گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

darya63

New member
بچه ها رسما داریم نزدیک میشیم به اعلام نتایج...
من که قلبم دیگه مال خودم نیست
یعنی میشه خوشحال بیاییم و با فونت 7 بنویسیم من قبول شدم؟!

به خودم امیدی ندارم مگر معجزه شه

designer

New member
هر روز و سر هر نماز همه تون رو دعا میکنم و از خدا میخوام واسه همه کسایی که زحمت کشیدن چه خوب دادن چه بد معجزه کنه
و میخوام اینهمه تلاشی که امید پشتش بود بی نتیجه نمونه
امیدوارم همه تون بیاید و با فونت هفت خبر قبولیتون رو بدید
:riz304:

saharraj

New member
وای عزیزم تورو خدا ببخشید شرمنده
بخدا اشتباه چشمی بود

حالا فک کنید من درسامو همینجوری خوندم که هیچی
تو کنکورم همین جوری سوالاتو خوندم که هیچی
بعد جالب ترین قسمتش اینه انتظار هم دارم قبول شم

سحر جون سرجلسه کنکور من دراگ و داگ خوندم و تست زبان معنی میکردم
حالا ببین این اوصاف منه از من بی دقت چه انتظاری میره اخه؟

نه دریا جون, ناراحت چیه,خدا ببخشه......وقتی خودم خوندم گفتم ببین این وزارت بهداشت چه بلایی برسر ما جوونا اورده که هممون یه جورایی درگیریم
خودم خندم گرفته بود, مخصوصا نقل قولش کردم ,بقیه هم تا یه خورده در این اوضاع نابه سامان, خنده رو لباشون بشینه:applause:ملوک جان شماببخش
:smiliess (3):

scarlet

New member
[SIZSAlam , manam Montazere ye moejeze am

Bacheha age zabonam lal ghabol nashodin tasmimeton chiye?
Man Mondam chikar konam!E=4][/SIZE]

darya63

New member
نه دریا جون, ناراحت چیه,خدا ببخشه......وقتی خودم خوندم گفتم ببین این وزارت بهداشت چه بلایی برسر ما جوونا اورده که هممون یه جورایی درگیریم
خودم خندم گرفته بود, مخصوصا نقل قولش کردم ,بقیه هم تا یه خورده در این اوضاع نابه سامان, خنده رو لباشون بشینه:applause:ملوک جان شماببخش
:smiliess (3):

مادر این حرفا چیه؟
اثار پیری خودمه دیگه!
انشالله اسم قشنگت تو قبولیای ارشد 92 باشه

love virology

New member
سی اینارووووووووووووووو از الان زانوی غم بغل کردید همین الان باند شید و با صدای بلند بگید من قبووووووولم این میشه قانون جاذبه به هرچی فکر کنی به همون چیز میرسی پس امیدوار باشید شاد و پیروز باشید....

scarlet

New member
kojaiid bacheha? delam tang shode vasaton, hamontori ke mogheye dars khondan ba ham bodim biayn in roza ham ba ham bashim, hamash mikham behesh fek nakonam , vali nemisheeeeeeeeeeeee

لبخند

New member
من قبول میشم.....
اعتماد بنفسو حال کردین.............!!!!:rolleyessmileyanim:

خوب ولی باید یه درصد هم واسه قبول نشدن بذارم دیگه...اگه هم قبول نشدم احتمالا خودمو میسپارم دست کارون!!!:5:

Tarsa

New member
به به سلام بچه ها خوبید؟
بچه ها یکی پیدا شه من کدمو میدم جوابمو ببینه من طاقت ندارم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

melinaa

New member
بچه ها من تازه میخوام شروع کنم ..نمیدونم از چی باید شروع کنم...یه کتابی خریدم که جاوتزه ولی خیلی کلیاته ایمونو . ویروسو قارچو اینام توش هست...یه کتاب قطور هزار صفحه ایه...اسمشم میکروبشناسی پزشکی د ک ت ر ع م ی د ا ط ه ر ی ....از چی شروع کنم...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiliess (2):

آيشن

New member
بچه ها اينقدر نگران نباشين البته حق ميدم بهتون ها.......ولي احتمالا نتايج همون 6ام بياد آخه وزارت علوم هم اطلاعيه داده كه تا 6ام نتايج رو اعلام ميكنه .اگه يادتون باشه پارسالم نتايج هر دوتا تو يه روز اعلام شد
526411_tulips2.gif

آخرین ویرایش:

economic

New member
از همین الان
تبریکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تبریکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ......................
این تبریک فبولی بودا............................

mehrsan

New member
اونایی که قبول میشن خوش به حالشون.....اونایی که قبول نمیشن باید قبول شده ها هواشونو داشته باشن.....

asal 92

New member
چن جمله از مامانتون ......

بچه ها
فردا شیفتم و نیستم از الان به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم وبراشون شادی همیشگی آرزومندم ....
حتما قبول شدگان با فونت 7توهمین تاپیک (قبول شدم )بزارن طبق قرار قبلی ....خوشحال میشم زیاد .....
.
.
وبرای اونایی هم که قبول نشدن ..........چی بگم جزاینکه خدا بهمون صبر بده شاید حکمتی بوده زندگی همچنان جریان داره .....
دوباره شروع میکنیم ....برای من اتفاق خاصی نمیوفته کارم زندگیم همه سرجاشه فقط ی دل شکسته زیاد شد ویه عالمه علامت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!اطرافیان همین .....
بعضی وقتا باید انداخت گردن قسمت .....

برای همه چه قبول شدگان چه بخت برگشته ها آرزوی موفقیت دارم تو تمام مراحل زندگی...................

دوستدارتون عسل دل شکسته .....:sadsmiley:

darya63

New member
عاغا منم از الان یه تبریک گنده با دست و جیغ وهورا تقدیم قبولیای فردا میکنم:4d564ad6::a2d3:
مبارکتون باشه:thanks:
انشالله خیرشو ببینید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا