کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iran khanom

Member
salam dostan , man taze ozve in site shodam va emsal arshad midam , man nemidoonam lezgi ro chejori khoondin , mishe manam rahnemayi konin in fili ke arina neveshte chejor filye? aghe mishe vase manam befrestin . mamnoon ?
سلام آیا شما از صفحه239از متن34 تا انتهای 244 تا سر متن38 ترجمه میکنید؟منتظر جوابتان هستم.

هاکان

New member
سلام عزیزم بله ترجمه میکنم حتما
انشالله تا کی باید ترجمه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

paradise80

New member
سلام ایران خانوم خسته نباشی
من تا 25 مهر متن رو میفرستم 148-156
با تشکر

DNA.2013

New member
ایران خانوم متاسفانه کتابم فعلا پیشم نیست میشه یکی از ازمونای سال قبل که کسی ترجمه نکرده رو به من بدید؟ممنون میشم

mina.x~*

New member
salaaaamm , chashm say mikonam tarjome konam va be moghe tahvil bedam . internetam yekam moshkel dare bebakhshid aghe dir mishe

bahramisj3339

New member
سلام ایران خانم.منم میخام شرکت کنم
اگه میشه یکی از ازمونها رو بدین که من ترجمه کنم

eliii

New member
سلام. من هم دوست دارم شرکت کنم . یه قسمت رو هم به من بدید لطفا

paradiz

New member
سلام . سارا خانم ترجمه صفحات148-142 رو به ایمیلتون فرستادم.امیدوارم مشکلی وجود نداشته باشه.ممنون میشم اگه فایل ترجمه لغاتو برام ایمیل کنین.

Gene20

New member
سلام
حتما ایران خانوم . ( از صفحه 232 تا 238 ) انجام می دم و تا هفته اول آبان تحویل می دم. بای

limoo

New member
تايپيك لغات لزگي

سلام ايران خانوم من تازه به جمعتوم اومدم و براي ارشد 92 شروع كردم شما تا كجا لزگي را ترجمه كرديد ؟چه جوري ميتونم از ترجمه هاتون استفاده كنم؟كجا را بايد ترجمه كنم؟ منتظر هستم.ايميل من www.lhallaj@ymail.com

آخرین ویرایش:

یاسمن

New member
میشه یه نفر این جمله رو ترجمه کنه؟

so far the only people closest to the hospital decision making body have been the medical staff.

iran khanom

Member
سلام ايران خانوم من تازه به جمعتوم اومدم و براي ارشد 92 شروع كردم شما تا كجا لزگي را ترجمه كرديد ؟چه جوري ميتونم از ترجمه هاتون استفاده كنم؟كجا را بايد ترجمه كنم؟ منتظر هستم.ايميل من www.lhallaj@ymail.com
سلام آیا شما از صفحه259از متن47تا 264تا سر متن50 ترجمه میکنید؟منتظر جوابتان هستم.

bitoo

New member
ياسمن خانوم قبل و بعدش چي گفته ؟؟؟؟؟ چون اين جمله بي معنيه به نظرم.
معنيش فكر كنم ميشه : تنها اشخاصي كه نزديك به بيمارستان بودن كارمند هاي بيمارستاني داشتن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا