گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mamai86

New member
من امروز 40 صفحه خوندم + 1 ساعت زبان
2 ساعت هم متن زبان خوندم. بچه ها شماها چیکار کردین؟؟

leila00

New member
آمنه جون
به نظر من از خوابت کم نکن برا درس..عوضش از کارای بی اهمیتت کم کن بجاش درس بخون.
من خودم گاهی خوابم میاد همون لحظه وسط درس میخوابم.1 ساعت تا 1.5 ساعت.بعدش پا میشم میخونم.خسته شدم چرت می زنم ..باز پا شدم میخونم.
از 8 ساعت بیشتر میشه در کل.
اما گاهی هم می بینی خوابم نمیاد با اینکه صبح 8 پا شدم تا 3 شب بیدارم درس میخونم.خودتو ملزم نکن انقد بخوابم. هر موقع خوابت گرفت بخواب.اما بقیه وقتتو درس بخون
امکان نداره روزی 10 ساعت بیشتر بتونی بخوابی که!! 14 ساعت بقیه رو بیشترشو به درس اختصاص بده.
توصیه ی من
سلام ...من هم با نظر شما موافقم اگه کسی بیکار باشه باید 8 ساعت خواب را داشته باشه تا بتونه تمرکز داشته باشه ...موفق باشید..

leila00

New member
سلام لیلا جونم نمی دونم چرا حرفای تو درست تو کامپیوتر من باز نمی شن و به صورت رمز در میایین چند وقتیه که این مشکل رو دارم می دونی باید چیکار کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنی البته فقط نوشته های تو این مشکل رو دارن
سلام fafa joon...احتمالا این متن من را بتونید دریافت کنید ..احتمالا متن هایی را که من از طریق گوشی مینویسم نمی تونید فونتش را بخونید عزیزم لطفا اگه این متن من را دریافت کردید ..به من اطلاع بدید ...موفق و شاد یاشید...

fafajoon

New member
سلام fafa joon...احتمالا این متن من را بتونید دریافت کنید ..احتمالا متن هایی را که من از طریق گوشی مینویسم نمی تونید فونتش را بخونید عزیزم لطفا اگه این متن من را دریافت کردید ..به من اطلاع بدید ...موفق و شاد یاشید...

سلام عزیزم آره الان تونستم این متن رو بخونم پس ظاهراً مشکل همون چیزیه که خودت بهش اشاره کردی

آمنه

New member
سلام بچه ها.من دیروز اصلا خوب نخوندم.یعنی حس میکنم چند روزه سر سری درس میخونم.زبانم خیلی بد پیش میره:14::14::14:
امروز 10 صفحه بارداری میخونم،سعی میکنم لغات 504 تمام کنم،8 صفحه بهداشت و دوره نوزادان.انشالله

mamai86

New member
من چند روز مسافرت بودم.امروز برگشتم
از فردا شروع می کنم باز
پر انرژی تر از قبل:applause:

nazanin91

New member
سلام:riz304:
فردا که نمیشه درسید!از 14 ف!شروع میکنین!!
دیگه کم کم وقتمون داره تموم میشه ها!!مخصوصا اونایی که آزاد دارن!:sdasdasd:
دیگه کمتر از 8-10 ساعت بخونین فایده ای نداره ها!:New (6):
لیلی هم مشکل ورود به سایت داره!صفحه اش مشکل پیدا کرده!وگرنه حسابتونو میرسید!:image170:

mamai86

New member
آره. کمتر از 8 ساعت فایده نداره
فردا از اول شب وقت برا مطالعه داریم که..راحت 4 ساعت میتونم بخونم

mamai86

New member
امروز تا الان 3 ساعت خوندم.
تا بخوابم هم میخوام 2 -3 ساعت دیگه خواهم خوند.
لیلی...آمنه..ملیسا..شماها چیکار کردین؟
کوشین؟

neda*

New member
سلام به همه دوستای جدید و قدیم
سال نو رو به همه شما تبریک میگم و آرزوی سالی پر از موفقیت در همه زمینه های زندگی براتون دارم
امیدوارم همه شما از 14 تا شب کنکور همتتون رو جزم کنید و از این 2ماه و نیم مونده نهایت استفاده رو ببرید مطمئن باشید اگه بخوایین بازم دیر نشده
قرار شده که از این به بعد دوباره ما بیایم و گزارش کار درس خوندنمون رو هر شب تو تاپیک بذاریم تا انگیزه هامون بیشتر بشه و با انرژی بیشتری درس بخونیم
امیدوارم همگی موفق باشیم و در راه موفقیت به هم کمک کنیم فقط باید مراقب باشیم که هر شب قبل خواب بیایم برای دادن گزارش تا وقتمون هدر نشه تو این فرصت باقیمانده وقت طلاست:4d564ad6:

mamai86

New member
من امروز 6 ساعت درس خوندم.1 ساعت و نیم هم متن درک مطلب زبان کار کردم. 2 ساعت هم قبل خواب میخونم.
47 صفحه امروز در کل تونستم بخونم
:wacsmiley:

neda*

New member
سلام به همه امیدوارم همگی از امروزتون خوب استفاده کرده باشید
امروز برای من هم بد نبود اما اونجور که از خودم هم انتظار داشتم نبود متاسفانه بعد یه مدت تعطیلی برگشتن به اون روال خوب درس خوندن سابق 1 _2 روزی وقت میبره امروز من 1فصل بیوشیمی _افصل فیزیولوژی _1 درس زبان و بخش انرژی تغذیه رو هم خوندم
فردا حتما سعی میکنم از امروز بهتر باشم
دوستای خوبم امیدوارم شما هم با انگیزه و با انرژی بخونید
دوستای خوبم اگه تلاش کنید و توی این 2ماه و نیم مونده تمام انرژیتون رو به کار ببرید و از حاشیه ها مثل تماشای تلویزیون و تلفن و اس ام اس و الکی پای اینترنت نشستن کم کنید مطمئن باشید موفق میشید به شرط اینکه بخوایید و به خواستتون عمل کنید من مطمئنم:applause:

mamai86

New member
راس میگی ندا
من خودم باید از ساعتای نت کم کنم. حرفات کاملا درسته
امروز که خوب خوندی دختر..موفق باشی..آفرین بهت

taraneh s

New member
منم امروز 3ساعت تغذیه.2ساعت فیزیو.و1ساعت بیوخوندم.و20 لغت زبان

fafajoon

New member
بچه های علوم پزشکی سلام. آفرین به ندا و ترانه و مامایی86 واسه روز اول عالیه چون به قول ندا به روال قبل برگشتن یکی دو روز وقت می بره منم امروز 1 فصل بیو + 1فصل تغذیه و یه خورده فیزیو خوندم اما زیاد از خودم راضی نیستم ولی بازم بدک نیست. اما انشاالله از فردا باید بکوب بدرسیم تا شب قبل از کنکور همگی آماده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره پس بسم الله!!!!

mamai86

New member
بچه های علوم پزشکی سلام. آفرین به ندا و ترانه و مامایی86 واسه روز اول عالیه چون به قول ندا به روال قبل برگشتن یکی دو روز وقت می بره منم امروز 1 فصل بیو + 1فصل تغذیه و یه خورده فیزیو خوندم اما زیاد از خودم راضی نیستم ولی بازم بدک نیست. اما انشاالله از فردا باید بکوب بدرسیم تا شب قبل از کنکور همگی آماده اید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه آره پس بسم الله!!!!

بسم الله!:applause:

یاسمن

New member
سلام بچه ها خسته نباشین همگی . :ad54ad:
من دیروز وقت دندون پزشکی داشتم همش 5 ساعت تونستم بخونم :(
ولی امروز یه خورده بهتر بود 3 ساعت تغذیه خوندم 3 ساعت بیوشیمی یه فصل هم فیزیولوژی الانم میخوام برم سراغ زبان .
ایشالا که رفته رفته بهتر بخونیمو نتیجه ی خوبی بگیریم :)

sokout

New member
سلام دوستان
عید همه مبارک
منم روی برنامه دارم پیش میرم
روزی حداقل 6 ساعت میخونم

negar91

New member
سلام به همگی :smiliess (8):
بچه ها من امروز صبح و عصر کارورزی بودم دارم از خستگی میمیرم فقط 1 ساعت تغذیه خوندم :wacsmiley: البته از فردا فقط عصرا میرم و صبح واسه درسیدن وقت دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا