گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
*خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم ميتوانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم

bacillus.bs

New member
خداوندا ! دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن

نارون

Member
من داخلی جراحی رو تموم کردم البته باید یه دور دیگه بزنم ویژه رو از امروز شروع کردم فکر کنم خیلی سرعتم کنده نگران زبان زیاد نیستم زبانم بد نیست ولی اوضاع شیفتام خیلی بده کاریشم نمیتونم بکنم:sad:
عسل جون کجایی بگو قبول میشم؟:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

sara67

New member
سیلااااااااااااام :sarma:

امروز 11 ساعتو زدم... خواستم روی دیروز رو کم کنم ولی امروز اصن ملت بیش فعال شده بودن... تو کوچمون معلوم نبود چه خبره... این سمسار میرفت اون میومد... همسایه ها هم که دیگه دین خودشونو خوب ادا کردن... سر درد گرفتم نشد بیشتر پیش برم....

The capacity to do the right thing to dare to take a stand and make a difference,
is within you now.​

قدرت درست رفتار کردن، جسارت جایگاهی را بدست آوردن و تحولی را آفریدن همه و همه هم اکنون در وجود شماست....​

.

darya63

New member
دوستان خوبم گزارش روزانه سر جاشه فقط روز جمعه وقتی گزارش روزانه دادیم یه جمع بندی هفتگی هم گزارش میدیم
این فقط یه پیشنهاده ...

darya63

New member
امروز 5:30 شکر خدا
ان شالله این 2 روز و جبران میکنم:thumbsupsmileyanim:

cheshmak

New member
سلاممممممم دوستای گلممم!!!منم امروز 10ساعت خوندممممممم!!!!!خدایا کمکمون کن.........!!!!!!!:rolleyessmileyanim:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستای درسخونم

106 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
ياد بگير كه در زندگي ، از نقاط ضعف خود به عنوان نقاط قوت استفاده كني.!
.
.

راز موفقيت در زندگي ، داشتن امكانات نيست ، بلكه استفاده از "بي امكاني" به عنوان نقطه قوت است.

من امروز 8 ساعت خوندم + 50 تا لغت زبان

smilies-azardl%20%28113%29.gif
برای موفقیت کوش مهم است نه هوش
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

sara67

New member
سلام ....

بچه ها یه سوال دارم...

من فارغ التحصیلم اما نرفتم مدرکمو بگیرم و تسویه حساب کنم.... الانم که وقت نیست برم اون امضاهای معروف رو بگیرم...

کسی میدونی که آیا میتونم فرم 2 رو پرکنم و با شرایط فوق، برا ثبت نام استفاده کنم ازش یا نه...

اگه نمیتونم آیا میتونم در حال تحصیل خودمو جا بزنم و فرم 1 رو بفرستم؟

پی نوشت: آقا یعنی هیچ کس نیست جواب بده یا نمیدونین؟
6.gif

آخرین ویرایش:

asal 92

New member
من داخلی جراحی رو تموم کردم البته باید یه دور دیگه بزنم ویژه رو از امروز شروع کردم فکر کنم خیلی سرعتم کنده نگران زبان زیاد نیستم زبانم بد نیست ولی اوضاع شیفتام خیلی بده کاریشم نمیتونم بکنم:sad:
عسل جون کجایی بگو قبول میشم؟:smilies-azardl (181

آفرررررررین وقتی داخلی جراحی روکه حدود20 کتابه تموم کردی دیگه جای نگرانی نیست ویژه هم تکرار هموناست البته وسیع تر روان هم بعد اونا خونده میشه وزبان هم که نگران نیستی وتمام
حتما قبولیم
...
:thanks:

asal 92

New member
سلام ....

بچه ها یه سوال دارم...

من فارغ التحصیلم اما نرفتم مدرکمو بگیرم و تسویه حساب کنم.... الانم که وقت نیست برم اون امضاهای معروف رو بگیرم...

کسی میدونی که آیا میتونم فرم 2 رو پرکنم و با شرایط فوق، برا ثبت نام استفاده کنم ازش یا نه...

اگه نمیتونم آیا میتونم در حال تحصیل خودمو جا بزنم و فرم 1 رو بفرستم؟

پی نوشت: آقا یعنی هیچ کس نیست جواب بده یا نمیدونین؟
6.gif

ساراجوووون منم هنوز مدرکمو نگرفتم البته مال ما تا8سال سابقه کارنداشته باشی بهت نمیدن فقط موقتشو میدن که نگرفتم باید برم دانشگاه تو هم به دانشگات زنگ بزن راهنماییت میکنن راستی حتی اگه فرم 1و2روپر کنی تاییدیه میخاد همینجوری نیست که ؟
موفق باشی...

sara67

New member
ساراجوووون منم هنوز مدرکمو نگرفتم البته مال ما تا8سال سابقه کارنداشته باشی بهت نمیدن فقط موقتشو میدن که نگرفتم باید برم دانشگاه تو هم به دانشگات زنگ بزن راهنماییت میکنن راستی حتی اگه فرم 1و2روپر کنی تاییدیه میخاد همینجوری نیست که ؟
موفق باشی...

میسی گلم...

اونو مشکل ندارم پر میکنم با یکی میفرستم تاییدشو بگیره... فردا پیگیر میشم ایشالا ... الان که وقت اداری تموم شده...

باسیل جان مرسی عزیزم... اونو هم امتحان میکنم ....

بچه ها (همه) شرمنده لایک من کار نمیکنه... وگرنه تلاش همتون لایک داره...
:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

padideh

New member
سلام بچه ها ، من ي سؤال دارم امسال هزينه ازمون رو بايد الكترونيكي پرداخت كنيم ديگه ؟ پس نيازي ب بانك و اسكن فيش پرداخت نيست خوشبختانه؟

paeeze

New member
سلام یه سوال

کسی که گواهی موقت لیسانس یا همون دانشنامه رو داره نیازه اون فرم رو پر کنه و از دانشگاه امضا بگیره؟:smiliess (11):

ظاهرا نباید اینطور باشه ولی من میخوام مطمئن بشم

نارون

Member
امروز 4 ساعت:smiliess (7):
زیاد ناراحت نیستم فردا بیشتر میخونم :tsimuzpzwoap1t9y3o7

vida68

New member
سلام به همگی عزیزان. خداروشکر حال مادرم خوب شد و بعد از بروبیای سی سی یو و بخش قلب ترخیص شدند. من امروز تو خونه با وجود مهمان داری 5 ساعت تا هم اکنون مطالعه کردم...
راستی از امروز کارورزیا مون هم شروع شد!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا