گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cheshmak

New member
salam dostane darskhon , man ye modat nabodam , engar kasi motvajehe adame hozore man nashod
675819_148fs542321.gif
yeki az basteganam fovt shod , az shahrestan omade bodan khoneye ma vase amal va karaye doktor , in modat ham rohiam kharab shod ham az darsam aghab oftadam , ama dobare shoro mikonam , man emsal hatman bayad ghabol sham

دوست گلم تسلیت "امیدوارم غم آخرت باشه"امیدوارم با اراده و پشتکار بیشتری به درس خوندنت ادامه بدی:sarma:

cheshmak

New member
سلامممممم """""""""""""امروز 10ساعت درسیدمممممم""""""خدایا ا ا ا ا ......صدامو میشنوی....................!!!!!!!خدا جون کمککککککک...............

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستانم

104 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
تا موفقیت راهی نیست
.

.
.
من امروز 4
ساعت خوندم
چون امروز اونقدری سرم شلوغ بود ولی فردا جبران میکنم.

smilies-azardl%20%28113%29.gif
برای موفقیت کوش مهم است نه هوش
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

darya63

New member

صدای خنده خدا را می شنوی ؟!
به آنچه محال می پنداری می خندد، پس آرزو کن …

darya63

New member
من امروز 8 ساعت خوندم.شکر خدا
تا الان که 4:47 خوابم نرفته از بس استرس پیدا کردم ... ثبت نام شروع شده:sadsmiley:
اخه پارسال خیلی خونده بودم ...حیف
اما توکل میکنم به خدا و میسپارم دست خودش هرچی صلاح میدونه.
خوب میدونم خدا همیشه و به موقع میرسه
خدا هیچ وقت دیر نمیکنه

دوستای خوبم هرچی به کنکور نزدیک تر میشیم استرسمون زیادتر میشه این روزا همه هوای همدیگه رو داشته یاشیم و به همدیگه دلداری و امید بدیم
مرسی ازهمه :riz304:

scarlet

New member
salam azizan , az hamaton mamnon , kheyli lotf darin , kheyli behem enerji dadin , ba talashi bishtar shoro mikonam , ishala ke talashaye hich kodomemon bi samar namone , diroz 8 saat khondam

Dexter2009

New member
...

من امروز 8 ساعت خوندم.شکر خدا
تا الان که 4:47 خوابم نرفته از بس استرس پیدا کردم ... ثبت نام شروع شده:sadsmiley:
اخه پارسال خیلی خونده بودم ...حیف
اما توکل میکنم به خدا و میسپارم دست خودش هرچی صلاح میدونه.
خوب میدونم خدا همیشه و به موقع میرسه
خدا هیچ وقت دیر نمیکنه

دوستای خوبم هرچی به کنکور نزدیک تر میشیم استرسمون زیادتر میشه این روزا همه هوای همدیگه رو داشته یاشیم و به همدیگه دلداری و امید بدیم
مرسی ازهمه :riz304:

هرکاری میکنی بکن فقط استرس به خودت وارد نکن.......
:28:

hematology70

New member
دکسترا خوب تو هم یه گزارشی بده ببینیم هماتولوژی ها در چه وضعن؟ من خودم الان 2هفته س که مریضم هیچی نخوندم

Dexter2009

New member
دکسترا خوب تو هم یه گزارشی بده ببینیم هماتولوژی ها در چه وضعن؟ من خودم الان 2هفته س که مریضم هیچی نخوندم

ان شاالله که حالت بهتر بشه...من امروز تقریبا 5 ساعت خوندم و از فردا می خوام برم کتابخونه...تا ببینیم خدا چی می خواد...از طرفی بعد از کتابخونه هم باید برم سر کار:black_eyed:

آخرین ویرایش:

vida68

New member
الحمدلله ...

ویدا جان واقعا خوشحال شدم... خیلی عالی داری پیش میری... ایشالا چند روز دیگه اوضاع بهتر هم میشه... ادامه بده... مطمئنم قبولی... شک نکن.... ان مع العسر یسری ...

ممنون دوست خوبم. از داشتن دوستانی مث شما به خودم می بالم. انشا... همه قبولیم.
التماس دعا

vida68

New member
salam dostane darskhon , man ye modat nabodam , engar kasi motvajehe adame hozore man nashod
675819_148fs542321.gif
yeki az basteganam fovt shod , az shahrestan omade bodan khoneye ma vase amal va karaye doktor , in modat ham rohiam kharab shod ham az darsam aghab oftadam , ama dobare shoro mikonam , man emsal hatman bayad ghabol sham

سلام. واقعا ناراحت شدم تسلیت میگم...
درباره عدم حضورتون باید بگم من متوجه شدم ولی نشد که اعلام کنم. بهرحال تو این تاپیک من و شما هم رشته ایم دیگه مگه میشه به یادتون نباشم؟؟!!!

vida68

New member
:rose:آفرین ویدا جان مطمئن باش باپشتکارت ودعای خیر مامانت حتما نتیجه میبینی مهم اینه که آدم توسختیها خودشو نبازه وصد البته سختیها هستن که آدم رو به موفقیت میرسونند ...
ایشالا صدسال زنده باشن وسایه اش بالاسرشما
بایدقبول شی دست ازتلاش برندار...

مرسی مامان مهربون.. انشا... همه قبولیم. یه ذره شک ندارم. امروز هم بیماری های زنان و مردان رو خوندم و طبق معمول زبان با فلش. حدود 5.5 ساعت. البته کارای داوری یه پروپوزالم هم وقتم رو گرفت. برام دعا کن توان بیشتر مطالعه کردن رو داشته باشم.

jonothan

New member
سلام بچه ها خوشحالم که همه دارید خوب میخونید موفق باشید برا منم دعا کنید موفق باشم دوس دارم طعم موفقیت رو بچشم خیلی محیط کاریم داغونه نمیخوام جو منفی بدم چون الان همه به روحیه شاد و پر امید نیاز داریم اما تورو خدا برام دعا کنید

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا