گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cheshmak

New member
من امشب گزارش ندم سنگینترم........ایشالا از فردا با دست پر میام...دو روزه اصن نمیدونم چمه.....:dadad4:

darya63

New member
من امشب گزارش ندم سنگینترم........ایشالا از فردا با دست پر میام...دو روزه اصن نمیدونم چمه.....:dadad4:

سلام چشمک جونم
عزیزم من الان چند روزه گزارش نمیدم.منم مث شما نمیدونم چمه!:14:
ان شالله هرچه زودتر هردومون خوب شیم.مخصوصا من:13:

darya63

New member
من امروز روم به دیوار 4:30 خوندم:14:

این روزا خیلی با خودم درگیرم :smilies-azardl (12)
خدایا کمکم کن...
بچه ها دعام کنید خیلی محتاجم

حرکت کم شاید ببازی
حرکت نکنی حتما میبازی​

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستانم

81 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
- آموختن هيچ چيز ، با شانس و تصادف حاصل نمي شود. بايستي با اشتياق به دنبالش رفت و با جديت به آن پرداخت

:rose:

منم دیروز 5ساعت خوندم

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

mw.ashel

New member
اشل جان ازاینکه هرروز برامون روز شمارمیذاری ممنونتیم هرروز که یه روزش کم میشه یه تلنگر بهمون زده میشه ویادمون میافته که درحدتوان ازلحظه هااستفاده کنیم چون دیگه هیچوقت زمان برنمیگرده
ماباید امسال قبول شیم
یک باربرای همیشه
به امید روزی که همگی بچه های تاپیک قبول شیم وروزی بیاد که همگی برای دکترا برنامه ریزی کنیم
برای تک تک شماهاآرزوی موفقیتو دارم

خواهش میکنم مامان عسل
:rose:....خوشحالم که میتونم با این کارم باعث بشم تا دوستان زودی به خودشون بیان و بخونن:smilies-azardl (181
ولی واقعیت اینه که وقتی خودم هر روز روز شمار رو مینویسم و یه روز ازش کم میکنم خیلی استرس و اضطراب میگیرم که نمیتونم اون جور که باید بخونم ، خوندنمو ادامه بدم .:sadsmiley:

ما هممون باید امسال قبول بشیم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
:smilies-azardl (113

mw.ashel

New member
من امروز روم به دیوار 4:30 خوندم

این روزا خیلی با خودم درگیرم
خدایا کمکم کن...
بچه ها دعام کنید خیلی محتاجم

حرکت کم شاید ببازی
حرکت نکنی حتما میبازی​

دریا جونم ، منم حس و حال شما رو دارم:sad: و نمیدونم چیه که نمیتونم خوب برسونم و بخونم و مدام برنامه ریزیم بهم میریزه :13:ولی بایستی خوند .

یادتون نره که رقیبامون دارن میخونن با هر مشکل و وضعیتی که باهاش مواجه اند ولی ما اینجا یه خانواده ایم که درکنار هم قرار گرفتیم و بهم کمک میکنیم تا هممون تو ارشد 92 موفق بشیم.:a2d3:

دوستان با تک تک شما ها هم هستم چند روز دیگه تا آزمون ارشدمون باقی نمونده بیائید این چند روز رو خوب بخونیم و بعد آزمون هر کاری دوست داشتید میتونید انجام بدید مثلا برید سفر، بخوابید، تفریح کنید و هر کار دیگه ای که دوست دارید انجام بدید ولی این روزا وقت این کارا فعلا نیست
الان فقط بایستی خوند.
:smilies-azardl (181

mw.ashel

New member
زندگی استفاده درست از فرصت‌هایی است که در اختیار ما قرار داده شده است.

bacillus.bs

New member
اينقدر برف برف كردم كه ديشب نزديكاي 1 اصفهان برف اومد,ما هم رفتيم ميدون امام:4d564ad6:
اينقدر ذوق كردم اخه خيلي قشنگ بود جاي همتون خالي:4d564ad6:
مرسي خداجووووووووووووونم:4d564ad6:

لبخند

New member
سلااااااااامم بدوستای عزیز... خدا قوت...
جاتون خالی پنج شنبه 24ام مراسم نامزدی داداشمه :4d564ad6::smiliess (8)::smiliess (8)::4d564ad6:کلا رفتم تو یه فاز دیگه....درس خوندن خیلییییی سخت شده.....!!!!!!!!!!

گزارش کار نمیدم...فعلا

Tarsa

New member
من طفلکی کتاب مبگیرم دستم مامانم صدا میکنه واسه خونه تکونی:riz303::riz303:منم که نمیتونم همش بگم نه
اینقدر حس درس خوندم دارم ولی نمیشه
کار آموزی هم نور علی نور:tsimuzpzwoap1t9y3o7

اما من همه ی تلاشمو میکنم پشیمون نشم:applause:

ngc1359

New member
دمي شك نكرديم به شاه راهها...دريغا كه بي راهها راه بود

سلام به همه.............. خسته نباشيدرفقا
از راهي كه اومدم پشيمون نيستم ولي به چيزي كه ميخواستمم نرسيدم. چند روزه تصميم به تغيير راه گرفتم . :a2d3::a2d3:ميدونم سخته ميدونم زحمت داره با اينكه شاغلم و در شهر غريب اما بايد اين مسير عوض بشه. :14: بعد از عيد و تهيه جزوه ها و كتابها شروع ميكنم با هدف آزمون سال 1393. اگر عمري بود.:rolleyessmileyanim:

Dexter2009

New member
سلام دوستای گلم...
من چند روز گزارش نمی دادم و همین جوری می خوندم...دیدم واقعا انگیزم داره کم می شه ....از امروز دوباره گزارشم رو شروع می کنم.

BBT

New member
سلام بچه ها شما مسابقه کنکور شرکت کردید یا مسابقه ساعت زنی
له قول دکتر خلیلی این اشتباهه از یه نفر بپرسی چند ساعت میخونی مثل این میمونه که از یکی بپرسی چه قدر غذا میخوری پس منم باید همون قدر بخورم نسبت له افراد فرق میکنه چیزی که مهمه داشتن هدف و برنامه است و رسیدن بهشون
البته مسلما نباید وقتمون رو هم تلف کنیم الکی
پس شاید آنقدر حساسیت رو ساعت لازم,نباشه

نارون

Member
:1dco2x0p1lilzhfpg1tمنم دو سه روز آنفولانزا گرفتم تقریبا هیچی نخوندم امروز بهترم دوباره شروع میکنم:smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

padideh

New member
سلام بچه ها شما مسابقه کنکور شرکت کردید یا مسابقه ساعت زنی
له قول دکتر خلیلی این اشتباهه از یه نفر بپرسی چند ساعت میخونی مثل این میمونه که از یکی بپرسی چه قدر غذا میخوری پس منم باید همون قدر بخورم نسبت له افراد فرق میکنه چیزی که مهمه داشتن هدف و برنامه است و رسیدن بهشون
البته مسلما نباید وقتمون رو هم تلف کنیم الکی
پس شاید آنقدر حساسیت رو ساعت لازم,نباشه

عزيزم ما ساعت درس خوندنمون رو اينجا بيان ميكنيم تا رونده پيشرفت خودمون رو نشون بديم ،و هر كسي ساعت مطالعه خودش وو با خودش مقايسه ميكنه، مثلا يكي هميشه 5 ساعت ميخونه اما چندروز تلاش ميكنه و ساعتشو به 6 ساعت ميرسونه و اين يعني فوق العاده اين يعني پيشرفت و تلاش براي رسيدن به هدفش و دادن انگيزه به دوستاي ديگش! من هيچ وقت خودم رو با كسي مقايسه نميكنم اما خودم رو با روزهاي قبل خودم مقايسه ميكنم و حتي اگه نيم ساعت بيشتر درس خونده باشم واقعا خوشحال كننده است برام. يكي از خوبي هاي ساعت گذاشتن اين هستش كه نشون بديم هر فردي چقدر توانايي هاي بالايي داره كه ميتونه ازش استفاده كنه،و محركي ميشه براي بقيه كه اونها هم تلاششون رو بيشتر كنند ، اينو بدونيم كنكور يك مسابقه است ! درست مثل يك مسابقه دو ميمونه ! هرچقدر بيشتر بدويي از بقيه جلو ميزني و به برنده شدن ميرسي و اگه ساكن بموني حذف ميشي. ساعت درس خوندن هر كس و سطح دانش هر كسي مسلما فرق داره ولي اينو در نظر داشته باشيم كه در هر سطحي كه هستيم بايد حداكثر تلاشمون رو براي رسيدن به خواستمون انجام بديم....اميدوارم هممون موفق بشيم

BBT

New member
خب اینطور که شما گفتی خیلی خوبه با اجازتون منم هستم البته تو رقابت با خودم !

alimaleki_jamshid

New member
سلام
درود بر تمامی کنکوری های عزیز
امیدوارم همه رتبه های خوب بیارن....
من دیروز 12 ساعت خوندم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا