گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Tarsa

New member
من تو 17 نفر 3 شدم خسته نباشم
من اوضام خیلی خرابه نمیخوام اینجا بمونم برم طرح امیدم اینه انتخابای آخرم قبول شم برم اگه هم نشم دیگه هیچ وقت برای ارشد نمیخونم هیچ وقت
ایشاا...خدا کمک کنه مخصوصا بچه های اینجا رو

cheshmak

New member
منم همينطور
138.gif

narges1120

New member
سلام دوستان، من امسال میخوام ارشد شرکت کنم به امید خدا...:4d564ad6:
از دوستان باتجربه و پیشکسوت کسی هست که روانشناسی عمومی یا بالینی باشه؟! :smiliess (3):
چندتا سوال دارم.............

mw.ashel

New member
سلام دوستان، من امسال میخوام ارشد شرکت کنم به امید خدا...:4d564ad6:
از دوستان باتجربه و پیشکسوت کسی هست که روانشناسی عمومی یا بالینی باشه؟! :smiliess (3):
چندتا سوال دارم.............

نرگس جان فکر کنم روانشناسی نداشتیم ولی من برات یکی رو پیدا و معرفی میکنم...........به جمع ما خوش اومدی

dena

New member
سلام به همه
اگه اکشال نداله منم میخاستم تا اعلام نتایج پیش شما باشم :dadad4:
وقتی میبینم اینجا همه توی یه چیز اونم انتظار کشیدن با بیم وامید مشترکیم کمتر دلم میگیره
فدای همه تون :thanks:

mw.ashel

New member
سلام به همه
اگه اکشال نداله منم میخاستم تا اعلام نتایج پیش شما باشم :dadad4:
وقتی میبینم اینجا همه توی یه چیز اونم انتظار کشیدن با بیم وامید مشترکیم کمتر دلم میگیره
فدای همه تون

به جمع ما خوش اومدی....
:thanks:..همه ما تلاشی که میتونستیم رو انجام دادیم و بقیش دیگه دست خداست .امیدوارم که شما هم موفق بشید:rose:

sara_kazd

New member
سلام
منم تصمیم دارم برای ارشد 93 شروع به خووندن کنم!!!
ترم آخر میکروبیولوژی هستم.
عاشق رشته ی انگل شناسیم!!! ولی برای ارشد مرددم که انگل شناسی بخوونم یا ایمونو؟!!!! کسی میتونه به من کمک کنه؟!!!
ممنون

padideh

New member
منم قبول نميشم ! نميدونم باورتون ميشه يا نه اما من اصلا نه درصد حساب كردم نه سوالا رو چك كردم! هيچ اميدي ندارم
و خودم رو براي ديدن كلمه مردود اماده كردم......
حيف روزايي كه مثه ي تراكتور درس ميخوندم!!! اين همه زجر كشيدم اخرشم معلوم نيس اين زحماتم كجا رفت؟! يكي از دوستام اصلا نخونده بود برا ارشد بعد از كنكور ميخنديد ميگفت بي خيال ! حالا ك دارم فكر ميكنم ميبينم نتايج منو اون احتمالا فرق نداره جفتش مردود ميشه، اما روزهاي پر از استرس و تلاش و زحمت و بي خوابي هاي من كجا و روزهاي پر از تفريح و بي خيالي و گردش و خواب اون كجا؟!
واقعا ريشه اين قضيه چيه؟! اين انصافه؟

آيشن

New member
سلام دوساي گلم دلم براتون تنگيده بود خوبين؟ خيلي وقت بود نبودم يه مدت نتم قطع بود يه مدتي هم هست وقت نميكردم بيام امتحان چطور بود؟شما كه عين من خراب نكردين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من گند زدم.........الانم برا يه آزمون استخدامي شركت كردم كه بايد برا اونم بخونم ولي تا الان هيچي نخوندم احتمالا امتحان هفته بعد باشه خيلي داغونم ديگه حوصله درس خوندن ندارم

asal 92

New member
منم قبول نميشم ! نميدونم باورتون ميشه يا نه اما من اصلا نه درصد حساب كردم نه سوالا رو چك كردم! هيچ اميدي ندارم
حيف روزايي كه مثه ي تراكتور درس ميخوندم!!! اين همه زجر كشيدم اخرشم معلوم نيس اين زحماتم كجا رفت؟! يكي از دوستام اصلا نخونده بود برا ارشد بعد از كنكور ميخنديد ميگفت بي خيال ! حالا ك دارم فكر ميكنم ميبينم نتايج منو اون احتمالا فرق نداره جفتش مردود ميشه، اما روزهاي پر از استرس و تلاش و زحمت و بي خوابي هاي من كجا و روزهاي پر از تفريح و بي خيالي و گردش و خواب اون كجا؟!

پدیده جان بروچک کن شاید قرعه به نامت افتاد!میدونی چرا چون کلید بااون چیزی که تصور میکنی یکی نیست ...
بیشترشبیه بخت آزمایی هستش ...
شایدبرنده بعدی شما باشید ...!

economic

New member
پدیده جان بروچک کن شاید قرعه به نامت افتاد!میدونی چرا چون کلید بااون چیزی که تصور میکنی یکی نیست ...
بیشترشبیه بخت آزمایی هستش ...
شایدبرنده بعدی شما باشید ...!

پدیده جون اینجوریام ک تو میگی نیس برو چک کن ببین جریان چیه من با مامان عسل موافقم

dena

New member
منم با بچه ها موافقم
برو چک کن حتما با چیزی که فک میکنی فرق داره
من خودم روز کنکور سوالارو با کتاب چک کردم
اما با کمال تعجب وقتی کلید اومد دیدم سوال هایی تو کتاب به طور واضح جوابش بود ، تو کلید یه چیز دیگه زده

eco.bio

New member
منم سوالارو اصن چک نکردم. اصن نمیدونم کجا پرتشون کردم. چون چیزی جز اعصاب خوردی نداره. فقط برگشتنی دوتا سوالو نگا کردم دیدم اول درستشو زده بودم بعدا پاک کردم گزینه غلط رو زدم!!!!!!!!!!! :smiliess (2): برا همون ترجیح دادم دیگه نگاه نکنم. خب الان کاری از دستم برنمیاد جز اعصاب خوردی.:sadsmiley: چون واقعا سوالات خیلی چرت بودن.:smiliess (13):

Tarsa

New member
بچه ها چرا اینطوری شد؟:smiliess (2):الان فرق خونده و نخونده معلوم شد خدایی؟
واقعا مثل بازی می موند...

sara67

New member
سلام یاران قدیمی :sarma:

حال احوال چطوره؟ ببخشید دیر اومدم.. آما اومدم :دی

پدیده جون منم مثه تو فکر میکردم.. اما یکی از دوستام بهم زنگ زد گفت از دکترجعفرنژاد شنیده اغلب شاگردای خیلی زرنگش بیوشیمی رو که درس اصلیمونه حدود 70 زدن...

اینو که شنیدم تحریک شدم برم ببینم من چی کار کردم.. بعد از 1 ماه درصد گرفتم دیدم اِی اونجوری هم که فکر میکردم گند زدم نبوده.. حالا تو هم برو حساب کن.. بعد برو سایت تخمین رتبه.. حداقل تکلیفت با خودت روشن میشه دیگه..

چه بسا اونقدرا هم خراب نکرده باشی.. اونوقت بعدا حسرت میخوری که چرا تابستون رو به خودت زهر کردی..

اگر هم زبونم لال قبول نشدیم غصه نداره.. مطمئن باش ما حداکثر تلاشمون رو کردیم.. اگر به حقمون نرسیدیم حتتتتتما حکمتی تو کار بوده.. شاید خدا یه سورپرایز تپل برامون برا سال دیگه کنار گذاشته :a2d3:

لبخند

New member
سلام بچه ها جون...خوبین؟؟
منم جرات نکردم که درصد بگیرم فقط 3تا دونه شو اتفاقی نگاه کردم دیدم درست زدم یه جوری خوشحال شدم که انگار قبول شدم!!!:tonguesmiley: منم 2تا از درساشو احساس میکنم خراب کردم نا امید نیستم اما خیلی هم به خودم امیدواری نمیدم که خدایی نکرده قبول نشدم هم واسم سخت باشه...
ولی خداییش بعد از این همه تلاش دلم میخواد همه مون نتیجه ی خوب بگیریم
هنوز کلمه ی مردود پارسال جلو چشمامه با اینکه پارسال نخونده بودم و انتظار قبولی نداشتم ولی دیدن این کلمه خیلی سخت بود..هرکس میگفت قبول شدی؟؟ میگفتم آره مردودآباد قبول شدم!!!:33::33:

hematology70

New member
من کگه چک کردم
گندم زده بودم انگار ن انگار
تازه شما که زحمت کشیدین دیگه عذاب وجدان هم ندارین

sara67

New member
اما تخمین رتبه ما تا الان 115 نفر اومده..

یکی از بچه هایی که الان دانشگاه تهران میخونه میگفت پارسال که تو تخمین رتبه شرکت کرده بوده خیلی نزدیک رتبه الان خودشه.. :smiliess (12):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا