گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

leiliyebidel

New member
به به سلااااااااااااااااام ب همه..
میبینم ک تعداد تنبلایی ک نیاز ب کتک دارن زیااااااد شده...:25r30wi:شوخی کردما!ناراحت نشین...خیلی جالبه ک تعداد اعضا زیاد شده!!!همه کامنتای اولو خوندن دیگه؟؟؟این ک هرکی گفت منم هستم باید فقط درس بخونه و این ک هرکی رتبه اش بالاتر از بقیه شه باید همه رو مهمون کنه!!(تو عمرم هیچ وقت ب اندازه ای ک داشتم این حرفو میزدم جدی نبودما!!!این از این...)
ژاوی،فافا جون، 3m،rain bow خیلی خوش اومدین...بله ک میشه بیاید!راستش از اولم این تاپیک وا3 بچه هایی بود ک هم رشته ای هاشون زیاد سر نمیزدن و تک مونده بودن!فک نمیکنید اگه با هم رشته ای های خودتون پیش برید خیلی بازدهی بالاتر باشه؟؟؟؟آخه ما اینجا کاری ب جز هل دادنو تنبیه و تشویق کردن انجام نمیدیم!چون زیاد تو رشته ی همدیگه مهارت نداریم!با این حال ما خییییییییلییییی مهمون نوازیم!قدمتون رو چشم...حالا ک اومدید حسابی باید بخونیدا...
اول از همه من تکلیفمو با ژاوی روشن کنم!رو یونی آزاد حساب میکنمو نمیتونمو از این حرفا نداریم اینجا...همه وا3 سراسری و ی رتبه ی خوب میخونیم!اگه ام نخوای ی توفیق اجباریه!باید بخونی آقا جون...
Rain bow تو هم ک اصن خودم شخصا چکت میکنم...اگه تو ختمی من چهلمم!خیالت راحت من چون خودم اند هر نوع پیچوندنی هستم از دست من نمیتونی در بری...فردا 12 سایتی وا3 گزارش!چون فعلا نمیدونم چ شرایطی داری کمتر از 5 ساعت حق نداری بخونی..
ترانه کجای کاری نگار اصن ی هفته اس درس نمیخونه!!!از من بپرس...بره بیادم مطمئنم اساسی پشتش باد خورده اونوقت دیگه اصلا نمیخونه!!!!!!!!خودت چرا اومدی سک سک کردی رفتی؟؟؟؟پس گزارشت چی شد؟؟؟
نگار تو ک دیگه واقعا روی منم کم کردی!!تا حالا کسیو ندیده بودم ک خودش هیچی نخونه بعد با چماغ بالا سر بقیه وایسه!!!!!100 بار گفتم خودت ک نمیخونی الکی نیا جو بده ک کسی متوجه درس نخوندن خودت نشه!:mad_majidonline:من حواسم ب همه هس!جاااااااااااااان؟؟؟؟؟!!!!با این انگیزه روزا درس میخونی؟؟؟!!! اونوقت دقیقا کدوم روز؟اون کتابای بدبخت ی هفته اس اصن روی تو رو دیدن؟؟؟ینی من لحظه شماری میکنم 12 بهمن بیاد وبره ببینم تو دیگه چ بهونه ای داری!!!آخه یکی نیس بگه کجا راه افتادی ایران گردی؟؟؟اینجور موقع ها پروژه و دفاع چن کیلوئه!مگه نه؟!میخوای بیای منم از درس و زندگی بندازی؟؟ما خونه نیستیم!!!!
:25r30wi:
بعدم دوستم من کی تورو بیرون کردم!!!فقط گفتم بچه های تغذیه خیییییییلیییییی پایه شدن!تو تاپیک تغذیه میتونید خییلییییی ب هم کمک کنید..این ک خیلی خوبه...
بچه ها میشه ی خواهش خیلی خیلی کوچولو کنم؟لطفا اگه میشه اینجا فقط بحثای مربوط ب تاپیک کنید!(منظورم بحثای تخصصیه ی رشتتونه!)اگه ام نمیشه ک هیچی!راحت باشید...
:smilies:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
باسی من در حد فضا تو نخ تو یکی اما!!!بشین بدرس دیگه دختر!مگه تو آزمون وزارت علومم نداری؟؟؟چرا درس نمیخونی؟:eek:t0837h0nn8zfqu8ultمن ب تو چی بگم هان؟؟؟؟خب سرما خورده باشی،سعی کن زود خوب شی وگرنه اگه سرماخوردگیت آنفلوآنزای مرغی ام شه مجبورت میکنیم ک بخونی...چ جریمه ای واست بزاررررررررم؟؟؟آها...این جوری نمیشه من باید شخصا کنترلت کنم!تا2 روز گوشیتو خاموش میکنی!فقط درس...وای ب حالت در هر ساعت شبانه روز ک زنگیدم صدای بوق بشنوم...

RBC تو دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟من ب تو خیلی امید دارما دوستم...چرا نخوندی هان؟:New (6):چون قول دادی جبران کنی تنبیه بدنیت نمیکنم ولی باید جریمه شی!از اون جایی ک جریمه ی دفعه ی قبلتم انجام ندادی دو برابر میشه!تا 4 روز علاوه بر این ک حق نداری تو هیچ تاپیکی کامنت بذاری،تو پروفایل هیچ کاربری ام پیام نمیذاری!فقط تنها جایی ک ببینم اسمت هس همین تاپیک خودمونه اونم وا3 گزارش و هرشب..کمتر از 8 ساعت خوندی نمیای!و چون باید هرشب بیای مجبوری ک 8 ساعتو بخونی...

آفرین نگین!چون صداقت داشتی و جبران کردی دعوات نمیکنم!خوب ادامه بده...
ندا جونی تو ک دیگه یکه تاز شدی دوستم...واقعا انگیزه و تلاشت تحسین برانگیزه...آفرین..مطمئنم ک با ی رتبه ی عالی قبول میشی عسیسم...:a2d3:

حالا خودم...من دیروز اومدم گزارش بدم ولی نمیدونم چی شد صفه پوکید!دیگه هرچی ترای کردم باز نشد!!!منم همه ی برناممو انجام دادم،8 ساعت خوندم!
تازه انقد انرژی گرفتم ک دیگه خوابم نبرد!صبم باز زبان خوندم..(باید اعتراف کنم این روزای شیرینیه ک تا حالا تو زندگیم تجربه نکرده بودم!!!)خیلی توپم...:4d564ad6:
میگم تا حالا کسی از درس خوندن ک نمرده؟هان؟؟
چن روز پیش اول یکی از کتابام چشم ب ی جمله ای افتاد ک پارسال نوشته بودم،این بود:
امروز روز آنست ک فراموش کنی آنچه ک بودی!
استواری گام هایت صلابت عقاب ها را حقیر جلوه خواهد داد...!
برخیز...دوباره بیآغاز...
(حالا ی کم اون قسمت عقاباش خنده داره :)) ولی کلا جمله ی تاثیر گذاریه)
درس بخوووووووونیییییییییییید بچه ها!این روزا دیگه برنمیگرده ها..ب خدا هنوزم دیر نیس!(اگه با انگیزه شروع کنید)
آخه ما قبول نشیم پس کی قراره قبول شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

fafajoon

New member
بچه ها کسی سایتی رو میشناسه که کتابایی که نگار بهم معرفی کرده رو بتونم ازش تهیه کنم آخه تو کتابفروشی های شهر ما نیستن مخصوصا اون تست تغذیه خیلی بهش احتیاج دارم خوشحال میشم کسی راهنماییم کنه از همتون ممنون

آخرین ویرایش:

fafajoon

New member
:
کتاب تست تغذیه iqb خوبه چون واسه هر فصل تست داره . نویسنده 2E چند نفرن اما زیر نظر دکتر علی روحانیه. کتابای 2E درس تغذیه و بیوشیمی هم داره من نخوندمشون اما دوستام که خوندن میگن خوبه

نگار اگه میتونی انتشارات دقیق این کتابا رو به همراه نویسنده هاشون برام بذار آخه خیلی بهشون احتیاج دارم ممنون دوس جون
راستی سفرت خوش گذره مراقب خودت باش و حسابی صفا کن عجیجم:smiliess (1)::25r30wi:

آخرین ویرایش:

nazaninsh

New member
سلام منم می خوام با شما درس بخونم کسی می تونه به من بگه از سایت چه طوری هم رشته ای پیدا کنم؟

sokout

New member
سلام
چرا رسایت این شکلی باز میشه؟
این چند روز که نبودم دختر خوبی بودم
ولی از 3 ساعت بیشتر نشد)-:

bacillus.bs

New member
نههههههههههههههههههههههههههه منو دعوا نکنیدددددددددد از این به بعد می خونم قول قول میدم

nazanin91

New member
سلام من امروز 6ساعت درس خوندم تکنولوژی قند با اصول طراحی کارخانجات خوندم

fafajoon

New member
سلام بچه ها من امروز از کراوس شروع کردم و خلاصه برداری کردم فقط ببخشید چون 3صفحه خوندم
فقط اگه کسی میتونه کمکم کنه و یه سایت بهم معرفی کنه واسه خریدن کتابای 2eفیزیولوژی و لزگی و رضازاده وتست iqb تغذیه آخه خیلی بهشون احتیاج دارم توروخدا کمک کنین مر30 دوستای خوبم
:p7977cujr38iyymsu8:

RBC!

New member
نگاری تنبیه م کرده بود 10 ساعت بخونم امروز..
onion076.gif

خوندم
ایمونولوژی
بیوشیمی + تست
و زبان

دیگه چشام باز نمیشه..
choked.gif

فردا بیشتر از 8 ساعت نمی خونم
onion030.gif

neda*

New member
سلام ....منم برنامه امروزم را تقریبا انجام دادم مونده 3 ص دیگه از بیووشیمی و مرور بیوشیمی....لیلی جونم ممنون خانومی از دلگرمیهات اما به قول خودت انشاالله همه باهم این طوری بیشتر میچسبه ......بچه ها لیلی راست میگه اصلا دیر نیست حتی از همین الان هم با انگیزه و تلاش شروع کنید مطمئن باشید موفق میشید اما دیگه دست بجومبونید ...دیرتر بشه اونوقت:14::ad54ad:

neda*

New member
برنامه فردا مرور بیوشیمی هایی که تا اینجا خوندم +10 لغت زبان :riz513:

xavi

New member
لیلی جون ممنونم

راستش من یه سوالی داشتم اینکه شماها چجوری میتونین روزی 20صفحه از هردرسی بخونین؟:33:
من خیلی کند پیش میرم البته ساعت مطالعم هم کمه که قول میدم زیادش کنم ولی من خیلی که تلاش بکنم و مثلا 8ساعت مطالعه داشته باشم بتونم روزی 5ص میکروب و 5ص بیوشیمی بخونم +10لغت
(راهنمایی کنین ممنون میشم)
واما گزارش امروزم:
امروز با عرض شرمندگی 3ساعت و 45دقیقه درس خوندم
بیوشیمی:2صفحه +خلاصه نویسی مطالب+مرور روز قبل
میکروب:1ص+خلاصه نویسی+مرور چندصفحه از فصل 2

میدونم امارم وحشتناک پایینه ولی خب...........
الانم میخوام برم زبان بخونم

neda*

New member
سلام بچه ها من امروز از کراوس شروع کردم و خلاصه برداری کردم فقط ببخشید چون 3صفحه خوندم
فقط اگه کسی میتونه کمکم کنه و یه سایت بهم معرفی کنه واسه خریدن کتابای 2eفیزیولوژی و لزگی و رضازاده وتست iqb تغذیه آخه خیلی بهشون احتیاج دارم توروخدا کمک کنین مر30 دوستای خوبم
:p7977cujr38iyymsu8:
فافاجون سلام من کتاب iqb رو دارم اولش نوشته که با هماهنگی از طریق تلفن میتونی با پست کتاب رو دریافت کنی ....شماره تلفن:66906725 و 66568621 ناشر 2e هم فکر کنم نشر کتاب میر باشه شماره تلفن: 66966585 امیدوارم به دردت بخوره

leiliyebidel

New member
سلااااااااااااااااام
بچه ها منم همه ی برناممو انجام دادم...:4d564ad6:ببخشید ک نتونستم ساعت 12 بیام!باید خبر میدادم شرمنده!ولی فردا حتما حتما وا3 تنبیه آنلاین خدمت میرسم...:))
آفرین ب همه...
سکوت خیلی دختر خوبی شدی دوس جون!من ب تو افتخار میکنم...ولی دفعه ی آخرت باشه عدد3 رو ازت بشنوما!!!!!!4 ساعت میخونی ی کلام!

Rbc خیلی گلی دوستم...آفرین ک تنبیهتو جدی میگیری...فقط باید برم چک کنم ببینم جای خاصی کامنت نذاشته باشی!همینجوری ادامه بده موفق میشی،میدونی ک قضیه ی حس و اینا..:smiliess (3):

آفرین ژاوی خیلی خوب شروع کردی از نظر برنامه ریزی ولی نچ!!! ی ربعش کمه!!!!!!!چراااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو این تاپیک کمتر از 4 ساعت نداریم!اونم نه وا3 همه!فقط وا3 سکوت و لیلا ک شاغلن!با این حال چون روز اول گزارشت بوده میپذیریم!خب اینقد مطالعه تو این همه ساعت فقط ی دلیل داره درگیری ذهنیییییییی!!!ی جا تو همین تاپیک نوشتم ک باهاش چیکار کنی!(ب جون خودم دیگه حال ندارم بنویسم!!!!!)
جاااااااااااان؟؟؟؟؟؟؟!!!!!2 صفه بیوشیمی 1 صفه میکروب اونوقت؟؟؟؟؟ :smiliess (15): چ خوبم آب و تابش دادی وا3 خودت!بعلاوه ی خلاصه نویسی بعلاوه ی مرور!!!!!!!!
خیلیییییییییییییی کمه خیییییییلیییییی!!!!!نشدااا!باید تو ی ساعت حداقل 10 صفه بخونی!و از درسی ک خیلی دشواره دیگه خیلی کمه کمش 5 صفه!
برنامه ریزی کن ک مثلا هر درسی رو تا کی میخوای تموم کنی،بعد حساب کن تا اون تاریخ چن روز مونده،بعد حساب کن هر روز یا 1روز در میون(بسته ب برنامه ریزیت) چن صفه از هرکدوم میشه!اولا خودتو باید مجاب کنی ک مثلا امروز ک میخوای 4 ساعت بخونی اگه درسات بیوشیمی و میکروبو زبانه!1 ساعت زبان 15 تا لغت!(روزی 1ساعت کافیه فک کنم)بیوشیمی و میکروبو بقیه ی درساتم بسته ب ضریبشون باید وقت بذاری!حالا مثلا اگه ضریب این دوتا مشابهه 1.5 ساعت وا3 هرکدوم!(تازه این در شرایطیه ک از هرکدوم ب ی اندازه خونده باشی!اگه بیوشیمی رو عقب تری باید وا3 اون بیشتر وقت بذاری مثلا 2 ساعت بیوشیمی و 1 ساعت میکروب!(امیدوارم زیاد پیچیده نگفته باشم!) در ثانی حتما باید وا3 خودت قانون بذاری ک توی 1ساعتی ک تعیین کردی چن صفه میخوای بخونی؟(هرچی رسیدم نداریم!)اگه هدف داشته باشی سعی میکنی ک خودتو برسونی بش فکرای الکی ام نمیان سراغت!چون هی یادت می افته ک داره زمانت تموم میشه و چن صفه دیگه ات مونده!امیدوارم فردا دست پر بیای...موفق باشی

باسی قول دادیااااااااا!این تو بمیری دیگه از اون تو بمیریا نیستاااااا!آفرین دوست خوبم بشین بخون...خوب بخون..تو میتونی عزیزم..

فافا جون شما وا3 این 3 صفه دقیقا چقد وقت گذاشتی عزیزم؟؟چیییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!کل روز همش 3 صفه؟؟؟؟؟!!!!!! :13: داغووووووونههههههههه!!
بیشترش باید بکنی...فردا دست پر بیا!

ندای عسیسم تو هم ک دیگه ترکوندی ب جون خودم..آفریییییییییییین!فک کنم آرزوی کتک خوردنتو ب دلمون بذاری...:))

خوش اومدی نازنین جان؛بسم الله...
برنامه ی فردام:دوره ی ی فصل لانگمن،30تا لغت زبان،20 صفه ویلی(خدا ب دادم برسه با این فصل هایپرتانسیون!)5 صفه نلسون=8 ساعت اگه خدا بخواد..
موفق باشید همگی...

آخرین ویرایش:

fafajoon

New member
سلام لیلی جون ببخشید واسه دیروز حالم گرفته بود که کتابای 2eو لگزی و رضازاده و ipqتغذیه رو ندارم دستو دلم به درس خوندن نمی رفت سعی میکنم امروز جبرانش کنم فقط اگه میتونی کمکم کن این کتابا رو تهیه کنم البته
تونستم کتاب لگزی و 2eفیزیو رو توی اینترنت سفارش بدم :4d564ad6:

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
سلام لیلی جون ببخشید واسه دیروز حالم گرفته بود که کتابای 2eو لگزی و رضازاده و ipqتغذیه رو ندارم دستو دلم به درس خوندن نمی رفت سعی میکنم امروز جبرانش کنم فقط اگه میتونی کمکم کن این کتابا رو تهیه کنم البته
تونستم کتاب لگزی و 2eفیزیو رو توی اینترنت سفارش بدم :4d564ad6:

خب خدا رو شکر...دوس جون با همینایی ک داری شروع کن خدا بزرگه؛مطمئنم ک کارت درس میشه..:tsimuzpzwoap1t9y3o7
ولی دیگه نبینم تریپ غم بیایا!!!دفعه ی آخرت باشه..!:mad_majidonline:اینجا همه باید سرخوش باشن تا جون درس خوندن داشته باشن!
ایشالا امشب توپس توپس بیای..:riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا