کلوب بچه های علوم آزمایشگاهی

homai

New member
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید
قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید
ملک‌الشعرای بهار

TUMS

Well-known member
سلام
بچه های علوم آزمایشگاهی یه خواهشی دارم اینم اینکه هر کی براش امکانش هست پاورپوینت های درس ایمنی که اساتید تدریس کردن برای من بفرسته هر کی میتونه بفرسته بهم پ.خ بده تا ایمیلم را بهش بدم برام بفرسته ممنون
پیشاپیش ممنونم

:riz304::riz304:

homai

New member
سلام
بچه های علوم آزمایشگاهی یه خواهشی دارم اینم اینکه هر کی براش امکانش هست پاورپوینت های درس ایمنی که اساتید تدریس کردن برای من بفرسته هر کی میتونه بفرسته بهم پ.خ بده تا ایمیلم را بهش بدم برام بفرسته ممنون
پیشاپیش ممنونم

با سلام :استاد ما بر داشته همان های قرون وسطاییش را پاور کرده که به مفت نمی ارزد

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
Final2.jpg

ROJO

New member
سلام 2تا سوال دارم دوستان

1.این درسته که تا طرحتو نگذروندی نمیتونی ازمون دکترا شرکت کنی?
2.اگه کسی طرحشو بعد از کارشناسی نگذرونه و بخواد بعد از کارشناسی ارشد بگذرونه ،مدت طرح بیشتر میشه برای یه کارشناس ارشد یا نه?

Tarsa

New member
man vezarat khone porsidam goft hanoz 2 sale hata ba arshad
ama azmono nemidonam asan ma;om nis:O

ROJO

New member
ترسا جان اینو ببین قسمتی از دفترچه ی 92ه

- فارغ التحصيلان مقطع كارشناسي ارشد:
-چنانچه رشته تحصيلي هر سه مقطع ( كارداني ،كارشناسي و كارشناسي ارشد) در رديف رشته هاي مازاد بر
نياز وزارت متبوع باشند منعي جهت شركت در آزمون را ندارند.
-چنانچه رشته تحصيلي در يكي از مقاطع (اعم از كارداني،كارشناسي،كارشناسي ارشد) در رديف رشته های مورد نياز وزارت متبوع باشند جهت شركت در آزمون مذكور مي بايست وضعيت خدمت طرح نيروي انساني را به يكي
از صور زير مشخص نمايند:
الف- ارائه گواهي پايان طرح در مقطع انجام شده
ب- ارائه گواهي معافيت از خدمات موضوع قانون خدمت پزشكان و پيرا پزشكان در خصوص رشته هاي تحصيلي كه
مورد نياز وزارت متبوع مي باشند.(در مقاطع تحصيلي مربوطه)
- رشته هاي مورد نياز وزارت متبوع عبارتند از: پزشك- دندانپزشك- داروساز -پرستار- اطاق عمل-هوشبري-راديولوژي -فوريتهاي پزشكي- بهداشت دهان–علوم آزمايشگاهي- پرستاري دندانپزشكي

تبصره 1: كليه فارغ التحصيلاني كه درحال انجام خدمات مربوط به قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان مي باشند، چنانچه تا شروع دوره ی phd
خدمات مربوط به قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان را به اتمام برسانند مجاز به شرکت در ازمون بوده و درصورت قبولی ادامه تحصیل انها بلامانع است.

تسنيم

New member
با سلام و عرض ادب :smiliess (4):

دوستان تاپ گرايشهاي ارشد علوم آزمايشگاهي چيست؟

ژنتيك انساني؟ ايمونو؟ هماتو؟؟؟

كدام؟

Tarsa

New member
آره منم اینو دیدم اما هرکی یچی میگه به من گفتن که میخوای بخون برای دکترا قبول شی شاید گیر ندن اما من خودم فعلا که میخوام طرحو برم یا سال اول امتحان ندم

تسنیم جان به علاقس مخصوصا الان که شرکت کننده و متقاضی زیاده باید ببینی تو چه رشته ای خلاقیت داری یا دوست داری کارکنی

bahar9368

New member
سلام
یکی از بچه های ترم اخری ما کنکور دکترا داد .در حالی که هنوز طرح نرفته.
میگه به عنوان دانشجوی سال اخر میشه شرکت کرد حتی اگه طرح نرفته باشی.:riz513:

aaram

New member
سلام 2تا سوال دارم دوستان

1.این درسته که تا طرحتو نگذروندی نمیتونی ازمون دکترا شرکت کنی?
2.اگه کسی طرحشو بعد از کارشناسی نگذرونه و بخواد بعد از کارشناسی ارشد بگذرونه ،مدت طرح بیشتر میشه برای یه کارشناس ارشد یا نه?

salam
1. sale aval k hanuz fareqotahsil nashodi (yani terme akhar bashi) mitoni sherkat koni...ama be mahze fareqotahsili dg nemitoni sherkat koni ta tarheto beri!!!
2. baraye arshad dg tarh nadare va ziad nemishe...ama agar kardani b karshenasi olom budin,,baraye kardani 1 sal va baraye karshenasi ham 1 sal hast k majoman 2 sal bayad tarh begzaronid,,,karshenasie peyvaste ham k 2 sale modate tarhesh vali arshad tarh nadare,,,

آخرین ویرایش:

love virology

New member
بچه هاااااااااااا در ثبت نام گفته فرم برای طرح بفرستید چه فرمی باید بفرسته ترم اخر هستش / برای دوستم میخام علوم ازمایشگاهی

Eli00

New member
سلام دوستان، سوال داشتم ازتون!! من ميخوام واسه ازمون كارداني به كارشناسي ،علوم ازمايشگاهي بخونم!! ميخواستم بدونم امكان پذير قبولي؟؟ چه ترازي و رتبه اي لازم واسه قبولي تو تهران!!؟؟؟ ممنون ميشم كمكم كنيد

ارشد 94

New member
به نام خدا
بچه های علوم آزمایشگاهی! ما برای قانون طرح اجباری و اینکه با این قانون جلوی بچه های علوم آز برای شرکت توی کنکور ارشد گرفته میشه ،همین طور برای امتحان امسال و تعداد سوالات نامعقول برای درسای اختصاصی هر رشته داریم اعتراض می کنیم، ، تا حالا خیلی ها به ما ملحق شدند و نامه های اعتراضی تهیه شده رو امضا کردن ولی مطمئنا کمه و به امضاهای بیشتری برای تغییر دادنش نیاز داریم، طی هفته ی آتی هم قراره جلوی وزارت بهداشت یا جلوی دانشگاه تهران تحصن کنیم .ازتون میخوام که برای خودتونم که شده بهمون ملحق بشید و نذارید بیشتر از این حق بچه های علوم آزمایشگاهی ضایع بشه.
در ضمن این قانون طرح اجباری و اینکه نتونیم کنکور بدیم اولش سال 1389 تصویب شده بود ولی چون اون موقع بچه ها اعتراض کردن برداشته شد پس اگه ذره ای به دستیابی به حقوق مسلم خودتون توجه دارید کمکمون کنید. کسی غیر از خودتون به فکر شما نیست .
حق گرفتنیه نه دادنی...

لینک اعتراض دانشجویان در سال 1389
اعتراض دانشجویان به وزیر بهداشت +عکس - سایت خبری تحلیلی تابناك|اخبار ایران و جهان|TABNAK

لینک تصویر نامه ها ی اعتراضی1394
ETERAZ - Shared photo album - PhotoBox

لینک تصاویر امضای شرکت کنندگان در اعترلض1394
ETERAZ - Shared photo album - PhotoBox

بالا