گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

darya63

New member
به سختی تونستم درسامو با کلید اولیه چک کنم البته به جزء زبان و دیدم نه واقعا گند زدم
دیگه ترس و وحشتم و گریه هام نذاشتن سراغ زبان برم و مجددا کلید نهایی که اومد وقتی از بچه ها شنیدم یه سوال واضح و که اول کلیدش درست بوده و تو نهایی غلط کردند ...
دیگه نتونستم سراغ درصد گیری نهایی و زبان و بدنبالش تخمین برم
اگه تا قبل از کلید نهایی یه ذره امیدی داشتم...اونم از دست رفت الان دیگه همون یه ذره امیدم ندارم...واقعا اماده دیدن کلمه مردود هستم

از پارسالم که بیشتر خونده بودم کمتر زده بودم
حیف اون همه تلاش و زحمت
خیلی دلم میخواد بگم نه دوباره تلاش میکنم ...ناامید نمیشم و از این چرت و پرتا...
اما واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار میکردم که نکردم ...نهایت تلاشمو 2 سال کردم.بس نیست؟
سال دیگه که در کار نیست اما اگرم بود بخدا دیگه نمیدونم باید چطور بخونم و چیکار کنم...

عیب نداره شاید به قول سارا خدا یه سورپرایز دیگه برامون داره
بازم در نهایت روزای خودمو خراب نمیکنم و با تموم اطمینانم به خدا... نتیجه اش هم هرچی هست میسپارم دست خودش
خدا عادل است

darya63

New member
منم قبول نميشم ! نميدونم باورتون ميشه يا نه اما من اصلا نه درصد حساب كردم نه سوالا رو چك كردم! هيچ اميدي ندارم
و خودم رو براي ديدن كلمه مردود اماده كردم......
حيف روزايي كه مثه ي تراكتور درس ميخوندم!!! اين همه زجر كشيدم اخرشم معلوم نيس اين زحماتم كجا رفت؟! يكي از دوستام اصلا نخونده بود برا ارشد بعد از كنكور ميخنديد ميگفت بي خيال ! حالا ك دارم فكر ميكنم ميبينم نتايج منو اون احتمالا فرق نداره جفتش مردود ميشه، اما روزهاي پر از استرس و تلاش و زحمت و بي خوابي هاي من كجا و روزهاي پر از تفريح و بي خيالي و گردش و خواب اون كجا؟!
واقعا ريشه اين قضيه چيه؟! اين انصافه؟

پدیده جون تنها امیدت خدا باشه وبس...
بعدشم صد درصد بین اونی که تلاش میکنه و نمییکنه فرق هست
منم پارسال مث شما بودم و بعد از دیدن کلمه مردود خودمو و ایمانمو باختم
ولی تو اوج ناباوری برا ترم بهمن بین الملل اهواز و اوردم...اینو مثل معجزه روشنایی تو روزای تاریکم دیدم
درسته نشد برم...اما خدا به من رسوند نتیجه تلاشتو دادم

پدیده جان شک نکن نتیجه تلاشتو خواهی دید..
بعدشم اگه قبول شدی من یکی با تانک خودت از روت میرم از الان گفته باشما

darya63

New member
دريا جون......غصه نخوررررر:dadad4::sadsmiley:

ای من فدای تو مهربونم...تو خیلی ماهییییییییییییی.بوس بوس
نه بابا غصه چرا؟
دیگه کار از غصه خوردن گذشته
بعدشم مگه با غصه خوردن درست میشه؟
حسرت جوونی و عمرمو میخورم که گذشت و توش به هیچ موفقیتی نرسیدم...حیف حتما لیاقتم همین بوده
الان دلم خوشه شاید بتونم مادر خوبی بشم...همین

eli m

New member
:smiliess (15):بچه هایی که طرحشوون اجباره مخصوصا ( پرستاری)
کسایی که قبل از طرح فقط یکبار میتونستن شرکت کنن....
سال دیگه هم میتونن شرکت کنن یا این قانون کاملا جدیه..
بچه های تمام رشته ها اگه اطلاع دارین دریغ نکنین لطفا...
من برای سال دیگه جدی بخووونم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:smiliess (15)::21:

asal 92

New member
:smiliess (15):بچه هایی که طرحشوون اجباره مخصوصا ( پرستاری)
کسایی که قبل از طرح فقط یکبار میتونستن شرکت کنن....
سال دیگه هم میتونن شرکت کنن یا این قانون کاملا جدیه..
بچه های تمام رشته ها اگه اطلاع دارین دریغ نکنین لطفا...
من برای سال دیگه جدی بخووونم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:smiliess (15)::21:

:smiliess (12):خبر ندارم متاسفانه

asal 92

New member
بچه ها غصه نخورید ...
بیشتر دلم برای جوونیم میسوزه ...
مهم نیست شاید قسمت همین بوده ..
خداراچه دیدید شایدم قبولیدیم ....

k-b

New member
سلام دوستای گلم، انگار هممون یه درد مشترک داریم ، ولی بیاین دیگه غصه نخوریم:tsimuzpzwoap1t9y3o7 قربون دل همتون برم که انقدر غصه توشه!!!
خدایا تو تلاشای هممون رو دیدی نتیجه رو به تو واگذار میکنیم، ازت میخوایم بهترین اتفاق رو واسمون پیش بیاری، آمیییییییییییییییییییییین

لبخند

New member
ته دلم روشنه که هممون قبول میشیم..............انشاالله
به دلتون بد راه ندین

scarlet

New member
salam azizan, ye modat natonestam biam , vaghti ham omadam didam bacheha nistan dige hovsele nadashtam biam. khosh halam dovre ham hastim

bacheha man hamon moghe ke kelid omad chek kardam va chan roz , az sob ta shab karam shod gerye! yani man ba kasi ke nakhonde omad sare jalese hich farghi nadashtam??? age emsal ghabol nasham dige nemikhonam, halam be ham mikhore az in sisteme azmon va tarze sanjeshe elmo agahii! heyfe on hame sakhti ke keshidam

bacillus.bs

New member
به خدا ٩٥٪ سايت قبولند
پارسال كه همين جور بود
امسال كه بدتر از پارسال
اصلا نميشه پيشبيني كرد چي ميشه
نشديمم دوباره شروع مي كنيم
هيچ وقت تسليم نشيد

hematology70

New member
سلام
دوستان یه سوالی داشتم
من شدم نفراول
تو دانشگاه خودمون هم فقط ایمنی دارن من هم تو آزمون ارشد هماتو شرکت کردم حالا میخوام درخواست بدون آزمون ایمنی بدم
کسی اگه میدونه خواهشا بگه آیا احتمالش هست که هم هماتو به صورت سهمیه آزاد(درصورتیکه درصدام در حد قبولی باشه) و ایمنی هم به صورت سهمیه استعداد درخشان قبول بشم بعد خودم بین این دو رشته یکیشو انتخاب کنم؟

Tarsa

New member
رتبه اول پارسال ما آزاد ایمنی قبول شد تهران با سهمیه شاگرد اولیشم هماتوی انتقال خون رفت هماتو
این دوتا ربطی به هم نداره اگه معدل رقیب تو دانشگاه دلخواهتون نداشته باشید قبول میشید آزادم که جای خودش

cheshmak

New member
يادش بخيرررررر.............يه زماني هر روز كارمون سر زدن به اين تاپيك بود:auizz3ffy9vla57584x

darya63

New member
حالا خدا خودش یه نظر به ما کنه و قبولمون کنه تا دیگه بهترین خاطراتمون از این تاپیک بشه...انشالله

tabestan

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااام من از این تاپیک موقع کنکور خیلی انرژی میگرفتم /یادش به خیر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا