گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

asal 92

New member
ازامروز خونه تکونی :riz303:
بعدش مسافرت (اجباری)آخه میخوام بشینم درس بخونم :65d6a5d6s:
خوش به حال مجردا(بچه ها قدر خودتونو بدونید )
:dadad4:

asal 92

New member
:a2d3:نارون جووووون من وتوحتما باهم ارشد مراقبتهای ویژه رو تموم میکنیم شک ندارم

setareh58

New member
برای ثبت نام وزارت بهداشت روز 12 دچار مشکل شدم 2 بار از حسابم پول کم شد اما بعد از اینکه پول را واریز میکردم ارور میداد
بعد وقتی دوباره اومدم پول واریز کنم گفتش که شما قبلا با این اسم و فامیل وارد شدید ودیگه نمیتونید کارت اعتباری با این اسم(یعنی اسم خودم)بگیرم
حالا من چیکار کنم؟
کسی شماره ای نداره برای پیگیری من زنگ بزنم 2 بار پول دادم حالا پول هیچی بدتر از همه اینکه دیگه ثبت نام هم نمیتونم بکنم
پلیـــــــــــــــــــــز
:sad:
عزیز از اون درگاه بانکی که پول واریز کردی مثلن بانک ملت با بانک مرکزیش تماس بگیر و پیگیری کن و اگه شماره پیگیری فیش بانکی داشته باشی خیلی بهت کمک میکنه کاش همون موقع اقدام میکردی ولی بازم دیر نشده ساعت و تاریخ پول واریز کردنتم لازمه
موفق باشی

نارون

Member
:a2d3:نارون جووووون من وتوحتما باهم ارشد مراقبتهای ویژه رو تموم میکنیم شک ندارم
این قدر از حرفت انرژی گرفتم که امشبتاخود صبح درس میخونم مرسسسسسسسسسسسسسسسسیییییییییییییییییییییییی مامان عسل:thanks:

bandar

New member
اشکی که در شکست میریزیم همان عرقیست که در تلاش نریخته ایم . امیدوارم همیشه به خودتون افتخار کنید .[/size]

آخرین ویرایش:

padideh

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااام دوست جونام من امروز 10 ساعت خوندم

scarlet

New member
emroz 9:40 khondam . bacheha saate khoneye ma aghrabeye saat shomaresh mesle aghrabeye saniye shomar dare harekat mikone!!!! zaman che zod dare migzare ! vase shoma ham intore? shab khosh

cheshmak

New member
سلامممم سلامممم به همه ی دوستای گلممم....بچه ها بعد از سه روز دوباره تونستم به حالت عادی برگردم.....امروز 9ساعت خوندمممم ....امیدوارم فردا زیر 10ساعت نباشه.....خدایا ممنونمممم.......:rolleyessmileyanim:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان درسخونم

79 روز تا ارشد 92
.
.
.
.
.
گذشته را فراموش کنید و به جلو نگاه کنید، به موفقیتی که با تلاش به دست میارید
:rose:

منم امروز 4 ساعت خوندم+ یه متن و 20 لغت زبان

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

:rose:

darya63

New member
سلام دوستای خوبم
امروز 5:30 خوندم
ان شالله از فردا میترکونم
من امسال حتما قبولم شک ندارم:4d564ad6:

baboliyasin

New member
سلام من ميخوام امسال سم شركت كنم.نميتونم كتاب فارماكولو‍‍ژي كاتزونگ رو بخرم. اگه كسي بتونه فصل 1 و 2 رو برام اسكن كنه و بفرسته واقعا ممنون ميشم.ايميلم:stylish_ms101@yahoo.com

setareh58

New member
سلام دوستای گلم دیروز 9 ساعت درس خوندم

بچه ها شاید باورتون نشه بهترین حس اینه که از برنامت جلوتر باشی و یه برنامه موفق داشته باشی :thumbsupsmileyanim:

BBT

New member
سلام منم 43/7 خوندم
بچه ها شما چند درصد کتاب و جزوه هاتون رو خوندین ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا