گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستانم

82 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
هممون به امید خدا و با تلاش هایی که میکنیم حتما موفق میشیم.

:rose:

منم امروز 7ساعت خوندم+ 30 لغت زبان

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

scarlet

New member
shabe bache darskhonaye gol khosh , emroz 9: 20 min khondam , emroz kolan barf omad, kheyli mikhastam biron basham vali bekhatere darsan narafta
49879_viannen_36.gif
m

آخرین ویرایش:

ghazal26

New member
سلام دوستاي گلم
از الان قبولي همتون رو تبريك ميگم سال 92 همه ي صندلي هاي دانشكده هاي پزشكي مال من و شماس:bunnyearsmiley:من هنوز هيچي نخوندم:a2d3: اما مطمئنم در كنار شما خواهم خوند دوستايي كه تغذيه مي خونن....مددي :smilies-azardl (181 اينجا تهران است و زمين پر از برف خيلي دلم ميخواد برم برف بازي اما خب سرده...:sarma: منتظرم بهم اميد القا كنيد

setareh58

New member
سلام هم دانشگاهی های عزیزم خسته نباشین :28:فقط یکبار برای همیشه:28:
من دیروز 10 ساعت درس خوندم نمیدونم چرا نمیتونم بیشتر بخونم خیلی خسته میشم فک میکنم بازدهیم پایین میاد از بچه هایی که بیشتر میخونن و بازدهی خوبی دارن میخوام منو راهنمایی بکنن شایدم یه علتش اینه که درسای من همش حفظین

setareh58

New member
ستاره جان براي زبان چه كتاب هايي مي خوني؟

عزیزم من تا بحال کتاب 504 و بارنز و لزگی خوندم البته لزگی فعلا" 12 مهارتش خوندم و متاسفانه درک مطلبم بیشتر ضعیفه که اونم دارم تمرین میکنم:whistle:

آخرین ویرایش:

alipour

New member
وای مشهدم از دیشب برف شروع شد تا الان کلی برف رو زمین نشسته دیشب تا صبح که درس میخوندم واسه رفع خستگی پنجره اتاقمو باز میکردمو برفا می خورد تو صورتم خیلی حس خوبی بود. دیگه احساس تنهایی نمیکردم. اخه هر شب همه جا ساکته و همه خوابن منم تا اذان میخونم و میخوابم اما این دفعه پر انرژی تا ساعت 6 خوندم. تازه بازم خوابم نمیومد اما ترسیدم امروزم خراب شه تا ساعت 11 خوابیدم از خواب که بیدار شدمم پر انرژی شرو کردم به ادامه
هممون قبولییییییم

moni joon

New member
موني جون سلام :heart:

ميشه از تجربياتتون استفاده كنم؟:smilies: آخه من تازه كارم!!!! كدوم كتاب ترجمه شده تغذيه از همه جامع تر و بهتره؟

ghazal26 عزیزم من کتاب طریقتو میخونم!!!!!!
ولی گویا قسمت تغذیه اساسیش یکم ناقصه که من تغذیهe2 رو هم باهاش میخونم!
اگه سوالی بود من در خدمتم!

antenyus

Active member
سلام دوستان.... یه چند روزی نتونستم بیام گزارش بدم...ولی الان همشونو با هم میگم....

2 شنبه.........6 ساعت :14:
3 شنبه.........6 ساعت:13:
4 شنبه ینی دیروز......8.5 ساعت ....:riz513:

سعی میکنم بیشترش کنم........

همتون موفق باشید........:thumbsupsmileyanim:

setareh58

New member
سلام امروز زیاد حالم خوش نبود فقط تونستم به سختی 8 ساعت درس بخونم
متاسفانه کنکور زبان سال 82 سری بعداز ظهر بازم 30% زدم :sadsmiley:باید یه فکر اساسی بکنم اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم:smilies-azardl (181

bahramian0935

New member
سلام به همه درس خونا.من امروز9ساعت خوندم.بچه هاواسه هم دعاکنید.فقط ارامش واقعی رواومیده.بچه هاموقع خستگی عبادت خدا نیروتون رابیشترمیکنه.امیدوارم همیشه موفق باشید:heart:

padideh

New member
سلاااااااااااااااامممممممممم خوفيدددددد كنكوري ها؟ وايييي بچه ها من خيلي خوشحالم امروز خداروشكر يكي از بهترين روزاي مطالعاتيم بود و خيليييي خوب و با كيفيت خوندم
ركورد خودمو شكوندم و 12 ساعت خوندم و واقعا هم لذت بردم از خوندن .... اميدوارم كنكورو بتركونيم ....ما همه قبول ميشيم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا