گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
دوستای خوبم 108 روز تا آزمونمون وقت داریم و از شب بازم واستون شمارش معکوس میذارم.شما نگران نباشید و به خوندنتون ادامه بدید.

من عاشق اين ابجي خودمم.نگا همش تلاش ميكنه،همش اميده،همش انرژي،تاحالا نديدم منفي باشه.فقط ي توصيه واستون دارم:

امروز روز تلاش و سعي و شكوفا شدنه....الان نزديكه بهاره و درختي كه ريشه خودشو بيشتر تقويت كنه تو بارون بهار شكوفه ميده و ثمر ميده....امروز به ي قطره آب راضي باشي فردا روز تو سيلاب بارون بهاري غرق ميشي....ي شاخه اسمش رو خودشه ي شاخس و نهايتا 10-15 تا ميوه ميده...اما درخت هزاران شاخس و هزاران ميوه...

اگر ميخواي روز كنكورت ي شاخه باشي بدون هستن درختايي كه خيلي قد بلند و پر ثمرترن....اما الان جا داري...107 روز وقت داريد ريشه خودتونو تقويت كنين.

asal 92

New member
سلام بچه ها
دارم عفونی میخونم تاوسط هفته حتما تموم میشه :a2d3:
راستی چرامن توتاپیک رقیب ندارم !!!!!!!!(هم رشته ای ندارم)
:65d6a5d6s:

asal 92

New member
:riz304:خوشبختی مادر3جمله است:
1-تجربه از دیروز
2-استفاده ازامروز
3-امید به فردا
ولی مابا3جمله زندگیمان راتباه میکنیم :
1-حسرت دیروز
2-اتلاف امروز
3-ترس از فردا
(دکتر شریعتی)

نارون

Member
سلام بچه ها
دارم عفونی میخونم تاوسط هفته حتما تموم میشه :a2d3:
راستی چرامن توتاپیک رقیب ندارم !!!!!!!!(هم رشته ای ندارم)
:65d6a5d6s:
سلام عزیزم منم هم رشته ای ازامشب هم سعی میکنم گزارش بدم البته چون شاغلم نمیتونم همپای بقیه پیش برم الانم دارم اعصاب میخونم بعد از این میرم سراغ ویژه ان شاءاله :smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

sara67

New member
سلام دوست جونیاااااااا :ad54ad:

ببخشید چند روز بود ترافیک نتمون تموم شده بود .. خرزو خان هم رفته بود مرخصی کسی نبود شارژ کنه....

امروز 12 ساعت خوندم... خوبه راضیم... ولی بازم جا داره بره بالاتر... :a2d3:

این جمله رو تو امضای یکی از بچه ها دیدم خیلی حال کردم باهاش:

راه برو...خسته شدی بدو....

.

cheshmak

New member
سلاممممم به همه!!!خسته نباشید بچه ها!!اوضاع خوب پیش میرههه!!من یه دو روزی نیومدم گزارش بدم آخه درس خوندنم منسجم نبود که بخوام ساعت بگیرمممم.........!!ولی امروزو خوب خوندم !!!10ساعت.......!!:thumbsupsmileyanim:

mw.ashel

New member
سلامی دوباره به همه دوستای درسخونم

107 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
بچه ها خوب بخونید که دیگه کم مونده این شماره سه رقمی تبدیل به دو رقمی بشه.

من امروز 7 ساعت خوندم + 50 تا لغت زبان

:smilies-azardl (113همگی اگه تلاش کنیم موفق میشیم
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

hasan.nuclear

New member
بر وبچ سلام
امیدوارم خوب وشاد وشنگول مثل حبه ی انگور باشید
من دیروز 4ساعت خوندم
راستی بچه ها من نمی تونم نقل قول کنم چه کنم

بانو

New member
اگر ميخواي روز كنكورت ي شاخه باشي بدون هستن درختايي كه خيلي قد بلند و پر ثمرترن....اما الان جا داري...107 روز وقت داريد ريشه خودتونو تقويت كنين.

آره ما میتونیم

:a2d3:

asal 92

New member
سلام عزیزم منم هم رشته ای ازامشب هم سعی میکنم گزارش بدم البته چون شاغلم نمیتونم همپای بقیه پیش برم الانم دارم اعصاب میخونم بعد از این میرم سراغ ویژه ان شاءاله :smilies-azardl (113

سلام به روی ماهت چه عجب یه مراقبتهای ویژه پیدا شد !!:riz304:!
منم شاغلم عزیزم ویه عالمه کارخونه ولی برای همشون برنامه ریزی کردم وجالبه بدونید ازوقتی درس میخونم زندگیم نظم بیشتری پیدا کرده وخیلی شادترم ...
چقد خوندی؟من ویژه و بیشتر داخلی جراحی ها روتموم کردم ایشالا تاآخراسفند یه دور همه درساوتستها روتموم میکنم 504 هم تموم شده شما چی؟؟؟:smilies-azardl (181
موفق باشی ایشالا همه بچه های تاپیک باهم قبولیمونو جشن میگیریم
:thanks:

asal 92

New member
چه خوب بیشتر بچه ها on lineهستن ولی حیف عصرکارم باید برم ...
بای تابعد

darya63

New member
سلام بچه ها من یه چند روزی بودما اااا اما فقط مطالب تونو میخوند و لایک میکردم.نشد گزارش بدم.:dadad4:
هفته پیش خوب پیش رفتم .شکر خدا.البته به نسبت خودم خوب پیش رفتم
دیروز هم به خاطر اینکه رفتم عروسی 3 ساعت خوندم
امروز هم تا الان هیچی چون خیلی خسته ام اما انشالله خوب خوب میخونم و شب میام گزارش میدم
از اینکه اشل جون از سفر برگشته و حضور پر انرژی شو دوباره تو جمع مون میبینم خوشحالم
راستی حاجی فیوچر هم انگار برگشته ...چه خوب :bunnyearsmiley:

darya63

New member
بچه ها یه بار یه مشاور به من گفت اگه یه روز نمیرسید بخونید نگران نشید برنامه تون هفتگی باشه تا بش برسید.
مثلا بگید من تو این هفته باید 35 ساعت بخونم. و این درسا رو...
بعد بسته به روزاتون و برنامه ها غیر قابل پیش بینی و حس و حال درستون یه روز میرسید 10 ساعت بخونید و یه روز دیگه 2 ساعت
اینو گفتم برا دوستایی که اگه یه روز نرسیدن بخونن یا کم میخونن نگران نشن واینطوری کنترل رو برنامه شون بیشتر شه
حالا من یه پیشنهاد دارم اگه موافقید با نظر جمع اجراش کنیم
بیایید جمعه ها رو گزارش هفتگی بدیم مثلا بگیم این هفته اینقدر ساعت خوندیم و برنامه ریزی هفتگی مو اجرا کردم
چطوره؟شاید گزارش هفتگی اثر و نیجه اش از گزارش روزانه هم بیشتر باشه
البته هر روز هم گزارش روزانه مون سر جاشه ها

bacillus.bs

New member
به نظر من روزانه بهتره
هفتگي يادم ون ميره،
مثلا بعضي از بچه ها مياند ميگند امروز 10ساعت خوندند،اين باعث ميشه براي مني كه امروز كم تلاش كردم فردا تلاشمو بيشتر كنم ولي هفتگي همچين تاثيري نداره
البته هفتگي هم ميتونم اعلام كنيم ولي گزارش روزانه نبايد حذف بشه

bacillus.bs

New member
*وقتي خدا من رو آفريد مطمئن بود اشتباه نكرده پس چرا من خودم رو قبول نداشته باشم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا