کی کجا قبول شده؟با کی هم دانشگاهی شدید؟

am-ml

New member
به همتون تبریک می گم ؛امیدوارم موفق باشین.
انشالله این تازه شروع موفقیت هاتون باشه.

setayesh71

New member
در مورد اصفهانیااا چی فک میکنین :riz304:مطمیین باشین بهترین و لوکس ترین رستوران دعوتتون میکنن......:thanks:

لیل تو شام اصفهان هم میتونی با امین شریک بشیا ..
منم خورام خیلی کمه !

- - - Updated - - -

اقامیگند شهید بهشتی خوابگاه نمیده من تو ذوقم خورد چون راحت میتونستم اصفهان استان خودم قبول شم دپرسم

حقته . تا تو باشی وطن خودتو نفروشی !!!

setayesh71

New member
خداییش من رشته خودمو اصفهان داشت اما حیفه تهران قبول نشیم یکی دیگه از بچه های همکلاسی ایندم هم اصفهانی هستش
انشاله که همه موفق باشن

ولی خیلیا میگن گروه ایمنی اصفهان قوی تر از تهرانه

آخرین ویرایش:

taksetareh

New member
بچه ها به هم تبریک میگم تبریک صمیمانه من را بپذرید و مرا در لیست شیرینی خود قرار دهید

midss

New member
منم اصفهاییم و انتخاب اولم تربیت مدرس قبول شدم یکم نگرانم ومیگم کاش اصفهان رو اول انتخاب کرده بودم

marzieh dastjerd

New member
منم اصفهاییم و انتخاب اولم تربیت مدرس قبول شدم یکم نگرانم ومیگم کاش اصفهان رو اول انتخاب کرده بودم

اقا من کلی افتخار کردم به اصفهانی بودنما. همتون مایه ی افتخارمونید عزیزان. ایشالا دکتری تون رو ببینیم. همیشه برای همه تون دعا میکنم که همیشه در پناه خدا موفق و سلامت باشید.

parsa90

New member
ایمونو کرمانشاه

ماهم شام دعوت هستیم دیگه بچه های پایتخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

setayesh71

New member
اقا من کلی افتخار کردم به اصفهانی بودنما. همتون مایه ی افتخارمونید عزیزان. ایشالا دکتری تون رو ببینیم. همیشه برای همه تون دعا میکنم که همیشه در پناه خدا موفق و سلامت باشید.

آفرین . منم دارم به اصفهانیا و اصفهانی بودنم می بالللللللللم .
برای منم دعا کنین سال 94 !!!!

f-mk

New member
عاقا ینی هیچکی دانشگاه تهران-بهداشت نمیاد با من همکلاسی بشه انشاالله؟:dadad4:

shiva3322

New member
بااااااااابا ماشالا اصفهان ترکونده:ad54ad:

تبریک صمیمانه به همه ی دوستان:thanks:
تبریز نبووووود؟؟
منم تبریز قبولیدم انتخاب اولم بود..کارشناسی تهران بودم گفتم دیگه جامو بدم به دوستان:smiliess (3):

بالا