کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

یاسمن

New member
سلام بچه ها ممنون بابت ترجمه ها ، خسته نباشید به همه ی اونایی که شرکت کردم و کارشناس عزیز برای نظم دهی این کار ، ایمیل های آخر عالی بودن ، برای همه آرزوی موفقیت دارم

بهنوش

New member
سلام عزیزم منم آزمون عصر 83-84 رو در حد توانم ترجمه کردم و به ایمیلتون فرستادم امیدوارم راضی باشین ! کارشناس جان منتظر شما هستم .

baran_2012

New member
سلام،كارشناس محترم من ترجمه متن 1 تا 4 ازمون متفرقه را به ايميلتون ارسال كردم. اميدوارم كامل باشد از بابت تاخير ارسال هم لطفا ببخشيد،دييشب فايل ورد كامپيوتر خراب شده بود و باز نميشد . از شما و ايران خانم و همه كساني كه توي اين طرح زحمت كشيدند تشكر مي كنم.موفق باشيد

eglo

New member
سلام خدمت کارشناس محترم....من ترجمه هارو انجام دادم...ولی تایپشون مونده...چون میخام کار تمیز دربیاد...2روزمهلت میخام...بخدا دیگه این بار حتما سروقت میفرستم براتون...2شنبه ترجمه ها دستتونه...البته من ورد میفرستم...تبدبل به پی دی اف رو بلد نیستم ....از زحمت های شما و دوستا قدردانی میکنم...سپاس.

setareh58

New member
سلام مترجمهای عزیز لطف میکنین این دوتست ترجمه درستش روبرام بگین از کتاب لزگی
Page 118
.Ammonia is constantly produced in big quantities, in the tissues, but it is present only in ………….. peripheral blood.
a. trace s b. poverty c. abundance d. vain

.A …………… patient record would maintain health care information throughout the patient’s life.
a. longitudinal b. confidential c. transitional d. propprtional

karshenasgh

New member
سلام .خسته نباشید.من هم میخوام در ترجمه متون شرکت کنم.

سلام دوست عزیز. شما از آزمون 92-91 عصر پنج شنبه 91/4/2 ، متن 3و4و5 آن را کامل به همراه پرسشهای چهارگزینه ای مربوطه به فارسی روان برگردانید.

تاریخ تحویل هم 91/10/15
اگر هم به مشکلی برخوردید یا نیاز به زمان بیشتری داشتید لطفا اطلاع دهید.

فایل مربوط به این آزمون را هم برایتان ارسال کرده ام.

آیا موافقید؟
منتظر پاسخ شما هستم..

karshenasgh

New member
salam bacheha manam mikham tu tarjome komak konam. karshenas jan man mitunam tarjomeye bakhshe vocab soalaye konkoori lezgi komac konam.age be dard mikhore behem khabar bede.

من فایل مربوط به این متون رو براتون فرستادم. شما لطفاً اونا رو ویرایش و تکمیل کنید و مجدداً برای من به آدرس biology_gh91@yahoo.com ایمیل نمایید:

تاریخ تحویل هم 91/10/15

آیا موافقید؟
منتظر پاسخ شما هستم...

karshenasgh

New member
سلام عزیزم منم آزمون عصر 83-84 رو در حد توانم ترجمه کردم و به ایمیلتون فرستادم امیدوارم راضی باشین ! کارشناس جان منتظر شما هستم .

سلام دوست عزیز. ایمیلی از شما برای من نرسیده است.:smiliess (12): لطفاً دوباره ارسال کنید.. :ahi5slcgm04mi8jqqkl

karshenasgh

New member
سلام،كارشناس محترم من ترجمه متن 1 تا 4 ازمون متفرقه را به ايميلتون ارسال كردم. اميدوارم كامل باشد از بابت تاخير ارسال هم لطفا ببخشيد،دييشب فايل ورد كامپيوتر خراب شده بود و باز نميشد . از شما و ايران خانم و همه كساني كه توي اين طرح زحمت كشيدند تشكر مي كنم.موفق باشيد

سلام دوست عزیز. ایمیلتون به دستم رسید. ممنون از زحمتی که کشیدین. در پاسخ به ایمیل شما 3 ایمیل براتون ارسال کردم که امیدوارم به دستتون رسیده باشه...
موفق باشید.:rose:

red nazi

New member
من فایل مربوط به این متون رو براتون فرستادم. شما لطفاً اونا رو ویرایش و تکمیل کنید و مجدداً برای من به آدرس biology_gh91@yahoo.com ایمیل نمایید:

تاریخ تحویل هم 91/10/15

آیا موافقید؟
منتظر پاسخ شما هستم...

salam.karshenasjan man manzuram ghesmat majmue soalate sanavate ghozashte bud.mitunam bakhshe vocabulary soalaye aksare salaro Amade konam.chon ghablan bara khodam tarjomashun kardam.faghat niaz be type dare.montazere javabet hastam:black_eyed::25r30wi:

لی لی

New member
سلام منم به ترجمه واقعا نیاز دارم هنوز چیزی مونده منم ترجمه کنم قول میرم خیلی سریع ترجمه کنم

karshenasgh

New member
man montazeram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آهان! تازه متوجه شدم چی میگین! آخه شما چرا فینگیلیش می نویسین که آدم نتونه راحت بخونه؟؟!:riz513:
یعنی منظورتون اینه که چون قبلاً این کتاب رو خوندین و لغاتش رو درآوردین حالا دوست دارین اونا رو تایپ کنین و در اختیار ما هم بزارین... درست متوجه شدم؟
اگه اینکار رو بکنید که خیلی هم ازتون ممنون میشیم و دعاتون می کنیم...
چقدر زمان برای تایپ کردنشون نیاز دارین؟ تا آخر دی ماه خوبه؟
منتظر جوابتون هستم...:ad54ad::smilies-azardl (113

elhamkhanom

New member
سلام کارشناس من یه کم مهلت می خوام.هنوز مونده تایپش.خیلی مریض بودم. نتونستم

gene...92

New member
سلام دوست عزیز. شما از آزمون 92-91 عصر پنج شنبه 91/4/2 ، متن 3و4و5 آن را کامل به همراه پرسشهای چهارگزینه ای مربوطه به فارسی روان برگردانید.

تاریخ تحویل هم 91/10/15
اگر هم به مشکلی برخوردید یا نیاز به زمان بیشتری داشتید لطفا اطلاع دهید.

فایل مربوط به این آزمون را هم برایتان ارسال کرده ام.

آیا موافقید؟
منتظر پاسخ شما هستم..

سلام.حتما تا 15 دی تحویل میدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا