گردهمایی بچه های تغذیه بعد از کنکور ارشد 94(آزمون چطور بود؟)

amir azimi

New member
کارنامه پارسال علوم بهداشتی در تغذیه رو کسی داره ؟ ما که از تغذیه نا امید شدیم .میخام ببینم اونجا جای امید دارم یا نه؟

mehrshad.namdar

New member
مرسی .. ولی فکر نمیکنم این درصد خوبی باشه چون اکثرا میگفتن راحت بوده ... من در حدی که خوندم خوب زدم ... دکتر احسانی رو خوندم

سالی که بگن سوالاش راحت بوده باید بیشتر نگران شد به نظرم :) درصد هاتون خوب بوده. اگه فیزیو و بیو هم در همین رنج زده باشید صد در صد قبول میشید انشا الله.

feri

New member
اصلا به اینکه قبول میشید یا نه فکر نکنید .. اگه امتحان آزاد هم شرکت کردین یک هفته دیگه تلاش کنید ... پارسال کلی تخمین رتبه انجام دادم اما اصلا شبیه رتبه اصلیم نبود .. هر سال فرق میکنه .... به هر حال مهم تلاش کردن هست ...

pioneerman72

New member
من تغذیه رو چک کردم شما ها هم نگاه کنید فکر کنم جواب سوال 6 که این سایت زده اشتباه باشه به نظر اندورفین ها ست .. بچه ها من تغذیه بد زدم !!!!! :33:
نه جوابش گزینه1بودnpy/فصل تنظیم وزن رو بخونید اونجا هست

amir azimi

New member
اقا کسی جواب مارو نمیده ؟؟
واسه علوم بهداشتی در تغذیه حدودا درصدامون باید چطوری باشه ؟ حدودا ها

mehrshad.namdar

New member
میتونم لطفا سوالتون رو با سوال جواب بدم؟برای شهید بهشتی یا دانشگاه تهران با تغذیه 56% .اون 3 تای دیگه چند باید بزنیم؟

اگه منظورتون علوم تغذیه هست. با تغذیه 56 باید بقیه رو 75 به بالا زده باشید حداقل. ولی برای علوم بهداشتی در تغذیه همون 60 کفایت می کنه. یکی از دوستان که یزد علوم بهداشتی می خوندند گفتن متوسط درسها 53 زدن و یزد قبول شدن!

amirblau

New member
اگه منظورتون علوم تغذیه هست. با تغذیه 56 باید بقیه رو 75 به بالا زده باشید حداقل. ولی برای علوم بهداشتی در تغذیه همون 60 کفایت می کنه. یکی از دوستان که یزد علوم بهداشتی می خوندند گفتن متوسط درسها 53 زدن و یزد قبول شدن!
اگه اینطور که میگید باشه یعنی میانگن 4 درس میشه 67.40% ...کارنامه یکی از قبولی های 92 هست دانشگاه ایران...ببینید...میانگین 59% زده

بالا