کتاب لزگی را با هم تمومش کنیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
کجاش کارمون راحت شد!!! این همه زحمت کشیدیم برای ترجمه... تازه من پارسال 23 هزار تومن دادم کتاب خریدم... حالا یعنی بریم دوباره چاپ جدیدشو بخریم؟؟ ترجمش با خودشه یا جداگونه هست؟؟

karshenasgh

New member
به هر حال کار ترجمه ها تقریباً تموم شده و تا آخر هفته سری مربوط به دی ماه رو برای همه ارسال میکنم.... ( البته یه قسمت های جزئی مونده که اگر بخواین اواخر بهمن براتون ارسال خواهم کرد...)

mojnia

New member
سلام
من کتاب لزگی را کمی خوندم خیلی سنگینه

یه پیشنهاد دارم یک سری به سایت زیر بزنید:
ariaee | Quizlet
در سمت چب 30 درس کتاب 504 لغت با معنی فارسی به صورت فلش کارت اومده خیلی جالبه . البته عضو بشین می تونید با بقیه میزان توانمدی خودتونو با دیگران به چالش بکشین
من دارم لغات 504 را از طریق فلش کارت به طریق بسیار خوبی می خوانم چون هم تلفظ داره هم به صورت بازی و سوال و جواب و تمرین تلفظ و تایپ و....
مثلا: 504 Essential Words (English to Persian-3) flashcards | Quizlet

میشه فلش کارد هم درست کرد . خودم به شخصه می خوام لغات همین کتاب لزگی را فلش کارد آنلاین کنم .

من که شروع کردم:
English persian arshad pezeshki flashcard sets and study tools | Quizlet

یه نکته اینکه لغات را از زحمتی که دوستمون sakar کشیده برداشتم . اگه اشتباه تایپی یا ساختاری داشت می تونیین تو قسمت نظرات همون صفحه بزارید اصلاحشون کنم
دوستای دیگر هم بی زحمت در خصوص مهارت های دیگه فلش کارت را درست کنن

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
به هر حال کار ترجمه ها تقریباً تموم شده و تا آخر هفته سری مربوط به دی ماه رو برای همه ارسال میکنم.... ( البته یه قسمت های جزئی مونده که اگر بخواین اواخر بهمن براتون ارسال خواهم کرد...)

درسته که برای این کارگروهی زحمت زیادی کشیده شدوحالاازاینکه کتاب ترجمه شده نبایدناراحت باشیم،چون اون کارگروهی نتایج خودشوداشت:به چندتاییشون اشاره می کنم،1-تقویت روحیه کارگروهی،2-افزایش مسءولیت پذیری3-اعتمادبه نفس ناشی ازبه عهده گرفتن قسمتی ازکار4-دیدن توان انجام پروِژه های بزرگترازاین درآینده وعملی بودن اون و....

setareh58

New member
سلام دوستان
من دارم لغات ضروری تافل رو می خونم به نظر شما نیاز هست که این لغات رو هم بگیرم و مطالعه کنم؟؟؟؟
لطف بفرمایید و جواب بدبد.
ممنون.

سلام دوست عزیز لغات ضروری تافل بارنز لغات خیلی کاربردی درکنکور علوم پزشکی هستن حتمن با مترادفاشون یادشون بگیر اگه با مترادفاشون یاد بگیری کاربردشون براتون راحتتر میشه و مطمئن باشین خیلی درکنکور کمکتون میکنه موفق و پیروز باشین

padideh

New member
سلام دوستان خداقوت،خواستم یه خبرمهم به همتون بدم،آقای لزگی توویراست جدیدکتاب روترجمه کردن دیگه نیازی نیست خودتون رواذیت کنین.

سلام دوست عزيز من كتاب ويراست جديد گرفتم ،اخرين ويراست كتاب لزگي اما ترجمه نداره اصلا ! فقط ترجمه لغات كنكوراي اخير رو داره!

saharandishe

New member
سلام دوست عزيز من كتاب ويراست جديد گرفتم ،اخرين ويراست كتاب لزگي اما ترجمه نداره اصلا ! فقط ترجمه لغات كنكوراي اخير رو داره!

چون من قبلااصلااین کتابوندیده بودم ونداشتمش،بادیدن ترجمه کتاب فکرکردم که همه قسمتهاترجمه شدن،ولی بازم نگاه کردم،حق باشماست لغات وقسمت آزمونهای گذشته ترجمه شدن،ولی بازم نکات درخورتوجهی توویراست جدیدگنجانده شدن،ویکسری فنون ترجمه،اینوگفتم که دوستانی که هنوزکتاب لزگی روندارند.وقصدخریدش رودارندکتابهای جدیدروبخرند.پسkarshenasghعزیزهنوزهم لازمه که به همون شدت قبل پروژه ادامه پیداکنه ولی کتاب جدیدهم میتونه کمک کننده باشه من قصدم اطلاع رسانی بودامیدوارم باعث نگرانی دوستانی که باکلی زحمت ترجمه هاروانجام داده بودند،نشده باشم،هرچندهرکسی هرچقدرکه کارانجام دادبراش منفعت زیادی درپی داشت وچزهای زیادی تواون حین یادگرفت.

karshenasgh

New member
پس! رو این حساب، کل کتاب، کامل ترجمه نشده... و ترجمه های مربوط به کار گروهی ما هم هنوز لازمه که در کنارش باشه...

من دقیقاً متوجه نشدم کتاب جدید چه چیزی بیشتر داره؟! توی کتاب من که چاپ پارساله، تو بخش مهارتها، یه سری توضیحات وجود داره و بعضی جاها هم یه سری از کلمات در داخل کادر طوسی رنگ، ترجمه شده اما متون نمونه ای که آورده، ترجمه ندارن... بخش سؤالات متفرقه از منابع ذکر نشده.. هم ترجمه نداره اما در آخرش یه پاسخنامه کوتاهی داره... قسمت مجموعه سؤالات سنوات گذشته هم هر کدوم برای خودش پاسخنامه داره که توضیحاتی رو درباره جوابهای درست داده و سؤالات قسمت لغات هر آزمون رو هم ترجمه کرده...

میشه لطفاً بگین کتاب جدید چه قسمتهای جدیدی بهش اضافه شده؟؟

کتاب من 506 صفحه هست.. کتاب جدید چند صفحه هست؟؟

karshenasgh

New member
به نظرم حتی اگه کتاب جدید کامل هم ترجمه شده باشه، می تونیم نتیجه کار گروهی مون رو باهاش مقایسه کنیم و اشتباهاتمون در ترجمه ها رو باهاش رفع کنیم... :sarma::riz277::smilies-azardl (113:auizz3ffy9vla57584x

padideh

New member
كارشناس جان كتاب جديد هيچ فرقي با قبلي نداره جز اينكه تعداد صفحاتش 534صفحه است و قيمتش 29 تومن!

saharandishe

New member
:rose:
كارشناس جان كتاب جديد هيچ فرقي با قبلي نداره جز اينكه تعداد صفحاتش 534صفحه است و قيمتش 29 تومن!

ایشون راست می گن،من چون کتابوقبلاندیده بودم بادیدن همین مقدارترجمه خییییییییییلی ذوق زده شدم،آخه قبل اینکه کتابوبگیرم وتوی همه ی این مدت فکرمیکردم هیچ آثاری اززبان فارسی توکتاب پیدانکنم وبادیدن ترجمه خیلی خوشحال شدم وفکرکردم که تازه بهش اضافه شده،به خاطراطللاعات غلطی که سهوا دادم ازهمتون معذرت می خوام:14::sad:

karshenasgh

New member
بچه ها! ترجمه های رسیده در ماه دی براتون ایمیل شد.

موفق باشید.:rose:
91/11/5

limoo

New member
ترجمه لزگی

سلام.ترجمه های من پاک شده میتونید بازم همه شو برام بفرستید ممنون میشم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا