گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

amirblau

New member
خسته نباشید ... دلم تنگ شده واسه این اضطراب و استرس ... اوف چه کیفی میده !!! این روزا خیلی قشنگه دلم تنگ شده واسه پارسال . منم پارسال درگیر این رتبه و تخمین و اینا بودم . موفق باشید
بابک منو یادته؟شما رتبه 1 علوم بهداشتی شده بودی؟علوم بهداشتی خوبه؟

mehrshad.namdar

New member
مقدار انرژی میشه 1750 .
تو رژیم کتوژنیک چربی کربو و پرو میشه 40.40 20
مقدار پروتین میشه 87
نسبت 1 به 4 میشه 21.
من اینجوری حساب کردم.

setare88

New member
سلام به همگی .کسی میدونی برای دانشگاه اهواز در حد چه رتبه ای قبول میشن

Faridma8

New member
من علیرغم اینکه نتونسته بودم بخونم..ولی از درصدهای بیوشیمی و فیزیولوژی راضیم...تغذیه و زبان رو هم اصلا نتونسته بودم بخونم

بابک 1359

New member
بابک منو یادته؟شما رتبه 1 علوم بهداشتی شده بودی؟علوم بهداشتی خوبه؟

سلام آره بابا یادمه . زبانت فول بود فینگلیش مینوشتی پارسال . علوم بهداشتی هم خوبه سلام میرسونه !!:ad54ad:

من دوس دارم این گرایش رو . پشیمون هم نشدم . بیشتر مباحث تغذیه در جامعه است .

amirblau

New member
سلام آره بابا یادمه . زبانت فول بود فینگلیش مینوشتی پارسال . علوم بهداشتی هم خوبه سلام میرسونه !!:ad54ad:

به سلامتی امیدوارم دکتری قبول شی

amirblau

New member

راستی سوالای امسال رو دیدی؟به نظرت نسبت به سال قبل سطحش چه جوری بد؟میانگین درسا چه قدر بشه چی کجا قبول میشیم؟

بابک 1359

New member
راستی سوالای امسال رو دیدی؟به نظرت نسبت به سال قبل سطحش چه جوری بد؟میانگین درسا چه قدر بشه چی کجا قبول میشیم؟

سلام آره سوالارو دیدم . سختی و آسونیش دیگه بستگی به مقدار خوندن داره . در مورد درصدا هم نمیدونم والا ... الان تو ک ل ا س ما با میانگین 50 هم نشستن .
بستگی به رتبه های بالا هم داره خوب . پارسال مثلا 3 تا رتبه تک رقمی علوم بهداشتی اصفهان رو زده بودن .

amirblau

New member
سلام آره سوالارو دیدم . سختی و آسونیش دیگه بستگی به مقدار خوندن داره . در مورد درصدا هم نمیدونم والا ... الان تو ک ل ا س ما با میانگین 50 هم نشستن .
بستگی به رتبه های بالا هم داره خوب . پارسال مثلا 3 تا رتبه تک رقمی علوم بهداشتی اصفهان رو زده بودن .
o,f fvhd ug,l
برای علوم تغذیه تهران میانگین هر سال چه قدر بود؟

ham.ad

New member
سلام دوستان.به نظر من تمام سوالات اسون تر از پارسال بود .
من که خودم خیلی نا امیدم.اگه یادتون باشه پارسال بعد از اینکه حقمون رو خوردند تو یکی از تاپیکها تصمیم گرفتیم که دوباره یا علی بگیم و حتی اگه ظرفیت ها یک نفر بشه قبول شیم.ولی نمیدونم چه مصلحت و حکمتی تو کار خدا هست که از مهر ماه پدرم دچار سرطان متاستاتیک شد و دقیقا یک هفته قبل از امتحان از دستش دادم.:dadad4: روز امتحان هم ساعت 6 صبح راه افتادم به سمت مرکز استانمون که برم ولی ماشینم خراب شد!!! و یه مسیر سه ساعته رو هفت ساعت !!! تو راه بودم.بعدش هم گیج و خواب الود سر جلسه نشستم و...
ببخشید میدونم که اینجا جای این صحبتها نبود و ببخشید اگه ناراحتتون کردم ولی احساس میکنم هیچکی مثل شما دوستای خوبم نمیتونه حال منو درک کنه و به همین خاطر براتون درد و دل کردم .

اما : بازم همون اعتقاد قبلی رو دارم که "خدا بهترینه و بهترین ها رو برای ما میخواد " پس توکل بر خودت ای خدای بزرگ و دوست داشتنی .
همه تون رو دوست دارم و از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای همه تون دارم.
:riz304::riz304:

profsor

New member
سلام کسی اطلاع داره سوالات کنکور رو از چه سایتی میشه دانلود کرد؟ :/

feri

New member
دوستان سلاممممم ... سوالای کنکور آزاد رو دیدیننننننن؟؟؟؟ چرا این مدلی بودددد؟؟؟؟ :21:

mehrshad.namdar

New member
سلام دوستان.
برای اینکه ببینید قبول میشید یا نه این محاسبه رو انجام بدید
هر درس رو در ضریبش ضرب کنید و با هم جمع کنید. مجموع اعداد رو بر تعداد شرکت کننده ها تقسیم کنید و عدد بدست اومده رو در 1000 ضرب کنید. افرادی که بالای 240 هستن شانس قبولی شون زیاده. هر چی بالاتر شانس قبولی متناسب با اون بیشتر.
اگر تعداد شرکت کننده ها رو نمی دونید از مجموع تعداد شرکت کننده ها سالهای قبل میانگین بگیرید . تو نت می تونید تعداد شرکت کننده ها رو سرچ کنید.
میتونه تخمین بزنه شانس قبولیتون رو. هر چند صد در صد نیست اما میتونه مفید باشه براتون
عدد 240 برای رشته های مختلف متفاته. مثلا برای بیوشیمی حدود 210 و ...

آخرین ویرایش:

mehrshad.namdar

New member
سلام
تغذیه بین 40 تا 45
زبان 63
بیوشیمی 85
فیزیو 41
امکان قبولی هست؟
ممثلا در مورد ایشون نمره بدست اومده 223 میشه. شانس قبولی در سراسری کم ولی بین الملل با رتبه حدود 140 تا 180 در شهرهایی مثل تبریز می تونن قبول بشن. مشکل تغذیه پایینی هست که زدن.
این محاسبه با فرض 2500 شرکت کننده بوده .

mehrshad.namdar

New member
سلام درصدهای من :
تغذیه بین 40_45
بیوشیمی 64
زبان 58
فیزیو 46
من که امیدی ندارم !
یا در مورد ایشون نمره 206 میشه. شانس قبولی شون کمی کم میشه. انشا الله که قبول بشن. ولی احتمالا رتبه بالای 200 میشن. بین 250 تا 180 احتمالا . به فرض اینکه تعداد شرکت کننده ها 2500 باشه. و تغذیه 45 در نظر بگیریم

feri

New member
مرسی از اینکه زحمت محاسبه رو کشیدید .. ولی بستگی به تراز درسها هم داره دیگه درسته ؟؟؟

feri

New member
سلام مگه چه مدلی بود،?به نظر من سخت بود

خب منم نگفتم آسون بود ! ... طرز طرح سوال کاملا با سراسری فرق داشت .... درسها تفکیک نشده بود ... از یکسری مباحث مهم اصلا سوال نیومده بود و و و

بالا