کی کجا قبول شده؟با کی هم دانشگاهی شدید؟

leylii

New member
آره امین راست میگه کادو یادتون نره آقا صابر..........:riz481::riz481:

bahramian0935

New member
تبریک به همه ی اونایی که قبول شدید. به خصوص اونایی که اهواز قبول شدید پاییز میاید پیش خودم .:smilies-azardl (113( البته الان تو منزل، کرج، هستم)
ببینم هماتویی ها کجا هستند؟؟؟؟ :riz304:

اقامیگند شهید بهشتی خوابگاه نمیده من تو ذوقم خورد چون راحت میتونستم اصفهان استان خودم قبول شم دپرسم

arshad246

New member
تبریک به همه ی اونایی که قبول شدید. به خصوص اونایی که اهواز قبول شدید پاییز میاید پیش خودم .:smilies-azardl (113( البته الان تو منزل، کرج، هستم)
ببینم هماتویی ها کجا هستند؟؟؟؟ :riz304:
ممنونیم
من از این بیشتر خوشحالم باز بر میگردم دانشگای خودم پیش استادای عزیزم که باشون رفیقم:riz304:

tooran.b

New member
بابا اصفهانی ها که همه تهران قبول شدن .... مبارکه لیلی خانم !
امین براا شام شریک پیدا کردی...!

منم به همه قبول شده ها تبریک میگم مخصوصا به اصفهانی ها و همکلاسی ها و بعد هم هم رشته ای های خودم
منم اصفهانی هستم
بهداشت و ایمنی مواد غذایی تهران قبول شدم

bioelectric

New member
منم به همه قبول شده ها تبریک میگم مخصوصا به اصفهانی ها و همکلاسی ها و بعد هم هم رشته ای های خودم
منم اصفهانی هستم
بهداشت و ایمنی مواد غذایی تهران قبول شدم

به به به
خوشم میاد که ما بچه های اصفهان همه دانشگاههای تهران را از همه نوع رشته ای قبول شدیم و طبیعتا رتبه های برتر کنکور بودیم

tooran.b

New member
به به به
خوشم میاد که ما بچه های اصفهان همه دانشگاههای تهران را از همه نوع رشته ای قبول شدیم و طبیعتا رتبه های برتر کنکور بودیم
خداییش من رشته خودمو اصفهان داشت اما حیفه تهران قبول نشیم یکی دیگه از بچه های همکلاسی ایندم هم اصفهانی هستش
انشاله که همه موفق باشن

saharandishe

New member
اقامیگند شهید بهشتی خوابگاه نمیده من تو ذوقم خورد چون راحت میتونستم اصفهان استان خودم قبول شم دپرسم

چراخوابگاه میده،فقط یکم اذیت میشین،میگن که ماتعهدندادیم خوابگابدیم ولی اگه شمااصرارکنید بعدازاسکان بچه های کارشناسی بقیه ظرفیت رواختصاص میدن به ارشدودکتری ها،مخصوصااگه ازشهرستانهای دورترهم باشیدکه راحت تر،شایدیک ترم تونمازخونه و...نگه دارنتون،ولی می ارزه،فقط زیادبریدوبیاین که ازدستتون خسته بشن زودتربه کارتون رسیدگی کنن،کوتاه نیایید.

yasmina

New member
سلام بر قبول شدگان . من یزد قبول شدم .
خوشحالم چون قبول شدم .
ناراحتم چون تو شهر خودم قبول نشدم.

kahookahoo

New member
سلام بچه ها تبریک ب همتون:thanks::thanks::thanks:
ینی میشه ساله بعد منم بیام بگم کجا قبول شدم؟؟؟؟:sadsmiley:

leyla-h

New member
تبریک به همه ، مطمئنم منم سال بعد برای دکترای تولیدمثل قبول میشم امسال که نمیشه شرکت کنم :a2d3:

marjan_h67

New member
کسی ژنتیک یزد-علوم نیست اینجا؟؟؟؟؟:smilies:
من تو ی سایت دیگه 3 تا از همکلاسیامو پیدا کردم!!!!
:smiliess (3):

بالا