گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

am-ml

New member
من دیگه دارم بالا میارم... جونم رسیده به لبم... دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه... ظاهرم آرومه ها ولی اون تو غوغاییه. میدونم فقط در صورتی خوب میشم که کنکور رو داده باشم..

دیروز خواب میدیدم کنکور تموم شده من نشستم همین جوری به سوالا خیره شدم. بعد یدفه به خودم میگم دیوونه تموم شدا... بلند شو برو زندگی کن.. انقدر خوب بوووووود :dadad4:

سلام

من چون این تجربه رو دارم ،پیشنهاد میکنم اینروزا برای خودتون یه مقدار روزانه رو تعیین کنین مثلا یک آزمون از آزمون های سالای قبل و در صورتی که اون مقدار کار مطالعاتی روزانه رو انجام دادین ،با آرامش کامل به خودتون بگین کافیه ....
آرامش و خوب کنکور دادن تو این روزا خیلی خیلی مهمه ... اونقدر که آروم بودن و توانایی در انتقال داشته هاتون مهمه دیگه این روزا درس خوندن مهم نیست...
مرور و تثبیت خیلی عالیه ..

padideh

New member
اوفففففففففففف قربون اين كنكور برم كه رسما همرو ديوونه كرده و برده تو فاز توهم! حال ب ذكر نمونه هايي از اين توهمات ميپردازم
ملوك السلطنه: فايده كنكور برا ملوك اين بود كه الان با وجود قدمت ساليان سال زيادش احساس جوونيييي و شادابي ميكنه! جا داره همين الان اين نكته رو ذكر كنم اعتماد ب نفست تو حلقم!
باسيلوس: كلا بچم از دست رفت و ساعت ٤ صبح با اهنگ فيروزه قشنگه عباس قادري ميره لب كارون و برميگرده
سارا جون: همزمان در لب كارون كنكورشم ميده، حوزه امتحانيش اونجاس گويا!
پديده: اصلا نگو ي وضييييي دارم ! از استرس ب جا اينكه گريه كنم راه ميرم ميخندم ...شعر ميخونم ميخندم...پديده خسته ميشه كتاباشو زود ميبنده ...شعر ميخونه ميخنده اي جانم پديده! كلا تيك دارم
عسل: ب سرعت نور در حال حركت است و دست نيافتني شده
بانو: كلا اصلا قاط زده اساسي
خواهر تارا: سندرم خوددرگيريييي شديد . يك روز تصميم ب خوندن ١ ماه نخوندن، ٦ روز در اوج ٧ روز در فرش! عرش و فرش و قاطي كرده
نگار : دچار سندرم اعصاب و روان حاد شده
اشل: همچو گونه هاي ناياب و پنهان در فرار از انجمن است و با كبوتر نامه بر پيغام برا ملوك ميفرسته
چشمك: ي روز هست و ي روز نيست و اين است اثرات كنكور
هماتو: ٢ روز درود ٣ روز فرود...
بقيه برو بچ هم همه درگيريد
الهم اني اشف كل مريضا الهييييييي امين

scarlet

New member
[/SIZE][/FONT]
سلام دوستای خوبم دیروز 9:15
از 11 شب تا 3 کشتم خودمو تا خوابم برد.گلبم داره میاد تو دهنم.
عاقااااااااااااا منم یه هفته دیگه میخوام واقعا همون یه هفته بسمه.اخه نرسیدم نکته هامو و مرور کنم.
اما از یه طرف میگم ول کن زودتر بروامتحانتو بده راحت شی.
عاقاااااااااااااااا حال و روزم داغانه
اخه چرا نباید از جوونیمون چیزی بفهمیم .گذشتا اما حیف این دهه شصتیا چقدر سوختن و دارن میسازن

ayyy gofti darya jon , daheye shastia vaghan mazloman, hamash dar hale davandegi hastim, on az konkoremon ke onmoghe chejori bod alan chetore, in az arshademon, ovzae bikari......mogheye baz neshastegimon ham migan chon in nasl az aval sokhte bodan alanam bazneshastegiton mesle baghiye nist, dor az jone shomaha, margemonam fargh mikone

sara67

New member
اوفففففففففففف قربون اين كنكور برم كه رسما همرو ديوونه كرده و برده تو فاز توهم! حال ب ذكر نمونه هايي از اين توهمات ميپردازم
ملوك السلطنه: فايده كنكور برا ملوك اين بود كه الان با وجود قدمت ساليان سال زيادش احساس جوونيييي و شادابي ميكنه! جا داره همين الان اين نكته رو ذكر كنم اعتماد ب نفست تو حلقم!
باسيلوس: كلا بچم از دست رفت و ساعت ٤ صبح با اهنگ فيروزه قشنگه عباس قادري ميره لب كارون و برميگرده
پديده: اصلا نگو ي وضييييي دارم ! از استرس ب جا اينكه گريه كنم راه ميرم ميخندم ...شعر ميخونم ميخندم...پديده خسته ميشه كتاباشو زود ميبنده ...شعر ميخونه ميخنده اي جانم پديده! كلا تيك دارم
خواهر تارا: سندرم خوددرگيريييي شديد . يك روز تصميم ب خوندن ١ ماه نخوندن، ٦ روز در اوج ٧ روز در فرش! عرش و فرش و قاطي كرده
اشل: همچو گونه هاي ناياب و پنهان در فرار از انجمن است و با كبوتر نامه بر پيغام برا ملوك ميفرسته

پدیده دعای عربی آخر منبرت تو حلقم :25r30wi:

saharraj

New member

:25r30wi:خوبه,هروقت که میام اینجا کلی میخندونینمون:rolleyessmileyanim:باید نویسنده میشدی:smilies-azardl (113

antenyus

Active member
وووویییی......بچه ها من خیلی حالم بده.... استرس دارم ب شدت.... شبا خواب میبینم ک ب آزمون نرسیدم.... من دیگه بریدم.... درصدام همش در حد 30- 40 درصده....قبل عید بالای 70 میزدم ولی الان هیچی یادم نمیاد.....:smiliess (2)::13::13::14:

asal 92

New member
گل سر سبدتون منم پدیده جون......دیروز در توهماتم نتیجه کنکور اومد.:(50):...واسه دیدنش همه رو از اتاقم بیرون کردم...بعد خودم کد رهگیریمو زدم... جلو اسمم نوشته بود مردود..عاغا گریه هم کردم....بعدش به خودم اومدم و ی سه ساعتی مثه.......خوندم.:65d6a5d6s:

بعد که اثرش ازبین رفت دوباره دوره سرخوشیم شروع شد....7 روزه مرخصی گرفتم درس بخونم ولی بجاش این توهماتو میزنم...:black_eyed:

البته گاها برعکسشم صدق میکنه....روزایی که قبول میشم کلا درس نمیخونم دیگه ....

خلاصه تقاضامندم روانپزشک خوب سراغ داشتین معرفی کنید:whistle:

بعد کنکور اگه اگه اگه زنده موندیم میگیم باسیلوس تاپیکی باعنوان( دیوانگان کنکور ارشد 92 )بازکنه بریم اونجا شادی ازخودمون دروکنیم

f-mk

New member
:25r30wi:من که کلا به کله م زده.شبا رو با یه وضعی به صبح میرسونم.مثلا یه شب احساس میکنم سوسک داره بهم راه میره.یه شب میبینم یه حشره ی سیاه رو دستمه.یه شب حس میکنم یه موش رو پام داره راه میره.بعضی شبا تار عنکبوتای بزرگ رو سقف و دیوارام میبینم.دیشب که دیگه یه آدم دیدم توو اتاقم مثل دختره توو فیلم حلقه که از چاه درمیاد یا مثل فیلم کینه.خلاصه اصن یه وضییییییه.جالب اینجاست که توو شب به خاطر همه ی این توهمات سه چهار بار مثل فشنگ از خواب میپرم و از تختم میام پایین که این موجودات رو پیدا کنم و نابودشون کنم.کلا خل شدم یه جورایی:(50):

sara67

New member
بچه ها یه سوال بسیوووووووور تخصصی

این کارته رو چجوری بریزم ببرم پرینت کنن؟ خودم رپینتر ندارم. تو فلش هم سیو نمیشه هی میگه این صفحه نمیتونه سیو بشه. آیا حتما باید اونجایی که میرم پرینت کنه به اینترنت وصل باشه.

سوال از این سختتر تو زندگیتون دیده بودین؟
675819_148fs542321.gif

Tarsa

New member
چرا گزینه ی save as رو بزنید به شکل صفحه ی اینترنت سیو میشه بگید صفحه ی سومشو پرینت کنه

sara67

New member
:25r30wi:من که کلا به کله م زده.شبا رو با یه وضعی به صبح میرسونم.مثلا یه شب احساس میکنم سوسک داره بهم راه میره.یه شب میبینم یه حشره ی سیاه رو دستمه.یه شب حس میکنم یه موش رو پام داره راه میره.بعضی شبا تار عنکبوتای بزرگ رو سقف و دیوارام میبینم.دیشب که دیگه یه آدم دیدم توو اتاقم مثل دختره توو فیلم حلقه که از چاه درمیاد یا مثل فیلم کینه.خلاصه اصن یه وضییییییه.جالب اینجاست که توو شب به خاطر همه ی این توهمات سه چهار بار مثل فشنگ از خواب میپرم و از تختم میام پایین که این موجودات رو پیدا کنم و نابودشون کنم.کلا خل شدم یه جورایی:(50):

خدایا شکرت..
471616_s050.gif

گاهی آدم با یه صحنه هایی برخورد میکنه میبینه اونجوری که فکر میکرده هم اوضاش همچین داغونِ داغون هم نیس...
6322_bi_dandon.gif

setareh58

New member
عه؟ مال شما میشه؟ مال من نمیشه هر چی میزنم ارور.. باشه. مرسی یکاریش میکنم.
:smiliess (8):

سلام عزیز نگران نباش دکمه چاپ پایین صفحه بزن خودش میبره روی یه صفحه آفیس one note بعد از اونجا قسمتی که خواستی روی ورد کپی کن موفق باشی

TUMS

Well-known member
هی بچه ها خوبین؟؟؟
اصلآ به خودتون استرس الکی و بی خود وارد نکنید :tsimuzpzwoap1t9y3o7
الان فقط به خدا توکل کنید چرا که شما تمام تلاشتان را کرده اید و اصلآ به نتیجه فکر نکنید چرا که نتیجه را او رقم خواهد زد
پس بهترین کار اینه که به هر روشی که میتونید به خودتون آرامش بدین:bunnyearsmiley:
امیدوارم همتون موفق باشین:rose:

bacillus.bs

New member
من تازه به يك سري نكات جالب توي جزوم بر خورد كردم:5:
نمي دونم چرا قبلا اينا را نديدم:rolleyessmileyanim:
عجب وزي داريم مااااااا
به قول پديده جون
اي جونم پس فردا اين موقع با اهنگ عباس قادري:4d564ad6:

saharraj

New member
من تازه به يك سري نكات جالب توي جزوم بر خورد كردم:5:
نمي دونم چرا قبلا اينا را نديدم:rolleyessmileyanim:
عجب وزي داريم مااااااا
به قول پديده جون
اي جونم پس فردا اين موقع با اهنگ عباس قادري:4d564ad6:

پس فردا این موقع,تازه میشه شب کنکوره ما(من امتحانم جمعه س)بعد اونموقع آهنگ بزارررررم باسییییییل!؟؟؟!!!!!!:wacsmiley:

آخرین ویرایش:

sara67

New member
یوهاهاهاهاهااااااااااااااا... من اولین گروهم.. در واقع فدایی.. اما فدای سرم خیلیم خوبه... بازم یوهاهاهاهاااااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا