گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

padideh

New member
به به ميبينم كه ملوك خانوم هم بيدارن!!!
سلام عرض شد خدمت ملوك خانوم نوجوان شاداب تاپيك....و همچنين ساير بروبچ
عاغا امروز ١٣ ساعت خوندم

mpz

New member
تیک تاک ساعت بدجور ازارم میداد....انگار که هر ثانیه ای که میرفت داشت تکه ای از وجودمو با خودش میبرد...
نمیدونم چرا اینجوری شده بودم.ی روز عادی بود،فقط استرس روزی خاص فرارویم وجود داشت و انگیزه ای که با یاسی نامعلوم اویخته بود...چنان محزون بودم که گاهی با وصف همه امید و آرزوها از خدا میخواستم مرگ رو هدیه بده بهم...
پاشدم رفتم سمت پنجره،بچه های محلمون شیفت صبح بودن اکثرا وعصری اومده بودن تو کوچه بازی...
سارا...سارا...توپ بنداز دیگه....ئه ئه ئه سوختی هلیا،...
هلیا گریش گرفته بود...آخه دوس داشت بازی کنه...
تودلم گفتم خوشا بحالت که هم و غمت ی سوختن سادس...عمری به آرزوی اینده منتظر بودم و حالا که آینده روبروم وایساده ازش گریزونم...
گفتم بهتره برم نمازمو بخونم عصری هم ی راز و نیازی با خدا داشته باشم.همیشه به استخاره عادت داشتم و خیلی معتقد بودم...نمیدونم چرا دلم نیمخواست استخاره بگیرم...میترسیدم بگه بد است و منم با دلی نازک و دخترونه اشک از گونه هام سرازیر بشه.
اتفاقی یاد اون ایه همیشه محبوبم افتادم که خدا میگه: (اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمئِنُّ الْقُلُوبِ)
سه بار با خودم گفتم (اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمئِنُّ الْقُلُوبِ)، (اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمئِنُّ الْقُلُوبِ)، (اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمئِنُّ الْقُلُوبِ)...نمازمو خوندم و روسجادم خوابیدم...نمیدونی چه حس خوبی داشتم...
نه نوری بود؛نه فرشته ای و نه خوابی،احساس سبکی میکردم....فک میکردم خدا با منه...مگه میشه باهام نباشه؟
همیشه تا سرحد ناامیدی رفتم و ناگاه امیدم رو بدست آوردم...الانم اگر قبول بشم که مدیون قدرت و سخاوت خدام و اگر قبول نشم ی چیز میگم: بارخدایا تو حکیمی و تو قادر مطلق...

----------
سلام به همه دوستای گل ...متاسفانه سعادت آشنایی با شما دوستان گل رو نداشتم وبا ی سرچ قبلا داشتم بطور اتفاقی وارد این سایت شدم...ی سری از دوستان در خصوص منابع کمک کردن و روز کارت هم اومدم از استرسام کم سن...
راستش داستان بالا فقط ی نکته خاص داشت،اونم اینکه خدایی هست که با ذکر (اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمئِنُّ الْقُلُوبِ) دلها آروم میشه و ان شالا هممون به فضل ایزد منان قبول خواهیم شد.راستش روزی که ظرفیت ها رو دیدم گفتم خدایا امید و ارزوم رفت...اما میگم اگر فقط 2 نفر پذیرش بشن خدا بخواد یکی از اون دونفر خواهیم بود...
ما همه سعی خودمونو کردیم...پس بقسشم میسپوریم به دست اون خدای واحد و میگیم...بار خدایا بنده ایم و تسلیم خواست و اراده ات...
نمیدونم چرااین همه گفتم ولی میخوام از کسی که شاید هیچوقت نبینمش و بواسطه این سایت باهاش اشنا شدم و کلی کمک کار من بود تشکر ویژه ای کنم.دوس داشتم اینجا اسمشوبیارم اما خودش دوس نداشت اسمی ازش اورده بشه.دوستان دیگه هم که کمک کردن امیدوارم به همه مراد دلشون برسن.فردا حتما حرم مطهر رضوی هستم و از امام رضا برای همتون آرزوی موفقیت وسلامت و قبولی خواهم داشت.

saharraj

New member
عاغا امروز ١٣ ساعت خوندم

شماکه 13ساعت تلاشیدی امروز,بگو خو.گفتی؟
1ساعت دیگه هم بتلاش تااز نحسی دربیای.خو؟:riz513::tonguesmiley:

darya63

New member
عاغا امروز ١٣ ساعت خوندم

سلام به دختر شاد و شیطون تاپیکمون
مه ؟نوجوان؟ شاداب؟ شیب؟ بام؟ خانه؟
ای بابا خواهر دست رو دلم نذار
اتفاقا الان داشتم فک میکردم امسال اخرین سالیه که توی سن 20سالگی ام:sadsmiley:
اخی حیف شد...چقدر برا خودم و جوونیام ارزوها داشتم .هی وای من

میبینی پدیده جون؟من دوروز به کنکورم به چه نکته های دقیقی تو زندگیم رسیدم
این کنکور واسه من درس بزرگی بود که بفهمم عمرم رفت و به هیچی نرسیدم

آخرین ویرایش:

padideh

New member
ملوك جون برو دسته اشل رو بگير و بوگو بياد خودشو لوس نكنه ما كه ميدونيم كلا همزيستي داره با اينجا!! معتاد هيچ گاه نميتركد! اونم چي كراك !! اوففففففف
راستي ملوك نقش كفتر نامه بر و برا اشل ايفا ميكني يا كفتر كاكل ب سر؟
ي سوالي بدجور ذهنمو درگير كرده و اونم اين هست ك والا ما بيشتر از همه ميگفتيم نيايم ديگه تا كنكور تو تاپيك و گزارش نديمو اينا اما ي سري از دوستان جو گير شدن و گفتن نههههههههه بيامممم حالا جالب اينجاس ما ك ميگفتيم نيام حالا تا شب كنكور همراهان هميشگي شديم اما اونا گونه هاي ناياب .....!!!از قديم گفتن از آن نترس كه هاي و هوي دارد از آن بترس ك سر ب تو دارد(ياد اشل خدا بيامرز و چشمك اوفتادم). .....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

padideh

New member
شماکه 13ساعت تلاشیدی امروز,بگو خو.گفتی؟
1ساعت دیگه هم بتلاش تااز نحسی دربیای.خو؟:riz513::tonguesmiley:

خووو ....اخه ميترسم مغزم هنگ كنه فردا رو بازدهي نداشته باشه! ريسك دم كنكور محاله محال ...منو اين همه خوشبختي محاله محاله....اي جونم كنكور اي جونمممم

darya63

New member
ملوك جون برو دسته اشل رو بگير و بوگو بياد خودشو لوس نكنه ما كه ميدونيم كلا همزيستي داره با اينجا!! معتاد هيچ گاه نميتركد! اونم چي كراك !! اوففففففف
راستي ملوك نقش كفتر نامه بر و برا اشل ايفا ميكني يا كفتر كاكل ب سر؟
ي سوالي بدجور ذهنمو درگير كرده و اونم اين هست ك والا ما بيشتر از همه ميگفتيم نيايم ديگه تا كنكور تو تاپيك و گزارش نديمو اينا اما ي سري از دوستان جو گير شدن و گفتن نههههههههه بيامممم حالا جالب اينجاس ما ك ميگفتيم نيام حالا تا شب كنكور همراهان هميشگي شديم اما اونا گونه هاي ناياب .....!!!از قديم گفتن از آن نترس كه هاي و هوي دارد از آن بترس ك سر ب تو دارد(ياد اشل خدا بيامرز و چشمك اوفتادم). .....

حالا اشل و هیچی چون ازش خبر دارم
اما خدایی چشمک و خوب اومدی ای ووووول

padideh

New member
بچه ها دقت كردين تا حالا كه سرعت حلزون قطع نخاع شده از سرعت اينترنت ايران بالاتره؟
عاغااااا ١٠ ساعتههههه داره جوننننننن ميده تا ي صفحه باز شه!!!!!

saharraj

New member
خووو ....اخه ميترسم مغزم هنگ كنه فردا رو بازدهي نداشته باشه! ريسك دم كنكور محاله محال ...منو اين همه خوشبختي محاله محاله....اي جونم كنكور اي جونمممم
گفبتی

جونم کنکوررر؟؟؟
یاده اهنگ جونی جونوم لیلا افتادم...:(40):جونی جونم بیادردت بجونم.....تاصبح اواز میخونم...

padideh

New member
گفبتی

جونم کنکوررر؟؟؟
یاده اهنگ جونی جونوم لیلا افتادم...:(40):جونی جونم بیادردت بجونم.....تاصبح اواز میخونم...

خوبه كنكور هر چقدرم داغون كننده باشه اما باعث ميشه همه استعداداي نهفته شوكوفا بشه كلا!
اينجا همه خواننده بودن و ما بي خبر!
ميگم چراااا اينننننن همه خواننده زياد شده ها!!! نگو همه پشت كنكوري هستن!
اي جانممممممم

saharraj

New member
بچه ها دقت كردين تا حالا كه سرعت حلزون قطع نخاع شده از سرعت اينترنت ايران بالاتره؟
عاغااااا ١٠ ساعتههههه داره جوننننننن ميده تا ي صفحه باز شه!!!!!

من لایک ندارم:smiliess (2):منظورم دکمش بود!
پدیده,الان10ساعته اینجایی ؟از اون13ساعت؟اعتیاد ..:thumbsdownsmileyani

padideh

New member
عاغاااا اين حلزون قطع نخاع شده بد جور رفته رو هيپوفيز من!!! فعلا شب خوششششششش
مولوك پاشو جمععععع كن برو بخواب! دوباره جو گير شدي بهت گفتم نوجوون؟! بايد حتما بهت بگم قدمت سنت رو؟ !
والا موقع درس خوندن تريپ شاندرمن ميومدي!!! موقع وب گردي و نت تريپ لب كاروني ميايي!!!
واويلاااااا!!!واويلااااا ليليييي....،
عزتتتتتتتتتت زياددددد

darya63

New member
بلاخره 9 ساعت شد
اینم بگم امروز واسه خودم رفتم د در .خونه مامانم اینا که همه خاله هام جمع بودن.
وای خیلی برام خوب شد از نظر روحی یه کم از فاز استرس و دلهره و تپش قلب خارج شدم
ولی بعدش شوهر اینقد دعوام کرد و نق زد که ادم دو روز مونده به کنکورش میره مهمونی؟:dadad4:
خلاصه از چش و چالم در اومد:1dco2x0p1lilzhfpg1t
حالا اگه گفتین اون چه اهنگی بود که میگفت:زندگی داره بالا و پایین...

saharraj

New member
خوبه كنكور هر چقدرم داغون كننده باشه اما باعث ميشه همه استعداداي نهفته شوكوفا بشه كلا!
اينجا همه خواننده بودن و ما بي خبر!
ميگم چراااا اينننننن همه خواننده زياد شده ها!!! نگو همه پشت كنكوري هستن!
اي جانممممممم

تازه کجاشودیدی.ایرانیا سرتاسر گوله ی استعدادن .منتها از اون نوع استعدددا...
ادامه ی شعرو اگه بلدی بخون.یکی2ساعت دیگه باسیل میاد,اینا رو سیو میکنه واسه بعده کنکور

darya63

New member
عاغاااا اين حلزون قطع نخاع شده بد جور رفته رو هيپوفيز من!!! فعلا شب خوششششششش
مولوك پاشو جمععععع كن برو بخواب! دوباره جو گير شدي بهت گفتم نوجوون؟! بايد حتما بهت بگم قدمت سنت رو؟ !
والا موقع درس خوندن تريپ شاندرمن ميومدي!!! موقع وب گردي و نت تريپ لب كاروني ميايي!!!
واويلاااااا!!!واويلااااا ليليييي....،
عزتتتتتتتتتت زياددددد

وای خیلی با حال و جیگرییییییییییییییییییییی

saharraj

New member
بلاخره 9 ساعت شد
اینم بگم امروز واسه خودم رفتم د در .خونه مامانم اینا که همه خاله هام جمع بودن.
وای خیلی برام خوب شد از نظر روحی یه کم از فاز استرس و دلهره و تپش قلب خارج شدم
ولی بعدش شوهر اینقد دعوام کرد و نق زد که ادم دو روز مونده به کنکورش میره مهمونی؟:dadad4:
خلاصه از چش و چالم در اومد:1dco2x0p1lilzhfpg1t
حالا اگه گفتین اون چه اهنگی بود که میگفت:زندگی داره بالا و پایین...
:smiliess (12)::33:

bacillus.bs

New member
دوستان چرا جواب منو نميديد
كارت شما كامله با تمامه انتخاب ها؟
يا اون تهش نيست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا