گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ferantic

New member
یادتونه شب قبل آزمون ...چه حالی بود !
:sad:خدای من چی شد !!!!!
چیزی به نتیجه نمونده ........
نمیدونم چی میشه فقط اینو میدونم اگه قبول نشم باز ادامه میدم تا قبولی...

من که اگه قبول نشم باید تو سربازی ادامشو بدم...:ph34r-smiley:

darya63

New member
اکو جان برای من که مدارکم کامله اینو تو خود صفحه نوشته
کپی پیست کردم

داوطلب گرامی
مدارک ارسالی را طبق شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما کنترل نموده و در صورت مشاهده هرگونه نقص نسبت به رفع آن - ارسال مجدد - اقدام نمایید

ارسال مدارک زیر الزامی می باشد

مشخصات فایل ارسالی
مرورگر شما بایستی اینترنت اکسپلورر باشد.
نوع فایل مدارک ارسالی JPG/RGB
حجم فایل بیشتر از 20 کیلوبایت و کمتر از 300 کیلوبایت باشد
1) ابتدا نوع سند ارسالی خود را مشخص نموده سپس با کلید "Browse" فایل مربوط به آن سند را انتخاب کنید.
2) روی تصویر مقابل کلیک کنید تا تصویر مورد نظر مشاهده شود و فایل انتخاب شده در لیست "مدارک ارسالی" اضافه شود.
3) جهت مشاهده سند ارسالی بایستی روی گزینه "مشاهده" کلیک کنید تا تصویر سند در پایین صفحه مشاهده شود در صورت عدم نمایش هر کدام از اسناد، آنرا از لیست حذف و مجددا ارسال نمایید. (در صورت فعال نبودن گزینه حذف، مدارک را اضافه کنید)

توجه داشته باشید:
درصورت حذف هریک از مدارک بایستی جایگزین آنرا ارسال نمایید تا سبب نقص در مداراک و در نتیجه محرومیت شما برای شرکت در آزمون نشود.

نوع سند ارسالی

نوع سند ارسالی

...عکس پرسنلیصفحه اول شناسنامه / گذرنامه برای اتباع خارجیصفحه آخر شناسنامه - در صورت داشتن توضیحاتروی کارت ملی / گذرنامه برای اتباع خارجیپشت کارت ملی / گذرنامه برای اتباع خارجیغیر ایرانی بورسیه - نامه از مرکز خدمات آموزشیگواهی معلولیتمدرک نشاندهنده سهمیه رزمندگانحکم کارگزینی یا هر مدرک نشاندهنده وضعیت استخدامی بقیه ا...حکم کارگزینی یا هر مدرک نشاندهنده وضعیت استخدامی ارتشمدرک نشاندهنده رشته تحصیلی / معدلمدرک نظام وظیفهطرح نیروی انسانیمدرك نشاندهنده سابقه كار باليني براي دو رشته پرستاري مراقبتهاي ويژه و ويژه نوزادانفیش بانکیفرم شماره 1فرم شماره 2فرم شماره 3 فرم شماره 4فرم شماره 5 اتباع خارجيسایر1سایر3سایر2

مشاهده

مدارک ارسالی

آخرین ویرایش:

darya63

New member
خواهشا برای دوستانی که نوشته مدارک کامل است بررسی کنند ببینن حجم همه مدارکشون بین 100 و300 هست؟ و یکیم اینکه عکسشون ویرایش شده یا نه؟
منکه خیلی دقت کردم احتمال میدم به این علت باشه که برای ما ننوشته کامل است!

برای من که نوشته کامل است حجم مدارکم از 55 تا 253 هست
براتون گذاشتم باید از 20 تا 300 باشه

darya63

New member
اکو جان استرس نداشته باش
خودت تمام مدارکت و چک کن اگه کاملن که دیگه نترس
گویا برای من و یکی از دوستان نوشته مدارک شما کامل است
اگه مدارکت کامله به بودن و نبودن این جمله بسنده نکن.همون کافیه

eco.bio

New member
برای من که نوشته کامل است حجم مدارکم از 55 تا 253 هست
براتون گذاشتم باید از 20 تا 300 باشه
مرسی دریا جونم. برای من کامل است رو ننوشته! درحالیکه بنظرم مدارکم کامله!
راستی عزیزم عکست ویرایش شده یا نه؟

darya63

New member
نه عزیزم این عکس و سه ساله براشون میفرستم و مدارکم از سه ساله همینه
یعنی عمرم تو راه این ارشد رفته هاااااااااااااااا

اگه از نظر خودت کامله که دیگه استرس ننوشتن اون جمله رو نداشته باش
انشالله که در اینده نه چندان دور خبر قبولیت و بم بدی

eco.bio

New member
مرسی گلم. اخه عکس من ویرایش شده! انشالاه همه بچه هایی که زحمت کشیدن خصوصا همه بچه های گل این تاپیک قبول میشن. هرچند من امیدی ندارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t توکل بخدا. هرچی مصلحت بود ما راضی هستیم.

- - - Updated - - -

اکو جان حتما با اینترنت اکسپلورر چک کن ببین چی میشه
با اینترنت اکسپلورر هستم گلم.

darya63

New member
سلام دوستان ، فقط تو همین پست و فقط همین یک بار ، یک درخواست از بچه های گل انجمن دارم .
بچه ها کمکم کنید ، با دعا کمکم کنید ، دعا کنید که همه بچه های انجمن از جمله من عاقبت بخیر بشویم
هیچ وقت به حکمت کارهای خداوند شک نکردم ،الان هم همین طور
فقط تا حالا این قدر نترسیده بودم و این قدر دلم آشوب نبوده ،
اون چیزی که الان بیشتر از هر وقتی احتیاج دارم صبر و ایمان هست و دعای شما دوستان .
اقای بیوستا شما به گردن ما حق دارین و همیشه با راهنمایی هاتون دعای خییر ما بدرقه راهتون هست
انشالله عاقبت تون ختم به خیر بشه
انشالله خدا بتون صبر و ایمانتون بیشتر بده...همونی که الان خودتون میگید بیشتر نیاز دارید
خدا انشالله خیرتون بده.نرانن نباشید و توکل به خودش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

darya63

New member
مرسی گلم. اخه عکس من ویرایش شده! انشالاه همه بچه هایی که زحمت کشیدن خصوصا همه بچه های گل این تاپیک قبول میشن. هرچند من امیدی ندارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t توکل بخدا. هرچی مصلحت بود ما راضی هستیم.

- - - Updated - - -

با اینترنت اکسپلورر هستم گلم.

اهان
خدا ازشون نگذره با این کاراشون
امسال علاوه بر استرس نتیجه بچه ها باید استرس مدارکشونو بشن
گویا امروز پرنیا زنگ هم زده اما جوابی نگرفته
امید به خدا
نگران نباش

آخرین ویرایش:

eco.bio

New member
اهان
خدا ازشون نگذره با این کاراشون
امسال علاوه بر استرس نتیجه بچه ها باید استرس مدارکشونو بشن
گویا امروز پرنیا زنگ هم زده اما جوابی نگرفته
امید به خدا
نگران نباش

عجبا. خب دیگه مهم نیس. توکل بخدا.

saharraj

New member
اکو جان برای من که مدارکم کامله اینو تو خود صفحه نوشته
کپی پیست کردم

داوطلب گرامی
مدارک ارسالی را طبق شرایط اعلام شده در دفترچه راهنما کنترل نموده و در صورت مشاهده هرگونه نقص نسبت به رفع آن - ارسال مجدد - اقدام نمایید

ارسال مدارک زیر الزامی می باشد

مشخصات فایل ارسالی
مرورگر شما بایستی اینترنت اکسپلورر باشد.
نوع فایل مدارک ارسالی JPG/RGB
حجم فایل بیشتر از 20 کیلوبایت و کمتر از 300 کیلوبایت باشد
1) ابتدا نوع سند ارسالی خود را مشخص نموده سپس با کلید "Browse" فایل مربوط به آن سند را انتخاب کنید.
2) روی تصویر مقابل کلیک کنید تا تصویر مورد نظر مشاهده شود و فایل انتخاب شده در لیست "مدارک ارسالی" اضافه شود.
3) جهت مشاهده سند ارسالی بایستی روی گزینه "مشاهده" کلیک کنید تا تصویر سند در پایین صفحه مشاهده شود در صورت عدم نمایش هر کدام از اسناد، آنرا از لیست حذف و مجددا ارسال نمایید. (در صورت فعال نبودن گزینه حذف، مدارک را اضافه کنید)

توجه داشته باشید:
درصورت حذف هریک از مدارک بایستی جایگزین آنرا ارسال نمایید تا سبب نقص در مداراک و در نتیجه محرومیت شما برای شرکت در آزمون نشود.

نوع سند ارسالی

نوع سند ارسالی

...عکس پرسنلیصفحه اول شناسنامه / گذرنامه برای اتباع خارجیصفحه آخر شناسنامه - در صورت داشتن توضیحاتروی کارت ملی / گذرنامه برای اتباع خارجیپشت کارت ملی / گذرنامه برای اتباع خارجیغیر ایرانی بورسیه - نامه از مرکز خدمات آموزشیگواهی معلولیتمدرک نشاندهنده سهمیه رزمندگانحکم کارگزینی یا هر مدرک نشاندهنده وضعیت استخدامی بقیه ا...حکم کارگزینی یا هر مدرک نشاندهنده وضعیت استخدامی ارتشمدرک نشاندهنده رشته تحصیلی / معدلمدرک نظام وظیفهطرح نیروی انسانیمدرك نشاندهنده سابقه كار باليني براي دو رشته پرستاري مراقبتهاي ويژه و ويژه نوزادانفیش بانکیفرم شماره 1فرم شماره 2فرم شماره 3 فرم شماره 4فرم شماره 5 اتباع خارجيسایر1سایر3سایر2

مشاهده

مدارک ارسالی

دریاجان ظاهرا این هست برای همه,اما کجاش نوشته که کامله؟

Hamidvet

New member
یادتونه شب قبل آزمون ...چه حالی بود !
:sad:خدای من چی شد !!!!!
چیزی به نتیجه نمونده ........
نمیدونم چی میشه فقط اینو میدونم اگه قبول نشم باز ادامه میدم تا قبولی...

خوبه باز شما سال بعدش میتونین و میخونین ...
ماچی؟؟؟! قبول نشیم بعدش باید زاااااارتی بریم سربازی ... هی:sad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا