کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

red nazi

New member
:tsimuzpzwoap1t9y3o7:ad54ad:salam mojhde be hame bache dars khuna.majmuei shomare1 essential words for MSc be zudi be dastetun mirese

setareh58

New member
در این بافتها امونیاک در مقادیر زیاد تولید شده است،اما در حال حاضر فقط در ردیابی خون محیطی وجود دارد.
trace 's

یک پرونده ی محرمانه ی بیمار ،اطلاعات مراقبت سلامت را در سراسر طول زندگی بیمار نگهداری میکند.
confidential

بنظرم اینجوری درسته.
سلام ممنون از جوابتون ولی سوال دومی توی کتاب جواب longitudinal گذاشته منم مثل شما جواب دادم

simone

New member
خانوما آقایون بی زخمت واسه منم ترجمه لزگی رو بفرستین:smiliess (2): توروووووووووخدا!!!!!!! my email:hani_att13@yahoo.com

hjam

New member
سلام دوستان اگه لطف کنيد و مکانش هست ترجمه لزگي رو برا منم بفرستيد
اينم ايميلم
j_h80@yahoo.com
ممنون از لطفتون

shoeib

New member
سلام من شعیب صفا هستم لطفا لغات و ترجمه لزگی را هر کدام از دوستان که دارند برای من نیز ارسال نماییند و روش استفاده انها را هم شرح دهند و اگر در قبال آن درخواستی دارند در حد توان پاسخگو خواهم بود . shoeib2011@aol.com

spdf65

New member
سلام من spdf65 هستم لطفا لغات و ترجمه لزگی را هر کدام از دوستان که دارند برای من نیز ارسال نمایند .
spdf65@yahoo.com

moni joon

New member
سلام دوستان میشه اگه ترجمه ای لزگی هست برای منم بفرستید منم تا حدی که بتونم بی دریغ کمک میکنم!!!!!!!!!!!!
اینم ایمیلمmoni.goli89@yahoo.com

saharandishe

New member
سلام دوستان خداقوت،خواستم یه خبرمهم به همتون بدم،آقای لزگی توویراست جدیدکتاب روترجمه کردن دیگه نیازی نیست خودتون رواذیت کنین.

alimaleki_jamshid

New member
سلام دوستان
من دارم لغات ضروری تافل رو می خونم به نظر شما نیاز هست که این لغات رو هم بگیرم و مطالعه کنم؟؟؟؟
لطف بفرمایید و جواب بدبد.
ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا