گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

یاسمن

New member
منم هستم بچه ها . ولی فکر کنم از همین روزها شروع کنیم بهتر باشه .

mo.rezaee

New member
سلام منم هستم
نمیدونم چرا هر وقت شروع میکنم حسابی بخونم
یه اتفاقی میافته که نمیتونم ادامه بدم
بگید چیکار کنم

capilus

New member
سلام بجه ها!من امروز30 صفحه خوندم!كم شد!ايشالاروزاي بعدبيشترش ميكنم
tissue.gif

nazanin91

New member
من چند صفحه زبان خوندم :motat:
از فردا زمان و تعداد صفحه میگم:25r30wi:

ملیسا

New member
سلام بچه ها باید بیشترش کنیم من 50 صفحه خوندم .ولی بازم باید بیشتر شه

ملیسا

New member
سلام منم هستم
نمیدونم چرا هر وقت شروع میکنم حسابی بخونم
یه اتفاقی میافته که نمیتونم ادامه بدم
بگید چیکار کنم

سلام ما قراره روزی 10ساعت و حداقل 100صفحه بخونیم یا هر کی بیشتر بخونه معلومه موفقه...شما هم شرو کنید .
بچه ها اگه گفتم بعد عید 10ساعت چون گاهی مهمون میاد نمیشه ولی بعد عید همه راحتن.البته هر کی میتونه به 10ساعت برسونه که عالیه

بچه ها همگی از فردا شرو کنیم و شبها ساعت 11بیایم گزارش روزانه بدیم و تاریخ همون روزم بنویسیم

همگی موفق باشین .ممنون که اومدین و همکاری کردین تا رقابت بیشتر بشه .خیلی خوشحال شدم

karshenasgh

New member
سلام بچه ها! چه تاپیک خوبی راه انداختید. من جمعه کلی وقت گذاشتم و کل تاپیکتون رو از اولین پست تا اینجا مرور کردم. خیلی از کاری که شروع کردید خوشم آمد. اینجا جو خیلی صمیمی و دوستانه ای وجود داره و کلی انرژی به آدم برای درس خوندن میده. من خیلی بهتون حسودیم شد!(اما حسود نیستما!!!)

من تا اول اسفند درگیر کنکور وزارت علوم بودم چون یه رشته دیگه از علوم انسانی شرکت کرده بودم.اسفند ماه هم درگیر خونه تکونی و... بودم. از حالا هم میخوام شروع کنم برای وزارت بهداشت بخونم. لطفا نگین دیر شده ها! ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست. همه وقتم هم آزاده. با دیدن تاپیک شما هم کلی انگیزه برای درس خوندن پیدا کردم و از دیروز شروع کردم به خوندن. آیا منو هم توی گروهتون می پذیرین؟!! خیلی دوست دارم با شما درس بخونم. ...

زبانم هم خیلی ضعیفه! یعنی تو هیچ آزمونی اصلا طرف زبان نمی رم. سرعتم هم تو تست زدن پایینه. لطفا راهنماییم کنید...

آخرین ویرایش:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺑﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺏ ...ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪﻳﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺟﺪﻳﺪ ..ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪ ..ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ﻓﻘﻂ2ﺳﺎﻋﺖ ﺗﻮﻧﺴﺘﻢ ﺑﺨﻮﻧﻢ ..ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺍﻣﺮﻭﺯﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺨﻮﻧﻢ .

fafajoon

New member
سلام بچه ها! چه تاپیک خوبی راه انداختید. من جمعه کلی وقت گذاشتم و کل تاپیکتون رو از اولین پست تا اینجا مرور کردم. خیلی از کاری که شروع کردید خوشم آمد. اینجا جو خیلی صمیمی و دوستانه ای وجود داره و کلی انرژی به آدم برای درس خوندن میده. من خیلی بهتون حسودیم شد!(اما حسود نیستما!!!)

من تا اول اسفند درگیر کنکور وزارت علوم بودم چون یه رشته دیگه از علوم انسانی شرکت کرده بودم.اسفند ماه هم درگیر خونه تکونی و... بودم. از حالا هم میخوام شروع کنم برای وزارت بهداشت بخونم. لطفا نگین دیر شده ها! ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه ست. همه وقتم هم آزاده. با دیدن تاپیک شما هم کلی انگیزه برای درس خوندن پیدا کردم و از دیروز شروع کردم به خوندن. آیا منو هم توی گروهتون می پذیرین؟!! خیلی دوست دارم با شما درس بخونم. ...

زبانم هم خیلی ضعیفه! یعنی تو هیچ آزمونی اصلا طرف زبان نمی رم. سرعتم هم تو تست زدن پایینه. لطفا راهنماییم کنید...

سلام سال نوت مبارک :riz304: خوش اومدی عزیزم ولی باید قسم بخوری تا روز امتحان بی خبر جایی نری و کاملا بدرسی آخه هرکسی که میاد توی این تاپیک با پای خودش میاد اما رفتنش دیگه با خودش نیست. راست میگی هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه اس اما تموم سعیتو بکن از این به بعد یه لحظه رو هم از دست ندی باشه عجیجم:thanks:

karshenasgh

New member
سلام سال نوت مبارک :riz304: خوش اومدی عزیزم ولی باید قسم بخوری تا روز امتحان بی خبر جایی نری و کاملا بدرسی آخه هرکسی که میاد توی این تاپیک با پای خودش میاد اما رفتنش دیگه با خودش نیست. راست میگی هر وقت ماهی رو از آب بگیری تازه اس اما تموم سعیتو بکن از این به بعد یه لحظه رو هم از دست ندی باشه عجیجم:thanks:
چشم فافاجون! حتما سعی ام را خواهم کرد. ممنون که منو هم در گروهتون پذیرفتید. امیدوارم که منم بتونم مثل شما ها که اینقدر پرانرژی و شاداب و درسخون هستید باشم. آرزو می کنم که همتون توی کنکور امسال قبول شید چون احساس می کنم که واقعا لیاقتشو دارین...

karshenasgh

New member
اما با زبان باید چی کار کنم؟! شده برام یه غول بزرگ که اصلا نمی تونم برم طرفش!!!!!!

ملیسا

New member
سلام من امروز 60صفحه رسوندم بخونم......

باسیلوس جان ما برنامه خاصی نداریم قرار گذاشتیم هرروز به خوندن حداقل100 صفحه و وحداقل10 ساعت روزانه بخونیم و هرروز گزارش بدیم تا یه رقابت به وجود بیاد و سعی کنیم رقابت تنگاتنگ بشه . نمیدونم چرا اونایی که اعلام امادگی کردن نمیان گزارش هاشو نو بدن؟؟؟:33:

ملیسا

New member
اما با زبان باید چی کار کنم؟! شده برام یه غول بزرگ که اصلا نمی تونم برم طرفش!!!!!!

سلام کارشناس ممنون که به گروه ما میایی.ببین منم مشکل زبان دارم ولی روشی که برداشتم اینه .تو هم زبان لزگی رو بخون فقط چون بیشتر از اونو نمیشه کسی تو سطح منو تو برسونه بخونه .بچه ها تو سایت یه تایپیک گذاشتن برا ترجمه کردن لغات لزگی که برو اونجا ببین و تو هم عضو شو چون خیلی کمک کنندس حداقل وقتت برا داوردن معنی لغات تلف نمیشه .صادق همه اونارو تبدبل میکنه به برنامه مبایل تا بشه راحت استفاده کرد تو هم یه قسمتو بردار معنی کن تا لغات رو به تو هم بده . و قبل خوندن زبان لغاتو اون بخشو حفظ کن تا راحتتر بتونی معنی کنی

leila00

New member
ﻣﻠﻴﺴﺎ ﺟﺎﻥ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ..ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺸﻴﺪ ...ﻣﻦ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﻭ ﻧﻴﻢ ﺧﻮﻧﺪﻡ ..ﻣﺮﻭﺭ ﮐﻠﻤﺎﺕ ﺯﺑﺎﻥ ﻭ ﻳﻪ ﺑﺨﺶ ﮊﻧﺘﻴﮏ ،،،،ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﻓﺮﺩﺍ ﺳﺎﻋﺘﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺸﻪ ...ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻳﺰﻯ ﻧﻤﻰﺷﻪ ﮐﺮﺩ......ﻣﻴﮕﻢ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺑﺎﺯ ﻟﻴﻠﻰ ﻏﻴﺒﺶ ﺯﺩ ﻫﺎ ......ﻫﻤﮕﻰ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﻢ ..
......

mamai86

New member
سلام من امروز 60صفحه رسوندم بخونم......

باسیلوس جان ما برنامه خاصی نداریم قرار گذاشتیم هرروز به خوندن حداقل100 صفحه و وحداقل10 ساعت روزانه بخونیم و هرروز گزارش بدیم تا یه رقابت به وجود بیاد و سعی کنیم رقابت تنگاتنگ بشه . نمیدونم چرا اونایی که اعلام امادگی کردن نمیان گزارش هاشو نو بدن؟؟؟:33:
سلام.منم میخوام اینجوری بخونم مثل شما.
از کی شروع کردین؟ من از فردا بهتون ملحق بشم؟

karshenasgh

New member

سلام کارشناس ممنون که به گروه ما میایی.ببین منم مشکل زبان دارم ولی روشی که برداشتم اینه .تو هم زبان لزگی رو بخون فقط چون بیشتر از اونو نمیشه کسی تو سطح منو تو برسونه بخونه .بچه ها تو سایت یه تایپیک گذاشتن برا ترجمه کردن لغات لزگی که برو اونجا ببین و تو هم عضو شو چون خیلی کمک کنندس حداقل وقتت برا داوردن معنی لغات تلف نمیشه .صادق همه اونارو تبدبل میکنه به برنامه مبایل تا بشه راحت استفاده کرد تو هم یه قسمتو بردار معنی کن تا لغات رو به تو هم بده . و قبل خوندن زبان لغاتو اون بخشو حفظ کن تا راحتتر بتونی معنی کنی

ممنون ملیسا جون. از تاپیک لغات لزگی خبر دارم. پیغام هم گذاشتم که میخوام عضو بشم. بهم یه قسمت رو معرفی کردن برای درآوردن لغات. اما من کتابشو ندارم. از کجا می تونم پیداش کنم. آیا پیدا کردنش راحته؟

mamai86

New member
ممنون ملیسا جون. از تاپیک لغات لزگی خبر دارم. پیغام هم گذاشتم که میخوام عضو بشم. بهم یه قسمت رو معرفی کردن برای درآوردن لغات. اما من کتابشو ندارم. از کجا می تونم پیداش کنم. آیا پیدا کردنش راحته؟

کارشناس
کتابش تو اغلب کتابفروشیای علوم پزشکی هست.راحت گیر میاد
کتابخانه
مشخصاتشو اینجا ببین. جلد و تعداد صفحاتشو

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا