گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

xavi

New member
سلام دوست جونا ما برگشتیم ( من و لیلی :smiliess (3):) :ad54ad:
چرا با رفتن ما همتون رفتین
دوباره شروع میکنیم اما اینبار جدی تر و مصمم تر . بچه هایی که هنوز پایه ان بیان ابراز وجود کنن

بچه ایی که الان دانشجو حداقل روزی 5 ساعت و بقیه روزی 8 ساعت باید بدرسنا از خودمم شروع میکنم فردا فیزیولوژی گوارشو شروع میکنم و از تغذیه فصل هضم و جذب کرواس 2012:smiliess (2): رو میخونم و زبان هم به قوت خودش باقیه هروز جز برنامست
وای خدایا شکرت میسی نگارجون به لیلی هم بگو زود بیاد :smiliess (8):

leiliyebidel

New member
سلام سلام سلااااااااااااااااااااااااام
ما اومدییییییییییییییییییییم......:4d564ad6: خوبییییییییییییین همه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخیییییییییییییییییییی دلم وا3 همتون ی نقطه شده بود!!
آخ جووووووووون..باز فک زنی شروع شد!! :))
Wow!!!!!چقد سایت بزرگ شده!!!یکی منو بگیره.......گم شدم......:1dco2x0p1lilzhfpg1t
ببینم اینجا چ خبر بوده هاااااااااااان؟؟؟؟؟؟!!!
فقط منتظر بودید ما بریم از خدا خواسته شمام فلنگو ببندین آره؟؟خب باید خدمتتون عرض کنم ک دیگه کیف و حال تموم شد!!!
من تو این ی ماه ب این نتیجه رسیدم ک آدم بشو نیستم!!!!!و همون بچه تنبلی ام ک همیشه باید بش مسئولیت داد تا جو گیر شه!!! تو اون مدتی ک با هم درس میخوندیم جو شدیدی!! منو گرفت!!!! اونقد ک دیگه بی خیال وب گردی شدم!تا مثلا از همه ی وقتم استفاده کنم!!!
ولییییییییییییی خب........
خیلی خوب نخوندم تو این مدت :( نلسون و زبانمو تموم کردم......بارداری زایمان 2 فصلش مونده.......نواک خیلیییییییییی عقبم!(هنوزم مثه قبل وقتی می خونم وا3 شادی روح عمه نواکِ خدا بیامرز صلوات می فرستم تا بلکه ی کم از فُشایی ک نثار روحش میشه خنثی شه..!!!) لانگمن هم ینی عمومی رو انقد خوندم حفظ شدم!ولی اختصاصییییییی......:(( داخلی جراحی ام کلیییییییی عقبم........:((
کلا اوضام تعریفی نداره....
:13:
وا3 همین اومدم باز ی کم ب شما کلید کنم بلکه خودم از خجالتم ک شده بدرسم.......^_^
از همین امروز دوباره با هم شروع می کنیم...
اینو جدی میگم:دیگه نشدو مهمون داشتیمو نتونستمو این حرفا نداریم..من دیگه احساس کمبود وقت بم دس داده قاطی ام اساسی!!!!!خلاصه حواستونو جَم کنید...:(50): ینی این بار ب خاطر حتی ی روز درس نخوندنم ترور شخصیتتون می کنیم!(تهدید جدی!! )
ی کم ب خودتون بیاید!ی سر ب قفسه ی کتاباتون بزنید،حداقل روزی دوتاشو بگیرین دستتون آخر سالی خمس بهشون تعلق نگیره.....!!!
زود شروع کنید مثه قبل.........(البته منظورم برنامه ریزیتون بودااااااا!نه تنبلیاتون....تنبلا......!!)

خیالتونم راحت باشه....خدا بزرگه......ما میتونیم.......

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ...ﻭﺍﻯ ﻟﻴﻠﻰﺟﻮﻥ ﻭ ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻴﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺧﻴﻠﻰ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺑﻰﺭﻭﺡ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﺍﺻﻼ ﺑﻪ ﺁﺩﻡ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﻧﻤﻰ ﺩﺍﺩ...ﻣﻨﻢ ﻳﻪ ﻣﺪﺗﻪ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﻭﻗﺖ ﺧﻴﻠﻰ ﮐﻤﻪ ﻭ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺧﻴﻠﻰ ﻋﻘﺐ ﻫﺴﺘﻢ ﺣﺴﺎﺑﻰ ﻗﺎﻃﻰ ﮐﺮﺩﻡ....ﻭﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺨﻮﻧﻴﻢ ..ﻭ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﺑﺎﻗﻰ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﻢ..

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ...ﻭﺍﻯ ﻟﻴﻠﻰﺟﻮﻥ ﻭ ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻴﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺧﻴﻠﻰ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺑﻰﺭﻭﺡ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﺍﺻﻼ ﺑﻪ ﺁﺩﻡ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﻧﻤﻰ ﺩﺍﺩ...ﻣﻨﻢ ﻳﻪ ﻣﺪﺗﻪ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﻭﻗﺖ ﺧﻴﻠﻰ ﮐﻤﻪ ﻭ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺧﻴﻠﻰ ﻋﻘﺐ ﻫﺴﺘﻢ ﺣﺴﺎﺑﻰ ﻗﺎﻃﻰ ﮐﺮﺩﻡ....ﻭﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺨﻮﻧﻴﻢ ..ﻭ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﺑﺎﻗﻰ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﻢ..

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ...ﻭﺍﻯ ﻟﻴﻠﻰﺟﻮﻥ ﻭ ﻧﮕﺎﺭ ﺟﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺑﺮﮔﺸﺘﻴﺪ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺧﻴﻠﻰ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺑﻰﺭﻭﺡ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩﺍﺻﻼ ﺑﻪ ﺁﺩﻡ ﺍﻧﮕﻴﺰﻩ ﻧﻤﻰ ﺩﺍﺩ...ﻣﻨﻢ ﻳﻪ ﻣﺪﺗﻪ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﻭﻗﺖ ﺧﻴﻠﻰ ﮐﻤﻪ ﻭ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺧﻴﻠﻰ ﻋﻘﺐ ﻫﺴﺘﻢ ﺣﺴﺎﺑﻰ ﻗﺎﻃﻰ ﮐﺮﺩﻡ....ﻭﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺑﺨﻮﻧﻴﻢ ..ﻭ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﺑﺎﻗﻰ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻴﻢ..

bacillus.bs

New member
لیلی چی شده بودییییییییییییییییییییییییییی/مدیر که یه هویی نباید مدرسه را ول کنه و بره:smilies:/این بچه ها هر کاری دلشون خواست کردند:riz481:/دیشبم برنامه ی چهارشنبه سوری داشتند اساسی ترکوندند:j58r36j3gcr4suxymup

leiliyebidel

New member
سلاااااااااااااااام
هیچی باسی!ب خدا خونمون بودم.....
مدیر ک ادمینه!من خانوم ناظم بودم....!!!!!دوس جون بچه ها فقط بخونن هر کاری کردن اشکال نداره......فقط بخوووووووووونن.......
بچه ها من ی ماه رفتم کمپ!ترک کردم..!!!فک کنم باز خیلییییییی طول میکشه تا معتاد شم!هرکاری میکنم حال ندارم زیاد بیام!!! تازشم ی کمم غریبی می کنم!:dadad4:
ولــــــــــــــــــی وقتی بیام حال همه رو می گیرما!خب نکنه میخواید تا آخر سال هی بیاید خوش آمد بگید؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!:New (6):
پس کی گزارش درس خوندنتونو میدید؟؟؟ بابا ب خدا ی روزم ی روزه هاااااااااااااااا........الکی نگید این دو روزم بگذره از سال جدید شروع می کنم!الآن بهترین لحظه اس وا3 شروع.....
سال جدیدم ک بیاد قربونتون برم هر روز بهونه ی عید دیدنی و مهمونی دارید!از حالا گفته باشماااااااا...نبینم تو عید درس خوندنو کلهم کنسل کنید!!
حتما حتما روزی حداقل ی درسو بخونید!البته فقط تو 5 روز اول!!بعدش دوباره باید مثه قبل بشید...
نازی تو چی میگی جان ما؟؟؟!!!
تو ک همون موقع ام آرزو ب دل ما گذاشتی ی بار بیای ی گزارش دُرس درمون بدی...

بچه ها درس بخونیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد...:smilies-azardl (181
درس خوندن و تلاش شماس ک بقیه انگیزه میده!

fafajoon

New member
سلام دوس جونا منم پایه ام واسه شروعی دوباره اما این بار پر انرژی تر از دفعه قبل. یه وقت فکر نکنین توی این مدت درسامو نخوندم ها نه بچه خوبی بودم و کم و زیاد خوندم اما چون وقتم گرفته میشد و کسی دیگه نمیومد اینجا منم کم کم اومدنم قطع شد اما ندا جون خبرم کرد که لیلی و نگار دوباره تاپیک رو راه انداختن و منم تصمیم گرفتم که بیام و با کمک شماها دوباره اینجا رو سر و سمامون بدیم اما باید قول بدیم که ایندفعه هرکس اومد با میل خودش اومده اما دیگه حق خروج نداره تا بعد از امتحان ارشد حالا هرکس با حرفم موافقه منو لایک کنه:applause:

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﻣﻨﻢ ﺑﺎ fafajoonﻣﻮﺍﻓﻘﻢ ...ﺍﺳﻔﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺑﺮﺍﻯ ﻣﻨﻢ ﺍﺻﻼ ﺧﻮﺏ ﻧﺒﻮﺩ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻫﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﮑﻮﻧﻰﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﻰ ﺑﺪﺗﺮ...ﻭﻟﻰ ﺑﺎﻳﺪﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﺎ ﺍﻧﺮﮊﻯﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺨﻮﻧﻴﻢ...ﻭﻟﻰ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﺜﻞ ﻗﺒﻼ ﺍﻳﻦ ﺗﺎ~ﻳﮏ ﻓﻌﺎﻝ ﺑﻤﻮﻧﻪ ...ﺗﺎﺑﻪ ﻫﻤﺪﻳﮕﻪ ﺍﻧﺮﮊﻯ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺪﻳﻢ..ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ...

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ..ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺎ fafajoon ﻣﻮﺍﻓﻘﻢ..ﻣﻦ ﻫﻢ ﺍﺳﻔﺘﺪ ﻣﺎﻩ ﺭﺍ ﺧﻴﻠﻰ ﺑﺪ ﮔﺬﺭﺍﻧﺪﻡ ...ﻭ ﺧﻮﺏ ﻧﺨﻮﻧﺪﻡ ...ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﻧﻴﻢ ﺑﺎ ﺍﻧﺮﮊﻯ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺷﺮﻭﻉ ﮐﻨﻴﻢ...ﻭ ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﺍﻳﻦ ﺗﺎ~ﻳﮏ.ﻣﺜﻞ ﺩﻓﻪ ﻗﺒﻞ ﻏﻴﺮ ﻓﻌﺎﻝ ﻧﺸﻪ..ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﻫﻤﻪ ﻣﺎ...

leila00

New member
ﺳﺎﻝ ﻧﻮ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﮎ ....ﺑﺎ ﺁﺭﺯﻭﻯ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﺑﺮﺍﻯ ﻫﻤﻪ .....

nazanin91

New member
سلام
عیدتون مبارک.
بچه ها شما میتونین بدرسین؟:dadad4:!پس مهمونا رو چیکار میکنین!!؟:13:این چند روز اول عید رو بیاین گزارش بدین چقدر میتونین بدرسین!:riz304:

ملیسا

New member
بچه هاا من هیچی نخوندم اخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

بچه ها میاین هماهنگ شیم هر روز برا خودن حداکثر 100 صفحه و حداکثر 9ساعت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی امادس یه رقابت بذاریم از 2یا 3روز دیگه شرو کنیم.ممنون میشم

leila00

New member
ﻣﻠﻴﺴﺎ ﺟﻮﻥ ﻣﻦ 100ﺻﻔﺤﻪ ﻧﻤﻰﺗﻮﻧﻢ ﻭﻟﻰ ﻫﺴﺘﻢ ...ﻣﻦ ﺍﺯ ﻓﺮﺩﺍ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﻰﮐﻨﻢ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻧﻤﻰ ﺩﻭﻧﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﺑﺎﺍﻳﻦ ﺷﺮﺍﻳﻂ ﻧﺎﺑﺴﺎﻣﺎﻥ ﻣﻬﻤﺎﻧﻬﺎ ﻣﻰﺷﻪ ﺧﻮﻧﺪ...

nazanin91

New member
باشه مل ولی تعداد صفحه بستگی داره!!:motat:
من از فردا شروع میکنم:smilies-azardl (113

ملیسا

New member
ممنون بچه ها منم از دست این مهمون بازی ها عاصیم ایشالا تا2روزه اضاع مساعد میشه ما فردا کلا مهمون داریم ولی سعی دارم بخونم . و شبها ساعت 11بیایم برا گزارش هامون ایشالا که بچه ها بیان و رقابت هارو بیشتر کنیم .ممنون عزیزان

capilus

New member
بجه هامنم هستم ازفردا!صفحشو نميدونم!اماساعتشو ميكم:thumbsupsmileyanim:

ملیسا

New member
ولی قول بدیم بعد عید کل 10ساعتو برسیم که مطمئنم بیشتر از 100 صفحه میشه رسوند .موفق باشین عزیزان براتون ارزوی خوشحالی دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا