که تازه اینا میخوان بعده 3 ماه بگن قبول یا مردود. کارنامه هامون یه ماه دیگه میاد! توی برگزاری کنکور ارشد وزارت علوم خیلی با نظم و ترتیب عمل میکنه.

اکوبیو میاد عجله نکنید.فرصت واسه دعابیشتر باشه بد است؟

scarlet

New member
salam dostan , ye modat mehmon az shahrestan dashtam forsat nemikardam biam, shanse man intori shod , hame khobin?

rastesh bacheha man dost nadaram javaba biad, vaghti be azmonam fekr mikonam kheyli daghon misham

mw.ashel

New member

دوستای خوبم سلام......یه سوالی از تک تک شما داشتم و ممنون میشم اگه جواب بدید....دیروز که برای مشاهده اطلاعاتم به سایت سنجش مراجعه کردم دیدم که بعد از وارد کردن کد رهگیری هیچ نوشته ای مبنی بر مدارک کامل است برام ننوشته در صورتی که برای بعضی افراد متن زیر رو نوشته:

توجه: مشاهده مدارک در این قسمت، فقط به معنی دریافت آن ها توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی است
و به منزله تایید آن نمی باشد.
داوطلب موظف است مدارک خود را مشاهده نموده، درستی و نوع مدرک خواسته شده، کیفیت و خوانایی
آن را کنترل و در صورت لزوم اصلاح نماید. عواقب بی نوجهی به این امر برعهده شخص داوطلب می باشد.
اینو بالای صفه بررا همه نوشته بود
بعد زیر عکس نوشته:وضعیت مدارک شما :
كامل است

داوطلب گرامی
مدارک ارسالی را طبق شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما کنترل نموده و در صورت مشاهده هرگونه نقص نسبت به رفع آن - ارسال مجدد - اقدام نمایید

برای من قسمتی که باید نوشته باشه مدارک کامل است چیزی ننوشته و از چند نفرم پرسیدم و برای اونها هم ننوشته ولی برای بقیه نوشته و اگه مدارک هم ناقص بود که نیست و به ترتیب من میتونم اونجا مشاهده کنم مینوشت ناقص است و واقعا بلاتکلیف موندم که چرا؟؟؟؟؟

شما هم بگید واسه شما هم همچین موردی پیش اومده یا نه؟؟؟؟؟

ممنونم و امیدوارم همگی موفق باشید.
:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا