گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

padideh

New member
عاغاااااا اين لوس بازيا يعني چي!!! بريدم بريدم چيه!!!!! جمع كنيننن اين تنبل بازيارو !! اين روزا هر ثانيش ارزش داره ب حدي كه ميتونه حتي خوندن ي تست اضافي ممكنه كه رو قبوليمون اثر بذاره !!! وقت برا تنبلي و تفريح تا دلتون بخواد بعد از جمعه عصر (البته بعداز ازمون خودم) داريم ...پس خواهشنا اينقدر لوس بازي در نياريد از خودتون...واي خدايااااا كاش كه روزامون ٤٨ ساعته ميشد....من وقت كم دارم ميارم...اونوقت شوماها نفستون از جا گرم در ميادو بساط منقل و اعتياد ب سايت و تفريحاتتون رو پهن كرديد! بچه يه چيزي بگم؟ من همين امروز ١ فصل از ي درسيمو دوره كردم و الان اومدم تست كنكور سال ٨٩ رو بزنم ، باورتون نميشه از همين ١ فصل كلي سوال تونسم درست بزنم ! پس الكي وقت هدر نديد.ثانيه هاي اين لحظات تضمين كننده قبوليتون ميشه.....

asal 92

New member
imagesCA4II8R8.jpg

خدایااااا ناامیدمون نکن
توخود شاهد تلاش مابودی
بقیه باتو ...

bacillus.bs

New member
پس همچنان ادامه ميدهيم
542719_7174.gif

bacillus.bs

New member
بچه ها من كارتمو گرفتم
بعد يه قسمت كوچيك اخرش
يعني نصف انتخابام توي يك صفحه ي ديگست
اشكالي نداره يا يكي ديگه بگيرم؟
كل كارت هستش فقط يك خط از انتخاب شهرا نيست

Tarsa

New member
انتخاب شهرا رم میخوان مگه؟
من فک کردم باید از بالاش ببری:(50):

vida68

New member
سلام به همه دوستان... خسته نباشید... دیگه چیزی نمونده... تموم میشه... آخ که بعدش یه نفس راحت میکشیم.... دیگه نفس من این روزا بالا نمیاد...من که جلودار استرسم نیستم... حریفش نشدم با همین استرس میرم سر جلسه...!!!
اخرین باری که قبل کنکور میام نت... از همه شما دوستان خوبم التماس دعا دارم... انشا... همه به خواسته شون ومهم تر به نتیجه تلاششون برسند...آمین

padideh

New member
بچه ها راستي ي چيزي، خواهش ميكنم از دوستايي كه پنج شنبه ازمون دارند بعد از ازمونشون نيان بگن كنكور سخت بود و بد دادن و مثلا زبان خيليي وحشتناك و سخت بود يا سطح سوالات با سال هاي قبل اصلا قابل مقايسه نبود و از اين حرفا....اخه من شديدا استرس ميگيرم و ناخوداگاه بهم تلقين ميشه كه ازمون ما هم سخته و ديگه واويلا!
پس بذاريد بعد از جمعه كه ماها هم ازمونم رو داديم در مورد كنكور صحبت كنيم
واقعا ممنون ميشم اگه اين لطف رو بكنيد

بانو

New member
دلم میخواد بمیرم به امتحان نرسم یعنی قلبم تو دهنمه نمیرسم کامل دوره کنم
من قبول نمیشم
هرچی خوندم قاطی کردم یادم نیست

خدایا خودت آرومم کن یکم بخونم

sara67

New member
این آخرین شبیه که دارم میخوابم تا فردا بیدار شم برم سر کتابام...

خواستم این آخر کاری از خدای مهربونم تشکر کنم که همیشه پا به پای مشکلاتم باهام اومد و هر آن سایه مهربونش رو روی سرم حس میکردم..

ازش متشکرم که تنی سالم و فکری باز داد تا بتونم راحت پشت میزم بشینم و درس هام رو بخونم..

ازش متشکرم..

این کنکور اگر چه برای من خیلی سخت بود ولی خیلی چیزها ازش یاد گرفتم.. کمترینش اینه که بهم بصورت عملی یاد داد که یه روزی عمرم هم مثل این فرصت کنکور تموم میشه و من میمونم با یه برگه امتحانی که باید تحویلش بدم..

امیدوارم اون روز پیش خودم نگم میتونستم بهتر از این باشم..

خدایا شکرت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: scarlet

sara67

New member
بچه ها یادتون نره چی گفتم شب قبل از کنکورتون زیاد گریه زاری نکنین.. چشمهاتون خسته میشه.. چند تا نفس عمیق بکشین.. اگه زیادی استرس دارین یه پراپرانولول 5 یا 10 بخورین .. یکم قران و دعا بخونین.. همه چیز رو هم بسپارین به خدا.. هر چی صلاحه ایشالا برا هممون رقم بخوره..

اللهم صلی علی محمد و آل محمد..
خدای بزرگی که تمام آبرو و تنها تکیه گاه و نگهبان و امید مایی..
در کارمان گشایش و راه نجاتی قرار ده..
موفقیت را از آن حیث که گمان میبریم و از آن حیث که نمیدانیم و بر ما پوشیده است روزیمان گردان..
ای روزی دهنده ای که هر که را بخواهی بی حد و حساب روزی میدهی..

آمین یا رب العالمین

darya63

New member
بچه ها یادتون نره چی گفتم شب قبل از کنکورتون زیاد گریه زاری نکنین.. چشمهاتون خسته میشه.. چند تا نفس عمیق بکشین.. اگه زیادی استرس دارین یه پراپرانولول 5 یا 10 بخورین .. یکم قران و دعا بخونین.. همه چیز رو هم بسپارین به خدا.. هر چی صلاحه ایشالا برا هممون رقم بخوره..

اللهم صلی علی محمد و آل محمد..
خدای بزرگی که تمام آبرو و تنها تکیه گاه و نگهبان و امید مایی..
در کارمان گشایش و راه نجاتی قرار ده..
موفقیت را از آن حیث که گمان میبریم و از آن حیث که نمیدانیم و بر ما پوشیده است روزیمان گردان..
ای روزی دهنده ای که هر که را بخواهی بی حد و حساب روزی میدهی..

آمین یا رب العالمین
ey jan azizam
amin

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا