گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بانو

New member

دوستان من چند روزی نیستم ی تایپیک برا لزگی بزنید هر کی برنامه داره اینجا نمیشه
اینجا فقط گزارش مطالعه :smilies:

sanam_b

New member
من امروز 6 ساعت خوندم. زیاد نیست ولی راضیم. میخوام هر روز حداقل همین قدر بخونم. موفق باشین بجه ها:smilies-azardl (113

cheshmak

New member
سلامممم!!!امروز همه برنامه هام بهم خورد!!!!!ناراحتمممم !!!مهمون اومد واسمون!!!!ناراحتممم فقط 7ساعت:p7977cujr38iyymsu8:

padideh

New member
سلام دوست جونام ...
من نميدونم چرا ب اين 8 ساعت اينقدر انس گرفتم واقعا!!!
امروز 8:15 خوندم

yazdan

New member
گلاب به روتون،روم به دیوار،خیلی عذر میخوام،شرمندم،اصلآ خدامنو مرگ بده راحتشم:sad:
امروز 4ساعت
جان من فقط ی فرصت دیگه بمن بدید،جبران میکنم.

asal 92

New member
سلااااااام اینجا کسی نیست !!!!!!!!!!!
مبحث ارتوپدی هم کامل تموم شد و400 تاتستش هم باموفقیت سپری شد:smilies-azardl (181
اینجا کسی نیست به من آفرین بگه!!!!!!!!!!:sad:
بجه هااااااااکجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:p7977cujr38iyymsu8:

ghasedak69

New member
سلااااااام اینجا کسی نیست !!!!!!!!!!!
مبحث ارتوپدی هم کامل تموم شد و400 تاتستش هم باموفقیت سپری شد:smilies-azardl (181
اینجا کسی نیست به من آفرین بگه!!!!!!!!!!:sad:
بجه هااااااااکجایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:p7977cujr38iyymsu8:

آفرررررررررررررررررررررررین

hasan.nuclear

New member
بچه ها سلام متاسفانه این چند روزه من نتونستم خوب بخونم گرفتار بودم
راستی منم لزگی رو هستم

سلام به همه...
آنچه مي بينيد گزارش نيست....

چندي پيش به اكثر دوستان قول داده بودم كتاب روش هاي مطالعه رو براشون بذارم....
خوشبختانه پس از چندين روز وقفه (نزديك به يك هفته) كه اونم دليلي جز تصادف بنده نداشت تونستم فايل رو ويرايش كنم و در تاپيك مخصوصي براي دانلود گذاشتم...

دريافت اين كتاب بصورت الكترونيكي (PDF) و كاملا رايگان است.....

دوستان مي توانند براي دريافت به تاپيك زير مراجعه نمايند:

http://olumpezeshki.ir/forum/thread5576.html

mw.ashel

New member
سلام به همه ی دوستای درسخون خودم.

خوبید ؟

خسته نباشید و خدا قوت.

من امروز از مسافرت برگشتم و بعد کمی استراحت از فردا بازم میام و گزارش میدم، و الان اونقدر برای بچه های انجمن دلم تنگ شده بود و گفتم زود بیام و ببینم چیکار کردید و وقتی دیدم که جمعمون روز به روز بیشتر میشه و با اراده به سوی موفقیت پیش میرید خیلی خوشحال میشم.
:smilies-azardl (113

همگی موفق باشید.
:rose:

vida68

New member
سلام به دوستان... من چند روزه درگیر بیماری مادرم هستم ونتونستم با فکر باز و تمرکز درس بخونم. ولی حتی وقتی توبیمارستان البته به عنوان همره از مادرم پرستاری میکردم بازهم کتاب دستم بودم. روزی 5 ساعت خوندم به طور متوسط. برام دعا کنید مشکلاتم تموم بشه و ذهنم آروم باشه. خسته شدم هر روز یک مشکل جدید برام پیش میاد...
راستی برای لزگی منم هستم ولی فعلا کتابشو ندارم بعد از تهیه کتاب خودمو بهتون میرسونم...
التماس دعا ... موفق باشید

آخرین ویرایش:

Dexter2009

New member
سلام به دوستان... من چند روزه درگیر بیماری مادرم هستم ونتونستم با فکر باز و تمرکز درس بخونم. ولی حتی وقتی توبیمارستان البته به عنوان همره از مادرم پرستاری میکردم بازهم کتاب دستم بودم. روزی 5 ساعت خوندم به طور متوسط. برام دعا کنید مشکلاتم تموم بشه و ذهنم آروم باشه. خسته شدم هر روز یک مشکل جدید برام پیش میاد...
راستی برای لزگی منم هستم ولی فعلا کتابشو ندارم بعد از تهیه کتاب خودمو بهتون میرسونم...
التماس دعا ... موفق باشید

ان شاالله که حال مادرت بهتر بشه و با فکر راحت تر درس بخونی

mw.ashel

New member
دوستای خوبم 108 روز تا آزمونمون وقت داریم و از شب بازم واستون شمارش معکوس میذارم.شما نگران نباشید و به خوندنتون ادامه بدید.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا