کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
سلام بله با کمال میل.من ترجمه رو چه جوری تحویل بدم؟تا کی وقت دارم؟

پس این قسمت ها رو به اسمتون ثبت می کنم:

متن 38 سؤالات متفرقه
متن 39 سؤالات متفرقه
متن 40 سؤالات متفرقه
متن 41 سؤالات متفرقه

تاریخ تحویل هم 91/10/10

karshenasgh

New member
سلام. اگه دیر نمیشه . 15-20دی تحویل میدم

شما فقط بخش لغات(vocabulary) و متن 1 و 2 رو به همراه سؤالات چهارگزینه ای ، به طور کامل و همراه با گزینه ها به فارسی روان ترجمه کنید.

متن 3و4و5 به یکی دیگر از دوستان واگذار خواهد شد...

تاریخ تحویل : 91/10/15

شما سعیتون رو بکنین تا این تاریخ کارتون رو تحویل بدید اما اگه به مشکلی برخوردید یا احتیاج به زمان بیشتر داشتید لطفاً اطلاع دهید...

منتظرتان هستم..

موفق باشید::rose:

karshenasgh

New member
سلام بچه ها متنی برا منم مونده ؟ منم میتونم کمک کنم ؟ :33: :smilies-azardl (181 یا خیلی دیر شده ؟

سلام دوست عزیز. شما این قسمت رو انجام بدید:

آزمون 91-92 صبح جمعه ( متن 3و4و5 )

باید این 3 متن رو به طور کامل و همراه با پرسشهای چهارگیزنه ای مربوطه، به طور کامل به فارسی روان برگردانید..

تاریخ تحویل هم 91/10/10

آیا موافقید؟ منتظر پاسخ شما هستم...

BBT

New member
سلام به همه خسته نباشین
میخواستم بپرسم امکانش هست که بنده هم از ترجمه هاتون اسفاده کنم راستش زبانم خوب نیست می خوام لزگی رو شروع کنم ممنون میشم کمکم کنید
اگه ایمیل لازهمه اینم ایمیلم nsalam70@yahoo.com

karshenasgh

New member
سلام به همه خسته نباشین
میخواستم بپرسم امکانش هست که بنده هم از ترجمه هاتون اسفاده کنم راستش زبانم خوب نیست می خوام لزگی رو شروع کنم ممنون میشم کمکم کنید
اگه ایمیل لازهمه اینم ایمیلم nsalam70@yahoo.com

سلام دوست عزیز. شما باید در طرح ما مشارکت داشته باشید تا بتونید از ترجمه ها استفاده کنید.

از آزمون سال 86-87 (سری عصر)، متن 4و 5 و بخش لغات (vocabulary) هنوز ترجمه نشده، شما این قسمت ها به فازسی روان ترجمه کنید و فایل word آن را به آدرس biology_gh91@yahoo.com برای من ارسال کنید. بنده هم در پاسخ به ایمیل شما، سایر ترجمه های مربوط به دیگر دوستان را برایتان ارسال خواهم کرد.

توجه داشته باشید که متن ها و پرسشهای چهارگزینه ای مربوط به آنها و بخش لغات به همراه گزینه های مربوط به هرسؤال باید به طور کامل به فارسی روان برگردانده شود.

تاریخ تحویل کار هم 91/10/15

در صورتی هم که به مشکلی برخوردید یا به زمان بیشتری نیاز داشتید لطفاً اطلاع دهید.

آیا ترجمه این بخش ها را قبول می کنید؟؟

منتظر پاسخ شما هستم...

scarlet

New member
salam karshenasgh, ghesmataii ro ke vasam taiin kardin ro arjome mikonem ,say mikonam ta 10 deymah tahvil bedam,mer30

naari

New member
سلام دوست عزیز. یک ایمیل از طرف شما برای من رسیده که حاوی لغات و معانی آنها می باشد. اگر این ایمیل مال شماست باید خدمتتان عرض کنم که شما باید 5 متن آزمون سال 89-90 سری دوم عصر پنج شنبه 27/3/89 رو به همراه سؤالات چهارگزینه ای مربوطه و همچنین بخش لغات را به همراه گزینه های آنها به طور کامل به فارسی روان بر می گرداندید. الان هم لطفاً با استفاده از لغاتی که استخراج کرده اید کل آزمون را به فارسی روان ترجمه کنید و مجدداً ارسال نمایید. زمان جدید ارسال ترجمه تان را هم لطفاً مشخص کنید.

جهت رفع ابهام شما، ترجمه یکی از دوستان هم برای نمونه، به آدرس ایمیلتان فرستاده شده است.

منتظر پاسخ شما هستم.
موفق باشید:rose:
91/9/29

سلام کارشناس جان من فکر کردم مثل نمونه های صفحه های اول که فقط ترجمه کلمه بود انجام میدادم من ترجمه کامل را تا8 دی ارسال میکنم

karshenasgh

New member
سلام کارشناس جان من فکر کردم مثل نمونه های صفحه های اول که فقط ترجمه کلمه بود انجام میدادم من ترجمه کامل را تا8 دی ارسال میکنم

تاریخ تحویل را به 91/10/8 تغییر دادم.
منتظرتان هستم...
موفق باشید.:rose:

talaaa

New member
همکاری

سلام . لطفابهم بگین چطوری بخش هایی که ترجمه نشده رو پیدا کنم . چطوری عضو تایپک خاصی بشم؟من ئبخش هایی که جلوش اسم کسی پیشنهاد نشده بود رو برا خودم برداشتم و برا شما هم فرستادم اگه موافقین بگین تا در عرض دو روز کامل کنم بفرستم.تعجب کردم وقتی نوشتین که منظورمو متوجه نمیشین

naari

New member
تاریخ تحویل را به 91/10/8 تغییر دادم.
منتظرتان هستم...
موفق باشید.:rose:

سلام من ترجمه ها را فرستادم امیدوارم بی نقص باشد. یک سوال من برنامه جعبه لایتنر را در گوشیم نصب کردم میخوام بدونم کلمه هاشو خودم باید بنویسم یا میتونم لغت هاشو به طور اماده روی ان بریزم

karshenasgh

New member
سلام من ترجمه ها را فرستادم امیدوارم بی نقص باشد. یک سوال من برنامه جعبه لایتنر را در گوشیم نصب کردم میخوام بدونم کلمه هاشو خودم باید بنویسم یا میتونم لغت هاشو به طور اماده روی ان بریزم

اما چیزی به دست من نرسیده!!!:smiliess (12): لطفاً دوباره ارسال کنید...:ahi5slcgm04mi8jqqkl

mahnam

New member
karshenasgh جان منم می خوام کمک کنم
میشه یه متنی واسه منم مشخص کنین لطفا؟؟!!!

red nazi

New member
salam bacheha manam mikham tu tarjome komak konam. karshenas jan man mitunam tarjomeye bakhshe vocab soalaye konkoori lezgi komac konam.age be dard mikhore behem khabar bede.

padideh

New member
سلام کارشناس جان من ترجمه متن های 13 14 15 16 متفرقه را ارسال کردم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا