گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
نتيجه ي ازمون امسال مثل تخم مرغ شانسيه
واسه ي من كه اين جوريه
حالا بقيه را نمي دونم

!SeCreT!

New member
حداقل تخم مرغ شانسی مطمئنی حتمآ یه آدامسی ،شکلاتی توشه!
اما این آزمون با این وضع سنجش و قیاس دانشجوها باهم فقط باید دعا کرد از صحنه روزگار محومون نکن...

asal 92

New member
:dadad4:دلم بچه های تاپیکو میخاد ....

اسپم نشد ؟؟؟؟!!!!!

خب چیکار کنم دلم هواتونو کرده ...

واسه اینکه اسپم نشه :بچه ها شهریور کی میرسه دوباره شروع به خوندن کنیم !!!!:smiliess (3):

mw.ashel

New member
دلم بچه های تاپیکو میخاد ....

اسپم نشد ؟؟؟؟!!!!!

خب چیکار کنم دلم هواتونو کرده ...

واسه اینکه اسپم نشه :بچه ها شهریور کی میرسه دوباره شروع به خوندن کنیم !!!!

سلام مامان عسل.خوبی؟ طاعات و عباداتت قبول درگاه حق.:riz304:

نه مامان اسپمم باشه یه هفته بعد بعد اینکه دیدم بعضی ها اسپم هستند و همه بچه ها خوندن پاکشون میکنم.:smiliess (3):

من هم دلم واسه همه بچه ها تنگ شده و از طرفی هم که میام اینجا خوشحال میشم که دوستای خیلی خوبی رو از اینجا تونستم پیدا کنم که از مجازی تبدیل به دوستای حقیقیم شدند.

و واسه اینم که اسپم نشه:شهریورم تا چشم به هم بزنیم از راه میرسه ولی من یه ذره هم به قبولیم امیدی ندارم
:dadad4:چون با وضعی که من کنکور دادم قبولیم میتونه یه معجزه تو زندگیم باشه و هنوز نمیدونم خدا چی میخواد و قراره چی بشه و برای همین دیگه فکر ارشد و کنکور و دوباره خوندن رو گذاشتم کنار :sad:

ولی اگه خدا خواست و قبول شدم تموم سعی خودم رو برای قبولی تک تک بچه ها انجام میدم و حتی شده ج زوه هامم هر نقطه ای باشند براشون میفرستم تا اونا هم بخونن و موفق بشند
.

تو این ماه عزیز از خدا میخوام که همه بچه هایی که تو این تایپک بودند و درسخوندن و زحمت کشیدند ، شهریور امسال قبول بشن.الهی آمین

آخرین ویرایش:

نارون

Member
سلام مامان عسل.خوبی؟ طاعات و عباداتت قبول درگاه حق.:riz304:

نه مامان اسپمم باشه یه هفته بعد بعد اینکه دیدم بعضی ها اسپم هستند و همه بچه ها خوندن پاکشون میکنم.:smiliess (3):

من هم دلم واسه همه بچه ها تنگ شده و از طرفی هم که میام اینجا خوشحال میشم که دوستای خیلی خوبی رو از اینجا تونستم پیدا کنم که از مجازی تبدیل به دوستای حقیقیم شدند.

و واسه اینم که اسپم نشه:شهریورم تا چشم به هم بزنیم از راه میرسه ولی من یه ذره هم به قبولیم امیدی ندارم
:dadad4:چون با وضعی که من کنکور دادم قبولیم میتونه یه معجزه تو زندگیم باشه و هنوز نمیدونم خدا چی میخواد و قراره چی بشه و برای همین دیگه فکر ارشد و کنکور و دوباره خوندن رو گذاشتم کنار :sad:

ولی اگه خدا خواست و قبول شدم تموم سعی خودم رو برای قبولی تک تک بچه ها انجام میدم و حتی شده ج زوه هامم هر نقطه ای باشند براشون میفرستم تا اونا هم بخونن و موفق بشند
.

تو این ماه عزیز از خدا میخوام که همه بچه هایی که تو این تایپک بودند و درسخوندن و زحمت کشیدند ، شهریور امسال قبول بشن.الهی آمین

سلام منم نوشته های این تاپیک و توصیه های انرژی بخش آشل عزیز یکبار برای همیشه های مامان عسل و............ رو همیشه یاد میکنم با وجودیکه از چند ماه پیش بدلیل فوت یکی از عزیزام دیگه نتونستم درس بخونم و به تاپیک سر بزنم ولی از اینجا خاطرات خوبی دارم
امیدوارم همه دوستانی که زحمت کشیدند قبول بشن هر چند که تقدیر دست خداوند بزرگه اگه هم کسی قبول نشد به مصلحت خدا بسپره و ناراحت نشه من همچین احساسی دارم هر چند مطمئنم بیشتر بچه های این تاپیک به امید خدا قبولند

saharraj

New member
bikhiyal saharraj jan az alanet lezat bebar... heyfe omret nis?ke mikhay be omid chizi ke nayomade ya shayad biyay shadiyato pas andaz mikoni?i

دقیقا اصلا من دارم همین کار رو میکنم گلم یعنی ملوک خانم تاپیک:اینکه کلا بیخیال همه چیز شدم.همه چی...........

darya63

New member
امروز فیلم پای رو دیدم
یه پسرکه کشتیشونن غرق میشه و ازقضا با یه پلنگ تنها تو دریا با یه قایق اونم برا 217 روز...
فیلمی به تصویر کشیده شده از حضور خدا همیشه همه جا و همه وقت
حتما ببینید
تو این فیلم به ادم یه چیزو خوب نشون میده اینکه هیچ وقت نا امید نشیم و همیشه خدا هوای بنده هاشو داره
بودن اون پلنگ تو قایقش اول خیلی وحشتناک بود ولی اخرش همون پلنگ باعث نجاتش میشه
زندگی ونتیجه ارشد ماهم مث همینه...بسپاریم دست خدا و ناامید نباشیم

باور کنیم خدا همیشه کنارمونه و هوامونو داره

economic

New member
شبانه كجا بود

هزينش از بين الملل هم بيشتره

دوستان چرا باس هزینه شبانه از بین الملل بیشتر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو از کجا میدونین؟؟؟؟؟؟؟؟
رشته ما ک اولین بار شبانه برمیداره از هرکیم میپرسم چیزی نمیدونه
ولی واسه علوم اینجوری نیس
تا 1.5میلیونه

economic

New member
اشل عزیز ی پیشنهاد :
میخاین ی زمان سنج نتایج کنکورم بزار واسه مون
هرروز بیایم ببینیم چن روز مونده تا 6م..................

darya63

New member
دوستان چرا باس هزینه شبانه از بین الملل بیشتر باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینو از کجا میدونین؟؟؟؟؟؟؟؟
رشته ما ک اولین بار شبانه برمیداره از هرکیم میپرسم چیزی نمیدونه
ولی واسه علوم اینجوری نیس
تا 1.5میلیونه
اکونومیک جان
پارسال اومدن تو ابان یه اطلاعیه زدن که میخوان شبانه بگیرن...وزارت بهداشت!!! اولین بار شبانه تو وزارت بهداشت
خلاصه تو روزنامه ها دادار دودور کردن که اندازه روزانه ها شبانه هم ورمیدارن...همه به امید شبانه بودن که اطلاعیه اش اومد وفقط بین الملل خواستن و شایدظرفیت
همه رشته ها سر جمع 200 تا هم نشد که میخواستن
حالا فک کنم دوستان این شبانه رو با اون بین الملل اشتباه گرفتن
بله شبانه هزینه اش خیلی از بین الملل کمتره
البته از اونجایی که تا الان ارشد وزارت بهداشت شبانه نداشته شاید هزینه اش اندازه بین الملل باشه...
البته روند منطقیش اینه که شبانه خیلی کمتر از بین الملل باشه.

economic

New member
ممنونم دریا جان ب خاطر پاسخت
ولی واقعا این هزینه ها خیلی زیاده
من اصن بین الملل نزدم و نمیخام برم
مگه چقد درمیاریم بخایم این همه م هزینه کنیم واسه درس خوندن
من درکل با پولی درس خوندن مخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــآلفم

mw.ashel

New member
اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد...

اگر حس روییدن در تو باشد، حتی در کویر هم رشد خواهی کرد...

c43f517e58f1c95abff7915ed869423b.jpg

bluerosy

New member
اکونومیک جان
پارسال اومدن تو ابان یه اطلاعیه زدن که میخوان شبانه بگیرن...وزارت بهداشت!!! اولین بار شبانه تو وزارت بهداشت
خلاصه تو روزنامه ها دادار دودور کردن که اندازه روزانه ها شبانه هم ورمیدارن...همه به امید شبانه بودن که اطلاعیه اش اومد وفقط بین الملل خواستن و شایدظرفیت
همه رشته ها سر جمع 200 تا هم نشد که میخواستن
حالا فک کنم دوستان این شبانه رو با اون بین الملل اشتباه گرفتن
بله شبانه هزینه اش خیلی از بین الملل کمتره
البته از اونجایی که تا الان ارشد وزارت بهداشت شبانه نداشته شاید هزینه اش اندازه بین الملل باشه...
البته روند منطقیش اینه که شبانه خیلی کمتر از بین الملل باشه.

اولین بار نیست وزارت بهداشت شبانه زده. چند سال قبل حد اقل توی رشته خودم توی دانشگاه شهید بهشتی شبانه داشت. هیچ اختلافی هم از نظر مدرک نداره. هزینه خیلی کمی داشت و فقط اسمش شبانه بود. رتبه بچه های شبانه هم فقط کمی از روزانه ها پایین تر بود. استاد ها همونه و دانشگاه همون و مدرک هم همون ارزش رو داره.

darya63

New member
اولین بار نیست وزارت بهداشت شبانه زده. چند سال قبل حد اقل توی رشته خودم توی دانشگاه شهید بهشتی شبانه داشت. هیچ اختلافی هم از نظر مدرک نداره. هزینه خیلی کمی داشت و فقط اسمش شبانه بود. رتبه بچه های شبانه هم فقط کمی از روزانه ها پایین تر بود. استاد ها همونه و دانشگاه همون و مدرک هم همون ارزش رو داره.

اهان مرسی دوست خوبم بابت اطلاعات...فک کردم برا اولین بارش بوده
اخه تو رشته های خیلی کمی شبانه داره
لااقل رشته مامایی رو میدونم نداشته و نداره...که ای کاش داشت
لااقل هزینه وحشتناک بین الملل رو نداشت

بله حق با شماست

economic

New member

پس شما میگین ک شهریه ش در حد علوم نه بین الملل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درستــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tarsa

New member
چه حس خلا ایه این آخراها
هی هرکی آدمو میبینه میگه نتیجه ها نیومد؟حالا خوبه ما رفتیم یه جا از فکرو خیال در بیایما قیافه ی منو میبینن یاد ارشدپزشکی میفتن
شایدم چون بعد سال های متمادی فعالیت الان 3ماه بیکار خونم به چشم میام:idea_majidonline:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا