گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

یاسمن

New member
بچه ها من یه خورده کم آوردم .
نمی دونم چرا امروز اینجوری شدم . انرژیم یهو ته کشیده .
همش احساس می کنم کلی مطلب نخونده دارم که دقیقا قراره همونا تو کنکور بیاد . سرم درد می کنه نمی تونم بخونم

یاسمن

New member
چه*قدر*جوش*این*درصدارو*می*زنید*ول*کنید*بابا*...مهم*امتحان*اصلیستتتتتتت

نیکی جان سوالات کنکور خیلی شبیه هم هستن . تقریبا هر سال نسبت سوالای سخت و آسون و معمولی مساویه و البته رفته رفته هم سخت تر میشن .
من خودم موقع خوندن درس به سوالات گذشته رجوع کردمو چشمم باهاشون آشناست حالا باید اینارو حداقل 90 درصد بزنم که تو کنکور اصلی که سوالا جدیدن بتونم 70درصد بزنم
ولی وقتی اینارو 60 میزنم کنکور اصلی 40 شاید بتونم بزنم دیگه ؟ که اینم یعنی عدم قبولی .

یاسمن

New member
یاسی منم با سال 84 مشکل دارم درصدای منم داغون بود مشکل از ما نیست از سوالاست :25r30wi:

آره هااااا. بعضی سالها خیلی عجق وجق سوال میدن خدا کنه امسال از اونا نباشه .
تازه نگار اون موقع سوالا آسون بودا از 88 به این ور خیلی سخت تر میدن

یاسمن

New member
از این سوالایی که میگن همه ی جملات زیر درست است جر فلان یا همه غلطه جر یکی متنفــــــــــــــــــــــرم

niki.1988

New member
یا:riz304:سی * جان * درست *منم * فقط *این*ی* ماه * تست* زدم...این*طوری *که* فکر* کنی* بهت *انرژی* منفی *میده.

mikhak s

New member
سلام ليلي جان نوشته هات عالي بودن كلي روحيم عوض شد مرسيي غزيزم مممممممممممممم:ad54ad::4d564ad6:

negar91

New member
بچه ها من یه خورده کم آوردم .
نمی دونم چرا امروز اینجوری شدم . انرژیم یهو ته کشیده .
همش احساس می کنم کلی مطلب نخونده دارم که دقیقا قراره همونا تو کنکور بیاد . سرم درد می کنه نمی تونم بخونم
یاسی نبینم ناراحت باشی من که از تو خیالم راحته
سوالای تغذیه سخت نشدن از 88 به بعد فقط سوالای فیزیو سختن
الان دیگه وقت فکر کردن به این چیزا نیست ما زحمتمونو کشیدیم اگه قبول بشیم که یعنی جواب زحمتامونو گرفتیم اگه هم نشیم حتما خیر و صلاحی درش بوده اما من کوتاه نمیایم اینقده میخونیم تا بالاخره توی دانشگاه رامون بدن :smiliess (3):

B.sabtilis

New member
ایول نگار
ما کوتاه نمیایم امسال هممون کنکورو سوسکش می کنیم
یاسی نبینم ناراحت باشی من که از تو خیالم راحته
سوالای تغذیه سخت نشدن از 88 به بعد فقط سوالای فیزیو سختن
الان دیگه وقت فکر کردن به این چیزا نیست ما زحمتمونو کشیدیم اگه قبول بشیم که یعنی جواب زحمتامونو گرفتیم اگه هم نشیم حتما خیر و صلاحی درش بوده اما من کوتاه نمیایم اینقده میخونیم تا بالاخره توی دانشگاه رامون بدن :smiliess (3):

sima cat

New member
از صمیم قلبم برای همتون ارزوی قبولی و موفقیت با رتبه های عالی می کنم.خسته نباشید:thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

vb2

New member
سلام دوستای خر خون خودم چطورین ؟؟؟؟؟دیگه آخراشه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ای خدا نوکرتم دلمون نشکنه هاااااااااااااااااااااا ما زحمت کشیدیم ای خدا :sad: ببین چه مظلومیم و خستههههه خدایاااااا هوامونو داشته باش :auizz3ffy9vla57584x

B.sabtilis

New member
شب همه دوستای گلم بخیر

خسته نباشید خسته نباشید

دیگه چیزی نمونده این چند روزم بگذره با خیال راحت 3 ماه می ترکونیم با تفریح

انشاالله هممون قبولیم

برنامه امروزم: 5 فصل باکتری و تک یاخته و زبان

امیدوارم همه از این زمان مونده بهترین استفاده رو ببریم

موفق باشید دوستای گلم

یادتون باشه که تو این 7 روز مونده خستگی معنایی نداره:a2d3:

ما می تونییییییییییییییییییییییییییییییمممم:thumbsupsmileyanim:

negar91

New member
بچه ها من عقده ای شدم احساس میکنم زیاد بهم توجه ندارین :smiliess (2): خیلی نامردین من حواسم به تک تکتون هستا فقظ sabtils منو دوست داره
آمیر رضا خان به نظرم غیبت داریا ان شالله که مشغول درسی :smiliess (11):
من امروز 1 فصل تغذیه خوندم + 6 فصل بیوشیمی
واااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییی بچه ها من فردا امتحام فاینال زبان دارم هنوز لای کتابشو باز نکردم حتی اگه بیوفتمم واسم مهم نیست فقط کنکور ارشد مهمه اونلی ارشد

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
7 روز...

به به چ عدد قشنگی مونده...

خدا ک خالق 7تا زمین و آسمونه
وقتی بت اجازه ی دعا میده
ینی...
مسئولیت اجابتشو ب عهده گرفته...

فقط یادت باشه ک:
ما لازم نیس چیزی رو ب خدا اطلاع بدیم!
هرچی رو ک لازمه
خودش میدونه و ب انجام می رسونه

وظیفه ی ما
فقط
اعتماده....
:a2d3:

خب...
شما کاری ک میکنی لطف کن خوشحال باش...
:25r30wi::4d564ad6:

leiliyebidel

New member
سلاااااااااام ب همه ی رتبه های برتر...:4d564ad6:
ینی تو عمرم با این همه رتبه برتر ی جا برخورد نداشتم...
بابام همیشه بم میگه دوستاتم مثه خودت خلن!(ببخشید البته!شماهارو ندیده هااااا!اونایی ک دیده!)اگه شما رو ببینه ک میگه وااااااااای دوستاتم مثه خودت همه رتبه برترن...؟؟
من ب همتون افتخااااااار می کنم...^_^
همینجوری ک الآن سرخوش هستم در حد فضاااااااااا!میام کامنتاتونم می خونم دیگه هیچی...
نگار نگار ملسییییییییییی...ولی من دوس دارم باهاش خبر قبولیه تک تکتونو هم ببینم...اونم از تو همین انجمن....بگو انَ شاءالله... من حواسم بت هس آجی...هم واست دعا می کنم هم عااااااااااچقتم ی دنیااااااا...خوف بدرس...
مرسی یاسی جونم... ولی دوستم باور کن ک درصدات کمتر از چیزی ک الآن میزنی نیس!بعدم این کنکورا فقط وا3 ما نکته اس! من ک اصن ب تو خیلی امیدوارم... دیگه نشنوم بگی نا امیدو اینا شدیااااا!!! خوشحال باش...اتفاقا من بات شرط می بندم از همونایی ک خوندی فقط میاد :)ب همون دلیلی ک خدا دوست داره... سعی کن سرتم درد نکنه!اینا بهونه نشد وا3 نخوندن...اگه تو ختمی ما چهلمیم آجی...
آذر جونم فک کردی من همه رو بالا میزنم؟؟ تازه از خدا ک پنهون نیس از شما چ پنهون ی سال جنینو منفی زدم!!!!!!!!!!! ولی مثلا ی سال دیگه بالای 70 زدم! :)) پس ناراحت نباش دوس جون... اگه خوب زدی بدون اون مطلبو خوووووف یاد گرفتی...و اگه ی وقت کم زدی بدون سوالای اون سال استاندارد نبوده! ^_^ همینه...
بعدم مگه میشه تو رو یادم بره مهربوووووون؟؟ آذر، تو و آمنه و دیس ژرمینو و ویدااااایی و چشمک نفرات برتر رشتمونید...شک نکن... منم هستمااااااا البته...

میخک جونم، سابتیلیس جونم،کتی جوووون منم دلم واستون ی نقطه شده بود...
وا3 همتون البته...
:riz304:
لیلا ،سکوت، ژاوی ، کارشناس، امیررضا خان من ب تلاااااااااش همتون ایمان دارم...مطمئن باشید ک میتونید و مطمئنم ک خوووووب میخونید حتی اگه کامنت نذارید...
خیلی مرسی سیما جونم...
نازی خدا نکشتت...چ جوری بت پیام بدم؟؟؟تو ک آخر هرچی تلاشی! بدو بیا تو تاپیک تا مهربونم خودتو نشون بده ک ازت تعریف کنم!فردا معلوم نیس ازین خبرا باشه هااااااا...:25r30wi:
یادتون نره:
جایی هس ک جز تو هیچکس نمی تواند آن را پر کند (منظورش صندلیه ارشدته!)
کاری هس ک جز تو هیچکس قادر ب انجامش نیست...(همین قبولی تو کنکورو میگه!)
:)))))))))))))
شگفت زده ی خودتون باشید...در این حـــــــد
:5:

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
سلاااااام صبح بخیر :sarma:
من دیشب اومدم گزارش بدم دو سه تا لایک زدم تا اومدم بنویسم سایت قاط زد شوت شدم بیرون بعدم هر کاری کردم نتونستم بیام
دیروز 4 فصل تغذیه مرور کردم به همراه مقداری فیزیولوژی و البته کنکور سال 84

نگار جونم لیلی جونم ممنون به خاطر انرژی دادنتون . منم خیلی امیدوارم ولی گاهی واسه همه یه خورده نگرانی پیش میاد دیگه اینکه اومدم اینجا یه کم نالیدم نشونه ی ناامیدی یا درس نخوندن نیس چون مطمئن بودم شما با حرفهاتون اون حس های بدو خنثی می کنید اومدم اینجا نوشتم وگرنه قصد فاز منفی دادن نداشتماااا
گفتم که از آسمون سنگم بباره من همچنان می خونم .

زمان کنکور کارشناسی قلمچی واسه یه هفته ی اخر یه برنامه ی تورق سریع داشت یادتونه؟ من این یه هفته می خوام از این روش استفاده کنم کنکور سالهای گذشته خوندن اشکالها و تورق سریع . ایشالا که جواب بده .

قربون همتووووووون . خیلی دوستون دارم ایشالا یه بار دیگه دور هم واسه دکترا بخونیم . بگو ایشالاااااااا

لیلی جون میگم الان باید مثل تو فیلمها بگیم خدا تورو دوباره به ما داد :25r30wi:

vitamin

New member
سلام بچه ها واي هفته ديگه 5شنبه من سر جلسم . ميخوام اين هفته بتركنم

[COLOR="#B22222"]نا اميدي هرگز /موفقيت در چند قدمي ماست ...[/COLOR]

meraeen

New member
سلام به همه ی رتبه های برتر سال 91 :ad54ad:

خدا قوت

بچه ها بعد از قبولی ما ها رو فراموش نکنیدا !!

ما هم به راهنمای هاتون احتیاج داریم هم میخواییم کلی پز بدیم که همه ی نفرات برتر کنکور 91 دوستامونن.:4d564ad6::4d564ad6:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا